bugün

kızları kültürsüzdür.
karşı koyulamaz bir çekiciliği olan sözlük.
ortalama zeka yaşının 12 olduğu ve kaliteden yoksun yazarların bir araya geldiği sözlüktür efendim.
can sikintisini gidermeye yarayan sozluk.
aşırı zekilerin durmadan gerizekalı çokluğundan dem vurduğu

ama bi türlü kendilerine bi iyilik yapıp bu sözlüğü bırakamadıkları okudukça okudukları ve tekrar bu başlığa gelerek akıllarınca sivri zekalılık tasladıkları oluşum..
bi özet geçek.

kürtçü tayfası: her pkk operasyonu sonrasında yorumlarındaki her cümle başına bir konserve kutusu salya doldurabilecek kapasitedeler. tek haber kaynakları fırat news ve roj tv'dir. bu kaynaklara dayanarak dezenformasyonun kralını yaparlar. ama ne yazık ki kimse tarafından siklenmezler. onlara göre çatışma bölgesinde 800 asker öldürüldü, 75 helikopter ve 18 f-16 uçağı düşürüldü. bazılarını tanıyorum. sabah akşam pc başında kck propagandası yapmaktan işleriyle ilgilenemiyorlar.

kürtlerden değil ama kürtçülerden nefret ederim.

türkçü tayfası: bunlardaki nefret kimsede yok. salya konusunda kürtçülerle yarışırlar. şu sözlükte en acınacak tayfa bu oryantallerdir. bu heriflerin arada bir aybaşı tutar. bu sitenin bunların kısır zihinsel jimnastiklerine olan ihtiyacı bir hindunun inek etine olan ihtiyacı kadardır. sözlükte onu bunu asarlar keserler, operasyon yaparlar, vatan kurtarırlar, devlet kurarlar. bunlara göre güneydoğu'da soykırım yapılmalı. bütün doğulular teröristtir. bunu söylerler ama neticesini düşünmezler. çünkü beyinleri güvercin taşşağının ağırlığıyla eşit.

türklerden değil ama türkçülerden nefret ederim.

laikçi tayfası: hastayım bu heriflere. bunları dincilerden daha çok seviyorum. ama bunlarda da bi gram beyin yok maalesef. ezberleri iyidir. her muhabbete "kömür, makarna, gemicik, ananı da al git, be hey dürzü" argümanlarıyla dahil olurlar. ülkedeki problemlere karşı ne yapılması gerektiğine dair tek bir fikirleri yoktur. izmirli olmaktan anlamsızca gurur duyarlar. özdil'e taparlar. cumhuriyet mitinglerinde orduyu göreve çağırırlar. başörtülü kadınlardan nefret ederler. adamlar otozomal resesif. fazla üstlerine gitmemek gerek.

az da olsalar aklı başında laik insanları severim, ama laikçilerden nefret ederim.

dinci-şakirt tayfası: en çok bu insanlarla muhabbet kurdum. hiçbirinin samimiyetine inanmıyorum. hepsi ikiyüzlü yavşağın tekidir. aynı gün içinde sabah namazdan oruçtan bahsedip akşam onun bunun klitorisinden bahsederler. cuma namazı vaktinde sözlükte entry girerler. ölen bir müslümanın cennete mi yoksa cehenneme mi gideceğine kendileri karar verir. başı açık kadına orospu derler. mahalle baskısını iyi bilirler. insanı dinden imandan soğuturlar. bunlar islamı savunacak son kişiler. ayrıca bunlarla ilgili manifesto hazırlamıştım; (#13837128)

her gerçek müslümanın başımın üstünde yeri var, ama dincilerden nefret ederim.

ateist-komünist tayfası: ikisi de aynı götün farklı bokları. insanları kendi saflarına çekmek için sabah akşam göt yırtarlar. bir kısmı tkp propagandası yaparken diğerleri de allahsızlığı yayma kürsüsü faaliyetlerine devam eder. çok azimlidirler, hiç yılmazlar. bir de bunların ironi amaçlı dinci trollüğü yaparak mücadeleye farklı bir boyut getiren militanları da var. böylece ebleh kitleyi ters psikolojiyle etkileyebiliyorlar. komünist tayfasının bu yöntemle önümüzdeki 375 yıl içinde oy oranlarını % 2 artırabileceğini düşünüyorum.

futbol teröristleri: bunlar da fakirleri ve eğitimsiz halkı gündemden uzak tutmak için kullanılan bir uyuşturucuya sıkı sıkı bağlanan dangozlardır. her maç günü sol şeridi sikerler. adamların hayattaki tek eğlencesi bu. sözlük içinde rakip takımın taraftarlarına çakal sürüsü gibi saldırırlar. 10 yaşındaki bir çocuk bu angutlardan daha bilinçli hareket eder. yazık amına koyim. adamlar acınacak haldeler.

daha sonra diğer molozları da analiz ederim. şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. sizin de söylemek istediğiniz bir şey varsa ben burdayım yapraklarım.

görsel
son zamanlarda sıklaşan oyunlar ve anketler yüzünden yakın zamanda adı uludağ forum olarak değişebilecek sözlük.

