bugün

05.03.2013 yıLında kurulmuş birliği mevcuttur.

(bkz: uludağ sözlük türk milliyetçileri birliği)
hayırlı olsundur.
gönülden destekleyeceğim oluşumdur.
katılmak isteyeceğim topluluktur.
bu gece ilk sohbeti gerçekleştirecek grup.

üyelerimizin dönüşü bekliyoruz, mesaj almamış arkadaşlar bana ulaşabilir.
başıma bir iş gelecekse de üyesi an itibariyle üyesi olduğum dernek.
içinde seve seve bulunacağım dernek.
Milli olmak için değil, Türk olmak için milliyetçi olmak zorundayız. diyen Peyami Safa'nın nesliyiz.
yüreğimle katılacAĞIM dernek. bizde teşkilatçıyız evelallah!
an itibariyle ilk toplantısını gerçekleştiren oluşum.

not: ilk izlenim güzel. güzel ortam kuracak bu ekip.
an itibariyle gönüldaşların iştirakini beklemekteyiz. bilgi almak isteyen özele yazsın.
ilk toplantısını yapmakta olan güzel oluşum.
gayet saygılı, bilinçli kandaşların bulunduğu ortamda bulunmaktan çok müteşekkirim.
neden olmasındır. an itibariyle toplantıdalar ve dışarda kaldım anladığım kadarıyla.
gece sohbete katılan arkadaşların bana özelden ulaşması gereken oluşum.
akl-ı selim milliyetçiyim, bazıları gibi de günümün 16 saatini kahve köşelerinde geçirmiyorum. beni de yazın.
birlik olup pkk'lı piçlerin başlıklarını sildirelim.
türk miliyetcisiyim türk milleti asildir. binlerce yıl boyunduruk altına girmemiş bir milletdir. fakat asla diğer milletleri aşağılayan bir kafatasçı değilim.
desteklenen dernektir.
bu arada solcu ve türk milletinden rahatsız guruh rahatsız, suçlamalarını duyar gibiyim faşistleeeer! ınga ınga!
hakaret etmekten başka marifeti olmayıp, mensubu olduğunu iddia ettiği görüş hakkında sadece yüzeysel bilgilere sahip olan yazar müsveddelerini istemeyen topluluktur.
uludağ sözlükteki bozkurt oluşumudur. ulusunlar efendim.
(bkz: c c c)
görsel
(#20541577) numaralı entrymin esas yeri olan dernek. hayır arkadaşım bu başlık için yazdığım giri neden başka yöne kaydırılıyor anlayamıyorum.
Biz birleştikçe çakalların düşmanlıklarını bitirip, dost olacaktırlar.

Muhsin Ata'nın sözüyle mesajimızı bitirelim : "Saflarınızı sıklaştırın, aranıza şeytan girmesin."
Yeni sohbet/toplantı mekanı belirlenmiş olan oluşum. Bilgi için baytarafli kardeşim ilgileniyor.

Özellikle dünkü toplantıda olanların bana ya da baytarafli'ya ulaşmaları gerekmektedir.
ilk toplantısını kaçırdığım, ırkdaşlarımın bünyesinde yer aldığı dernek.
(bkz: milliyetçilerin okuması gereken kitaplar)

buradaki kitapları okuyarak işe başlaması gereken dernektir.
okuyan arkadaslar bilgilerini bizlerle paylasırsa hepimiz daha da aydınlanmış oluruz.