bugün

5 dakikada 20 hatalı entry buldum. gammazlar biraz çalışın lütfen.
daha çok bilhilenmek için girdiğim ama bi halt öğrenemediğim ortam. Ulan cinsellik,tv progamları ve futbolda bir yere kadar ben bile isyan ettim artık.
trip atan kızdan farkı yok.

10 dakika sözlük'te işlem yapmayayım hemen "nyse isn vr glba qrsz.s.s" dercesine oto çıkış yapıyor.

yapma etme gözünü seveyim.
mobil uygulamada bütün sosyal medya uygulamalarından daha iyi uygulama uygulamış sözlüktür.
ara kısmına 3 harfli bir kelime yazıp aratmak istediğinizde karşımıza şöyle bir uyarı çıkaran güzide sözlük.

''arama yaptığınız metin en az 4 karakterden oluşmalıdır''

niye 4 lan. 2 ya da 3 harfli bir kelimeyi niye aratamıyoruz. ben misal içinde kız geçen bütün başlıkları okumak istiyorum belki. tuhaf.
bir derdim var butonuna tıklayıp bir sorununzu ilettikten sonra ikinci bir sorununuz olduğunda ilk sorun mod tarafından cevaplanmadan ikinci sorununuzu iletemediğiniz güzide sözlük.

şöyle bir uyarı alıyorsunuz;

''Şuan aktif olan 1 adet şikayetiniz olduğu için yeni sorun ekleyemezsiniz. Sorunlarınızı aktif olan şikayetiniz üzerinden iletebilirsiniz.''

lan niye ben derdimi iletmek için modun keyfini bekliyorum. adamın ne zaman cevap yazacağı belli mi? kim getiriyor bu uygulamaları çok düşünülüyor mu üstünde? merak içindeyim.
ekşi yazarlarının tamamına yakınının çaylaklık sürelerinin dolmalarını beklerken vakit geçirdikleri sözlük. ekşide uludağ hakkında ne yazılmış diye bakayım dedim ve bu kanıya vardım.

sözlüğümüz hakkında entry giren ekşi yazarlarının çoğu buradaki entrylerinin sözlük formatından dolayı silinmesinden şikayetçi olmuş. haklıymış gibi hakaret savuruyorlar buraya.

sana üye olurken sözlük formatını oku dediler değil mi? sen niye ''ben nasılsa bir gün ekşi yazarı olacağım burayı forum gibi kullansam da olur'' mantığında entry giriyorsun? sana söylendi değil mi forum chat tarzı entry girmek yasak diye. o zaman şikayetçi olmayacaksın. adam gibi entry girseydin bize ne? gayet haklı moderasyon.

hepsi bok atmış buraya çok sinirlendim. sözlük formatından haberi yok adam ''entrylerim silindi sebepsiz yere çok saçma yaaa çok dandik uludağ.'' diyor. git formatı oku gel.
fikir veya bilgilere ulasirken göz atılabilecek makul bir alternatif.
diğer benzer sözlüklere göre daha az troll barındıran sözlüktür.
faşizmin cirit ve parende attığı yer.
cinsiyet faşizmi, yaş faşizmi, cinsellik, din, spor, siyaset bir sürü odunun troll görünümünde birbirlerinin kafalarına vurmaya çalıştıkları yer.
o yüzden sözlükte normal bir yazar olmak ve seviyeyi korumak zor iş.

moderasyon ve sayın zall'a duyurulur.
Keyfine göre yazarı çaylak yapan yöneticileri olan sözlük.
bünyesinde üstün meziyetlere sahip türk kızları mevcuttur.. başımızın tacısınız..
tamamen trollerin oltalarıyla vakit geçirilen sözlük. hakikaten zaman ilerledikçe boka sarıyormuş. hayır bunca yazar, hani herkes yazarken çok akıllı olduğunu falan vurguluyor malumunuz, heh işte onların hepsi de bu malakların oltalarına geliyorlar. vallahi garip.
bi sürü totoş var! bir kaç iyi yazarın yüzü suyu hürmetine dönüyo sözlük. seviyoruz.
"eğlenceme dokunma" zırvası adı altında alkolü desteklemesiyle gözümden iyice düşen sözlük.
super bi ortami olan sozluk.
itiraf.com a rakip olacak hede.
Ulan ne çok bok yemişiz maaşallah...
bazı başlıklarını okuyunca mide bulandırandır.
yoklukta gideri olan bok püsür yuvası.
2012 yılında en beğenilen ilk 10 entry'si sözlük haber'de yayınlanmıştır.

Uludağ Sözlük'te 2012 Yılında En Beğenilen 10 Entry
http://www.sozlukhaber.com/h/708/
herkes kotulemis, herkes. bu millet ne istiyor anlamiyorum ki.

eksi'de yazsa, aninda dislayacaklar adami. cunku zerre kulturu yok. tek bildigi sey futbol, onu da iddaa'dan biliyor he. kim kimi alir diye tahmin yapabiliyor anca.

itu'de yazsa, yine ayni. ergen cunku. itu'deki hatun coklugunu gorunce dalacak, yumulacak. sikecekler sonra yavrumu.

inci'de yazsa, ergen diye zaten dislayacaklar. cunku liseli. cunku bu tur bir serefsiz, 14 yasindayken 25 yasindaki abisine ablasina nickinin arkasina gizlenip kufur ediyor.

alacaksin boylesini, bir guzel sikeceksin.
bak bakalim bir daha kotuleyebiliyor mu.

velet seni.

edit: jean piaget baba nickli arkadaş, 3 saat arayla bu entry için "nasıl yazı lan bu, ergen seni" şeklinde mesajlar göndermiş. çaylak olabilirim, allah'tan entry editleyebiliyorum.

arkadaş entry'i tekrar tekrar okuyup üzülüyor, alınıyor mudur nedir anlamadım. lakin tek anladığım hakikaten entry'de bahsedilen ergenlerden olduğu.

kendisi hiç ekşi sözlük'te bulunmamış sanırım. bu entry'e "tanım yok" denmiş. entry'lerde tanımın -dır/-dir kalıpları olmadan da yapılabileceğini, önemli olanın anlamca bir şeyler içermesi olduğunu da bilmiyor aynı nickli arkadaş.

yazık. sana çok yazık be.
an itibarıyla veda ettiğim eski göz ağrım.

trollerin boy boy olduğu, ama yine de samimi ve sıcak bir ortamı ile gönlümü fet etmiştir..

elveda uludağ...
Bir zamanlar uludağ limonatayla bir bağı olup olmadığını düşünüp bayağı bir kafa yorduğum site .
çaylak olunca nedenini yazmayan modların olduğu sözlük. ya da ben bulamıyorum. biri beni aydınlatırsa sevinirim.

edit: '' bir derdim var dfan kendiniz soruyorsunuz onlar cevaplıyormuş.''

bence çaylak yediğinde kaç gün cezalı olduğun ve nedeni yazan bir mesaj gelmesi daha güzel olur.
Cidden 20 dakikadır sol framede (gerçi mobilden girince sol frame olmuyor ama) entry girecek başlık arıyorum ve saçma salak x şirin ve y isimleri dışında başlık bulamadım. Acep neler oluyor sözlüğe anlamadım.

Moderasyon o yazıları silmez gelir bunu tanım yok diye siler o nedenle tanım: kurucusunun entry girmediği sözlük.