(bkz: a ile biten kız isimleri)
(bkz: ç ile biten kız isimleri)
(bkz: d ile biten kız isimleri)
(bkz: e ile biten kız isimleri)
(bkz: f ile biten kız isimleri)
(bkz: ğ ile biten kız isimleri)
(bkz: h ile biten kız isimleri)
(bkz: ı ile biten kız isimleri)
(bkz: i ile biten kız isimleri)
(bkz: j ile biten kız isimleri)
(bkz: k ile biten kız isimleri)
(bkz: l ile biten kız isimleri)
(bkz: m ile biten kız isimleri)
(bkz: n ile biten kız isimleri)
(bkz: o ile biten kız isimleri)
(bkz: ö ile biten kız isimleri)
(bkz: p ile biten kız isimleri)
(bkz: r ile biten kız isimleri)
(bkz: s ile biten kız isimleri)
(bkz: ş ile biten kız isimleri)
(bkz: t ile biten kız isimleri)
(bkz: u ile biten kız isimleri)
(bkz: ü ile biten kız isimleri)
(bkz: v ile biten kız isimleri)
(bkz: y ile biten kız isimleri)

sadece m harfi ve u harfi açılmış. m'de 43, u harfinde 45 entry var. maşallah!

u ile başlayan kız isimlerine 45 entry girilir mi yahu.
forum tarafı ağır basıyor olabilir. gidiyosunuz, diyorsunuz ki, "benim nick altıma şöyle böyle yazmışlar :(( " hemen el atıyorlar.

ek: bir de bi moderasyonu vardır, alıntı yaptığınız kısımda smiley var diye entry'de smiley kullanımı yasak der. ilginç.
yazarı olduğum sözlüktür.

başka bir dünyadır, bünyesinde kaliteli yazarlar bulundurur. vazgeçilmezdir uludağ sözlük.
açmış olduğum odaya girdiğimde salih memecanlarını sıvazlıyordu başlığındaki 114 tane entry'i ve başlığı silen sözlük.

--spoiler--
bir erotik hikayenin girizgahını oluşturabilecek seksi cümle.

edit: salih abi'den böyle bir şey beklemezdik. allah canını almasın salih abi!
--spoiler--

yukarıdaki şekildeydi entry.

ne yapsam, ne yazsam bilemedim. zamanında ekşi sözlük'te yer alan sandra blokları başlığındaki sinerjiyi yaşamak istemiştim tekrar. mekan farklıydı sadece. nereden bilebilirdim kafaların da farklı olduğunu.

benim için bitmiş sözlüktür.
ilk sözlüğüm ilk göz ağrımdır.
ara ara birbirimizi özleyelim ara verelim dediğim, ondan önce benim sayfalarına koştuğum biriciğimdir. yazarlarının yazması iyi derecede, okuması az, oylaması yok denecek düzeyde olan, Allaha emanet sözlüktür,
yola devam ulusözlüğüm benim.
bilgi seviyesi en düşük sözlük.
sözlüğü foruma çevirenlere ağzının payını vermesiyle benim için başlamış sözlüktür. *
bir kaç yazarımsının inatla foruma dönüştürmeye çalıştığı ama başaramadığı sözlüktür. Açtıkları saçma sapan forum oyunu başlıkları siliniyor neyseki.
Bilmeyenler için ;

(bkz: uludağ sözlük)

uludağ forum değil (!)
bilgilenmek, eğlenmek, arkadaş edinmek ve zaman geçirmek amaçlı önemli sayfalardandır.
şu aralar tek neşemsin sözlük .
Ergenlerin istilasına uğramış sözlük/forum karışımı olmuş yazarlarının yiyip içip anket sıçtığı boktan site.
(bkz: yazarlar mecbur kalsa kestirecekleri organı)
sanırım sözlük formatı tanımının olmadığı sözlük. yoksa bu kadar insan olaydan bihaber olamaz...
en samimi ve en başarılı sözlük.
sözlükten ziyade duygu tatmin etme aracına dönüşmüştür bu sıralar. birbirlerine hakaret edenler olsun, mide bulandırıcı başlık açanlar olsun, siyaseti herkesten iyi bilen uzmanlar olsun, troller olsun doldu taştı. gerçi diğerleri yanında troller eğlence kaynağı oluyor.
(bkz: inci sözlük)le kardeş sözlüktür genelde diğer sözlükler de yazar alınmaması veya çaylaklık uzun olduğundan gelinen sözlüktür .
(bkz: biri şunu siksin bari)

başlığına girdiğimde beni yönlendirdiği yeri gördüğümde yüzümdeki gülümsemeyi tahmin bile edemezsiniz.
amına koduğumun yerinde bilgi entrysi bilgi başlığı açıyoruz yine yaranamıyoruz sikiklere.
(bkz: muz tipi silecek)
eksi vermeyi çok seven yazarlarla dolu bu sözlük.

edit: şu ilk eksiyi veren kim acaba, neden eksi verdiğini açıklarsa çok iyi olur.

ikinci arkadaş da açıklayabilir. üçüncü arkadaş bari sen konuş be. ekşi'ye laf atıp durursunuz ama ekşi yazarlarından öğreneceğiniz çok şey var ne yazıkki.
katılımcı sözlük siteleri içinde en iyi mobil siteye sahip sözlük.