bugün

iyiki katılmışım dediğim sözlüktür kendileri.
hunharca 1.60'lik kiz,nesil komiği,cinsellik icerikli başliklarin açildiği bilgilendirme platformu.ama ne olursa sensiz olmuyo sözlük kopamiyorum senden.ben sana aşik oldum ellaaam.
kimi zaman dert ortağı.
siyaset seks spor üçgeninde dönen muhabbete sahip olan sözlüktür.
kimi zaman biricik sevgili.
An itibariyle meydanın bana kaldığı Sözlüktür. Birazdan memur ve öğrenci kesim uyanır.
iq seviyesiyle ayakkkabı numarası aynı olan madrabazlarla,
ahlak deyince aklına sadece kadın bedeni gelen andavalların kendilerini adamdan saydırmak, tabiri caizse siklenmek için doluştukları platform.

a benim geri zekalı kardeşim; ironiden, espriden, iğneli yorumdan anlamıyorsan ne diye gelip bana çemkirirsin.

sizi gidi klavye delikanlıları sizi,
sizi gidi klavye bitirimleri sizi.
Erotizmde, hiç bir sanatçının (tabi bu işlerle uğraşan sanatçıların) yarışamayacağı başlıkları içeren sözlüktür.
Seneler sonra girip açılan başlıklari görmemle beni benden alan sözlük olmuştur. Buralar gelmeyeli çok değişmiş.
içine sıçılmıştır. Geçmiş olsun.
gündem deki ilk dört başlığın anket olması üç beş sene önce yazarlık alıp neden hiç yazmadığımı hatırlatan sözlük.
23 nisan'ın kutlanmadığı (mesajla) sözlük. milli günler kutlanırdı önceden, noldu?
yavaş yavaş ergen kızların kendi fotoğraflarını yükleme aptallığını geride bırakmaya çalışan sözlüktür. fotoğraflardan sonra sözlükte kız olduğunu göstermek ve ilgi çekmek için (#23670819) tarzı entry'ler girilmektedir. buraya buna benzeyen bir sürü entry numarası yazabilirim. ama değmez, moderasyon bu konuda oldukça yavaş davranmaktadır.

ayrıca yazarların kendi nicki ile başlık açması ayrı saçmalıktır. mesela bu yazar, (bkz: pembeojelihatun dan bana kolay size olay tarifler) adlı başlığı açarak interaktif sözlük dediğimiz bu boktan yerin nasıl anasını sikildiğini bizlere göstermiş olur.
iyice trollere kalan sözlük.
psikoloji bozucu mekandır efenim.

buraya gelmeden önce katıksız hayvanseverdim. ayrım yapmaz, hamam böcüğü bile ezmezdim.

şimdi tilkisi, koalası.. hepsinden gıcık kapar oldum.
geçen sene banlandığım, bir sene sonra tekrar üye olduğum sözlük. şöyle bir bakıyorum da ne kadar boş muhabbetler var arkadaş. ne kadar sikten soktan insan var lan burda. ne siyaseti siyaset, ne esprileri kaliteli. sosyoloji okuyan 18 yaşındaki tüysüz erkek diye başlık mı olur amk? götüne kibrit sokanlara ne diyek? yarrak deneyin hacılar. oğlum bak orjinal bir şeyler yapsanız eyvallah da harbiden hiç komik değilsiniz. neyse fazla ileri gitmeyeyim belki trolleyesim gelir, söylediğim kişi moduna girerim falan.
inci sözlük ile formatları farklı olmasına rağmen, gün geçtikçe daha çok incileşen, inci sözlüğün alt yapısı haline gelen, popülarite uğruna ergen bünyelerin sözlük içine kusması sonucunda "forum ve arkadaşlık" sitesi olma yolunda hızla ilerleyen sözlük. bu nedenle yazmaya ara verdiğim sözlük.

hal böyle iken, şu an uludağ sözlüğün içinde bulunduğu duruma uygun, kendisine en kısa zamanda isim değişikliği önerdiğim sözlük;
(bkz: adult sözlük)
uludağ'ın kaynağından gelen doğal fikir akımı.
varoş sözlük.
sürekli tasarımları ile oynanan sözlük.

mobil sitenin altında bulunan normal site butonuna tıklayınca, ne güzel eski tasarım geliyordu ve istediğimi yapabiliyordum oradan. Şimdi kendim seçmedigim halde yeni tasarım geliyor. Bi sikime de benzemiyor açıkçası. Zall milleti sözlükten soğutmaya çalışıyor sanırım.
Bir kac sene aradan sonda ziyaret eden yazarlari vahim durumuyla uzen eskinin biricik sozlugu, universite kafasiyla daha da bir sevilirdi.*
Sebepsiz yere, hiç bir hakarette bulunmayan, bir görüşü fanatik şekilde savunmayan entryleri hunharca eksileyen yazarlara sahiptir.
epeydir girmiyordum. fazla da takılmamıştım zaten buralarda ama geri döndüğümde ''ateşimi söndür diye mesaj atan sözlük kızı'', ''gecenin orgazm olmalık fotoğrafları'', ''ne kadar da güzel bir meme'', ''bir vajinayı karşınıza alıp konuşmak'' gibi başlıklarla karşılaşacağımı ummuyordum. ve bunlar sadece 5-10 dakikalık bi' zaman diliminde gözüme çarpanlar. saat 00:00'ı geçti diye böyle yoksa her zamanki halimi bu? her zamanki haliyse bu vay halinize. şaşırdım doğrusu.
Ekşi de epey bir taşak geçilen sözlük. E haklılar da tabi. Trollerin seviyesizliğinden ve hiçbir başlığa tanım girilmemesinden belli olan olay.
cinsel içerikli başlıkların bir an önce kontrol altına alınması gereken sözlük.

--spoiler--
lakin bu başlığın altına yazılanlar kesinlikle doğrudur. whatsapp başlıklarına yapılan müdahalenin bir an önce bu başlıklara da yapılması gerekmektedir. şahsen ben bu başlıklara yazmıyorum.
--spoiler--