bugün

uzun süre sözlüğü kullanmadım ve sebeplerinden biride buydu. Çok dandik çok çirkin ve çok janlı yapmacık duruyor. o kendine öz sadeliği sözlüğü sözlük yapan fonları yok maalesef. eskiden bir karakteri vardı baktığımız ekranın şimdi bir yavşaklık akıyor ekrandan.

birde sesli entry diye bir şey eklemişler...

gelişmek bu değil olmamalı. bu yapılan eski istanbul u yıkıp yerine yeni ama hiçbir şeye benzemeyen kuleleri dikmek binaları yapmak gibi bir şey. aynı kafa yani.

eski tasarımı kullanmamızı da engellediler işte o zaman bitti bir şeyler. bir devir tamamen kapandı.
ilk başlarda o sade ve güzel sözlük hissi veren tasarımı kullanabiliyorduk ancak artık kullanamıyoruz maalesef. Bu sebeple yaklaşık 1 yıldır sadece mobilden entry giriyorum.
bütün diğer sözlüklerinki gibi b.ktandır.
bence kullanımı en güzel tasarım bu. bende material tasarımı sevmiyorum.
hiç iyi olmamış, inşallah kaldırılmamıştır.
bulamadığım buton kaldırdınız mı lan, allahsızlar!!!!!!!!!
neden kaldırıldı anlamadım, ben çok memnundum oysa.
eski tasarım çöl gibi yapmayın bunu bize.
kaldırılması benim kimyamı bozdu. umarım tez vakit geri gelir.
oha kaldırılmış lan tasarımıdır.

oğlum millete danışmadan neden kaldırıyorsunuz.
yenisine alışmamız yarım saatimizi aldı yazıktır. en iyiside kendi kendini silme butonu oldu. sehpayı kendin tekmeleyeceksin.
sonra butonu olmayan tasarım. yeni tasarım geri gelmelidir.
cidden sözlüğe girip bakasım gelmiyor. iğrenç bir tasarım. düzeltilmesi şart.
eskisini özlüyor insan.

bunu kim yapmışsa olmamış bu.

yapamamış.
Lan afedersiniz bok gibi olmuş. Bir önce kullandığım tasarım, gördüğüm tasarım müthiş ötesiydi. Gelmiş geçmiş en iyi sözlük tasarımıydı. Bu bir sike benzememiş. Tema da değiştiremiyoruz.
ne temaları tema, ne yazı büyüklüleri uygun.
hiç sevmediğim tasarım, eskiden tasarım değiştirme butonu vardı o da yok şimdi.
Hala alışamadığım fıs tasarım. Eskisi gayet süperdi be.
yenilenme gelmiş tasarımdır. sol frame kısmını yenilediler. evet.
kameralı sohbet özelliği yine gelmemiştir.
sonunda kavuşulan tasarımdı.
yeni tasarım oldukça sade ve güzel.
Her yeni tasarım gibi o da zamanla kendini alıştıracaktır. Yine de eski tasarımın, hatta tüm tasarımların seçenek olarak kalması hoş olurdu.
o kadar kullanışsızki 10 dakika sonra fenalık geçirip eski tasarıma geri dönüyorum.
Alışkanlıkları alt üst eden tasarım.
(bkz: aradığım şeyi bulamıyorum)
Okuma yazma bilmeyen 1. Sınıf çocuğunun kendisine verilen kitaplara baktığı gibi bakmama sebep olan tasarım.
böyle boş işlerle uğraşacağınıza sözlükle ilgilenin uyarılar gelip duruyo mesaj kutusuna girilmiyo hatalar çıkıyor aq..