bugün

Son zamanlarda çok bozmuş, sol frame'i *ikiş, *okuş hödöleri'nden geçilmez olmuş bir sanal sosyalleşme ortamı.
forum ile sözlük arasındaki farkı anlamayan cahil cühela hıyarlara silik ile dersini vermiş olan, kendi silinmek istemiş diyen kıç yalayıcıları da göstermiş olan, terbiyesizliği siliklikle cezalandırmış mükemmel sözlüktür.
kalitesi baya düşmüş sözlüktür. işbu yazıyı yazarken sol frame.e göz atıyorum ve gördüğüm tek şey düzeysizlik ve kalitesizlik. ilkokul seviyesinde açılan başlıklar, bel altı zaten gırla gidiyor. iş olsun diye açılan başlıkları temizlesek zaten sözlükte başlık kalmaz.

ikinci bir tanıma gelecek olursak; bir ekşi sözlük olmayandır.

not: ekşi sözlük yazarı değilim, çaylaklığım bitmedi gitti amk.
bugün çok sıkıcı lan. gündüz giremiyorum zaten akşam takılalım dedik.

nickimi kedinin götüne soktum napcaz şmdi ile serra biliboloşka'dan başka bir şey konuşulmuyor bu ne amk.
2 günde en az 20 kişiye dahi anlamındaki de da yı ayrı yazmaları konusunda uyarı mesajı göndermek zorunda kaldığım yazarlara sahip sözlüktür. arkadaş formattan haberiniz yok tamam da, bari türkçeyi bilin, öğrenin...
Açılan başlıkların çoğunun anket olduğu sözlük.
sol pencerenin kendini yenileme seçeneğini iyi düşünmüş olan sözlük.
nick altı açılan yazarın, açan yazar tarafından nickinin değiştiremese bile başlığı değiştirebildiği sözlük. tek burda mı var bilmiyorum ama garip bir durum.

yani nicki başlık olduğu için nick altını ilk açan yazarda başlığın ismini değiştirebiliyor.
uludsğ üniversitesine gideceğimi öğrendiğim zaman " haydi bir kaydolayım bari" dediğim sitedir.
hesap nasıl sildiriliyor merak ettiğim sözlük. bir derdim var'dan mı acaba?
kutsal bilgi kaynağı.
Kendine has trollere sahiptir, öyle ki her ne kadar 9. nesil olsak ta, şu sözlük dahilinde bulunduğumuz kısa süre bile kendilerinden tiksinmemize yetmiştir, arkadaş tamam anladık trollsün , ufak bir zeka pırıltısı, kelime oyunu, yap bari, tiksinsekte arada gülelim tebrik edelim, ama yok, öyle başlıklara denk geliyorsunuz ki ilk entryi yazmış 14-15 yaşlarında oks bıyığına sahip ergeni görür gibi oluyorsunuz. *
kadın aşağı kadın yukarı vallahi başka halt yok. başka mevzusu yok mu bu insanların? çoğu yazılanda aşağılama içerikli.
-format dahilinde- meme hakkında başlıklar açtığım için çaylak olduğum sözlük. millet formatın anasını sikiyor, bırak çaylak olmayı başlıkları bile silinmiyor adamların.
ben bu sözlüğün aşkım çorapların da ıslandı mı zamanını özlüyorum; sene 2008.
ekşi de sıra beklerken sıkılmamak yazarlık tecrübemi arttırmak için girdim ama zamanla bağımlı olduğum güzel bilgi kaynağı.
köpekler yazar olsa alacağı nickler, civcivleri yazar olsa açacağı başlıklar.... fareler, ünlüler, eşekler... evet eşekler.

an itibariyle sol framede süzülen yegane başlıklardan birkaç derleme sadece. lan oğlum manyak mısınız siz ya? inanabiliyor musunuz? adam şu sözlüğe girip kediler yazar olsa açacağı başlık noolurdu diye entry yazma zahmetine giriyor. hayır yani şakaysa hiç komik değil, ciddiyse amına koyim ben böyle işin.
An itibariyle forum sitesine donmus sozluk.
açılmıyor efenim, kafayı yiyoruz burada.
evlenilecek değil, eğlenilecek sözlük.
başlık: googleamca nın uçurulması

entry: silik olmamasının tek açıklaması moderasyonun da kendisiyle aynı görüşü paylaşıyor olması olabilir. özetle googleamca denen lavuk ve gereğini yapmayan merci için söylenecek fazla birşey yok.

silinme sebebi: Entry hakaret, küfür, ağır derece argo içermemelidir.

be sorarım ben sana sözlük neden bu kadar alıngansın?
sanırım büyük sıkıntıların olduğu sözlük.
özledik mereti. sıpaaa nasıl da alışmışız sanaa.
Sozlüğün açılıp kapanmasıyla yazarlığım çaylaklığa dönüşmüş. Neler oluyor sözlük?
mevzulardan haberimiz olmayınca sol frame de öyle durunca ana dedim dükkan kapanmış. sonra öğrendik ki dış mihrakların saldırısına uğramış.