bugün

kıçları uludağın zirvesinde seyreden gençlik.*
(bkz: iyi bişey dedim kızmayın)*
tv başına geçip entry giren yazarlardır. üstelik başlık açmakta yarışıyorlar. şu an sol framede yeteneksizsiniz türkiye programıyla ilgili en az 10 başlık var.
biri bir yanlış yapsa da ben de lafı koysam diye pusuda beklerler.
tek tek tanısanız çok seveceğiniz yazarlardır aslında.
onar onar tanısanız pek sevmeyeceğiniz yazarlardır aslında.
kendileri iyi çevreleri bozuk olan yazarlardır.
başlık ile alakaları yoktur geneli yargıçtır sıfır hata ile yaşıyorlar imiş ne yapsalar yasal olmasını iddia ederlermis ki örnekleri uludag sözlükte çoktur denicek kadar az değildir.güneşin kendilerini eriticegine inanıp genelde gece yaşamayı seçerler bu yüzden gündelik yaşamla çatışmaları kaçınılmaz olur.hangi tv kanalını severse onun ideolojisini savunur buda yetmezmiş gibi ısrar eder.standart bir insanı kabul etmezler ki bu kibirle alakalı olup bununla birlikte saygı bağlarını yırtıp atmışlardır bu bir kesim yazarlar.

kaynak istersenizde zaten ordasınızdır.
aynı seçim sonuçları gibi ha, yarı yarıya anasını satayım hepsi. am çük yazdım, aynı oranda artı ve eksi oy geldi. kim niye artı veya eksi verdi orasını bilmiyorum ama, belli bir amacım yoktu, onlar bir kılıfa sokmuşlardır.
isterdim ki vatan, millet, bürokrasi, felsefe, hak, hukuk gibi kavramlarda daha verimli daha üretken olabilsek.
son dönemde bazılarına türk insanının penis boyu fena halde dert olmuştur. sözlüğü bu aklı şeyinde olan hatta yalnızca kendisikininkisinde değil topyekün bir milletin şeyinde olanlardan temizlemek lazım gelmekte.
beslenme şekilleri et obur ot obur ve hem et hem ot obur olmak üzere üçe ayrılırlar. karada yaşarlar. sosyal gelişim evreleri tam gözlenememekle birlikte çeşitli kuramlar mevcudtur. ota boka laf atma eğilimindedirler. genellikle akciğer solunumu yaparlar.
uludag gazoz icer, uludag da piknik yapar, uludag da kayar, duser yine de uludag sozlukte yazar..
hatırı sayılır bir kısmı kadın erkek ilişkilerine takmış, daha işin başlangıç noktasında kişiler. önce bazı şeyleri yaşayın, bir fikriniz oluşsun daha iyi olmaz mı demek istiyorum. hepsi çözmüş işi amına koyim, o kadar kolaydı.
(bkz: emo/#4724577)

emo'nun türkiye'deki anlamının kaçıncı mesajda yazıldığına bakarsak, işi gücü bilgi değil bir şeylere çemkirmek olan kişilerdir. yani çoğu boş beleş insanlardır.
12 bin civarındaki kitle. gittikçe büyüyoruz.
tam olarak 12986 kişiyiz.
arkadaş bu nasıl bir şeydir. devamlı bir arayış içindedir bu yazarlar. ideal sevgili özellikleri, ideal kız arkadaş özellikleri, ideal fuckbuddy özellikleri, ideal hoşlanılacak kız özellikleri. sevgilinin şunu bunu demesi, onu bunu demesi. hiç mi arkadaşınız yok birader, gidin onlarla dertleşin, sorun, içinizi dökün. sorun yaşayan gelip dolaylı yoldan burada yazıyor ne yapması gerektiğini arıyor. ben alenen taşak geçiyorum da, gizli gizli taşak geçenler yanlış bir şey yazsa onu okusanız aa doğru diyor lan deseniz ne bok yiyeceksiniz. şuraya elle tutulur şeyler yazın kardeşim. ya, hayır yarrak demiyorum onu kastetmedim, ayyy ne kadar pis adamlarsınız be.
baharın gelmesiyle şu aralar aşka , hoşlanmaya, ideal kız vs'lere sarmış yazarlardır. **
gerekli insanlardır. olmasalar kim yazacak bu güzel yerlere düşüncesini beraberinde getiren insanlar. güzel insanlar. (bkz: yetenekli olmak)
bende bende.şimdilik yazarım ama arada beni çaylağa çeviriyorlar iki gün sonra gene durumum değişiyor.çok yüz göz olduk be.
içlerinde apaçi çoktur.
içlerinde islamcı ve milliyetçi de çoktur. hatta kaynıyor lan.
hepsi insandır.
her tip mevcuttur içinde, ayakLarının ekşi ve antiekşi sözlük yazarLarından daha fazLa yere bastığı düşünülmekle birlikte istisnaLar da yok değildir hani *
yüzünde toplam yedi açıklık bulunur. özellikle parmak uçlarını çok kullanırlar, dokunma yetileri bir hayli işlektir.
bunun yanısıra iki kolu ve iki bacağı da vardır, evet. ülkemin sanal sesini temsil ederler. hepsi birer ampüldür.**