bugün

(bkz: uludağ sözlük)
gün itibariyle arızalanmış sözlük. ne düzgün açılıyo sayfalar, ne istediğin yazarın yazılarını okuyabiliyosun.
yazarı olmaya layık site.
şu sıralar entry bağlantılarında sorunu olan sözlük. yarına kadar düzelir sanıyorum.
an itibariyle sapıtan sözlük:

http://img704.imageshack.us/i/sgdgs.jpg/
binlerce yazarı olan ancak okunacak hiçbir şeyi olmayan sözlük. bu yüzden sadece entry girilir. entry okunması ve oylanması diye kavramlar bu sözlük için geçerli değildir.
mütemadiyen sıçmakta. tıkladığınız başlıklara, entry girdiğiniz başlıklara sanki hiç entry girilmemiş muamelesi yapıyor.

kafama yatmadı hoşuma da gitmedi yani.
dalaklanmış sözlük.
son zamanlarda kalitesi iyice düştü.
uyuşturucu gibidir. anlık haz vermekten başka hiçbir halta yaramaz ama yine de ayrılamazsınız. tabi sevgiliniz varsa o ayrı.
yine kafayı yemiş sözlük. "fizik bolumu" yazıyorum aramaya, bana verdiği cevap şu:

"fizik bolumu başlığı henüz açılmamış.

aşağıda fizik bolumu ile ilgili başlıklar listelenmiştir. belki onlar işinize yarar.

- i u fizik bolumu
- fizik bolumu"
diyalektik açıdan rüştünü ispat etmeye çalışan bir moderasyona sahip sözlüktür.
okumayan, sadece yazanların sözlüğü.
anormal miktarda akp'li ve dtp'li barındıran sözlük. Aleyhlerine bir entry girdiğiniz vakit çözmelikten beri ne kadar entryniz varsa, bulabildikleri ölçüde eksi yağmuruna tutuyorlar.
anormal miktarda seri eh işte oy veren yazarın kol gezmiş olduğu sözlüktür.
herkese uğramış bugün. *
bir ticarethane olarak mükemmel bir ilerleyiş içerisinde olan sözlük. **
beni benden alan sözlük. başka hiç bir sözlüğe gitmem.
bilgi amaçlı yazılan ve doğruluğu %100 olan girilere eksi oy veren gerizekalıların yazarlıkla onurlandırıldığı sözlük...

ne istediniz lan bilgi amaçlı yazımdan!
(bkz: #3555824)

edit: bakiiim, valla gerizekalı!!!
toplumun ayrıştığının göstergesidir.
kuşkusuz var olan en cool sözlüktür.
ben meseleye sadece uludağ sözlük olarak bakmıyorum. ekşi ve itü'de de durum uludağ ile benzeşiyor çünkü. atatürk ile din karşılaştırılıyor, insanlar çok çabuk fişleniyor, faşist ilan ediliyor falan. gel gör ki kapıyı açıp dışarı çıktığımda, burada ki yazılanları çoğu kişiye anlatınca siktir yiyorum hep.

siktir lan dinle atatürk karşılaştırılır mı ? siktir lan ülkeyi sevmek ne zaman faşistlijk oldu gibi.

zaten türk insanının özellikle istanbul halkının geneline baktığında atatürk'ü de seven aynı zamanda dini de seven kişi sayısı çok çok fazla. bunu bırak geçen gün br kasaba girdim atatürk resmi var yanında arapça dua var. kebapçısı, kasabı bunu kabul etmiş buradaki insanlar bazı şeyleri kabul etmiyor gerçekten ilginç.

istanbul'un kıyısında köşesinde yaşayan biri değilim. yaşadığım yer bağdat caddesine araba ile 3 dakika mesefa de. çırılçıplak gezen, içki içen, ama aynı zamanda dinini de yaşayan insan sayısı çok fazla. sadece 1 kişi gördüm onca insanın arasında atatürk ile dini bir tutmayan ve o insanda çok kitap okumuş bir din yobazı. okuduğu kitaplar genelde atatürk'ün yaptığı işler ile ilgili. sadece kendi kafasına uymuyor eski kafalı olduğu için ama özünde iyi insandır. kısacası buradaki yazar dediğimiz kişilerin çoğu sapıtmış. yobaz dedikleri insanlardan farkları da yok.
kuruluşundan beri şukela sorunu olan sözlük. ne biçim bir problemse kaç kere belirttiysem düzeltilmedi.

sorun şudur ki:

her 2-3 şukelaya tıklayışınızda aynı entryler gelir. koca sözlükte şukelaya girmiş 6-7 entry var sanar gören de.
sözlük formatından bi' haber, boş kafalı yazarların kapladığı, git gide forum halini alan sözlük.
an itibarıyla kendi öz hatalarımdan dolayı beni çaylaklığa geri iteklemiş olan sözlüktür.
(bkz: hatasız kul olmaz)
(bkz: affet beni bu akşam)
türklüğe hakaretin serbestçe yapılabilen, terör propagandasının gitgide yaygınlaşan bir sözlük olduğu iddiaları diğer sözlüklerde fink atmakta olan sözlük. bir an önce çeki düzen verilse iyi olur kanımca. zira ekşiden sonra en meşhur olan bu sözlüğü kaybetmek acı olur. her gün atatürk'e, türklüğe ya da dine hakaret içeren en az 10 15 başlık bulabilirsin sol framede. ilk geldiğimde böyle değildi, n'oldu da bu hale geldi?