bugün

yazarların birbirlerine saygısının gün geçtikçe azalması olabilir.
*entry lerin başlıktakinden farklı bir şeyi tanımlaması.

başlık su içen adam olsun

entry: susayınca yapılan şey.

** şöyle başlık böyle başlık tarzında entry ler.

*** sözlüğün yavaş çalışması
çifte standart.
moderatörlerin, hangi entry'nin silinmesini doğru düzgün kavrayamaması ve küfür konusunda gereksiz fazlalıkta kötümser davranılması.
(bkz: kuşlar çiçekler hava su yaşam be kardeşler)
sözlüğün çok yavaş olması..*
(bkz: anket teroru)
(bkz: ee havalar soğudu artık kışlıkları çıkarmalı)
(bkz: bu kadarına da pes artık denilecek başlıklarla karşılaşmak)
kişisel tartışmaların sözlük platformuna taşınması. buna bir dur diyenin olmaması. hakaretin prim görmesi.
(bkz: balık baştan kokar)
yavaş çalışıp bir zaman sonra tıkanıp kalması.
klimadandır. arkana kalın bir şey alınca geçiyor, valla bak.
(bkz: üşündüysen ustune kalın birseyler vereyim)
hatalı entry girmeye 3, hakaret etmeye 2 gün caylaklık verilmesi gibi durumlardır...
sözlüğün ebesinin bir tek bana vermemesi.*
HER HANGi BiR YAZARIN KiM OLDUĞU PEK DE ÖNEMLi DEĞiDiR SADECE SARF ETTiĞi KELiMELER BAKIMINDAN SÖZLÜK FORMATININ ORTA YERiNE ETMESi AYNI OLAYI MiSiLLEME OLARAK YAPTIGINIZDA SiZi ŞÖYLE GÜZELCE YERiNiZiN ÇAYLAKLIK MEKANI OLMASI DURUMUNDA SiZi BU SÖZLÜKTEN SOGUTMAYA EN BÜYÜK SEBEPTiR .
başlık :
kuran ilmihal kitabi degildir

girdiğim entry :
moderasyonu tebrik ettiğim başlık. yeter artık dediğim başlık. adamın birisi forum havasında alıntı yaparak entry döşüyor ama entrysi silinmiyor dediğim başlık.

işin ilginç yanı dün aldığı ayarın cevabını 24 saat sonra kaşıntısı tutmuş olacak ki yeniden entry girdiği başlık. yazıklar olsun dedirten başlık.

24 saattir forum havasında entryler girildiği halde silinmeyen daşaklı başlık.

forum/chat tarzı entrynin diz boyu olduğu başlık.

silinme nedeni :
her şey kontrol altında...

sayın moderasyon. sildiğiniz bu entry aynı başlıkta ki 3. entry için girilmiştir. ama bakıyorum her şey kontrol altında diyerek benim entrym siliniyor ama forum havasında ki o 3. entry hala ve hala hatta ısrarla silinmiyor. yeni forumunuz hayırlı uğurlu olsun.

dikkat edilmesi gerekli kontrol altında derken kontrol elden gitmek üzere.

saygılarımla
rte'yi eleştirince nedense kötü oy almak.
sırf farklı goruslere sahip oldugun icin kotu oylanmak, sozlukte oluşturulmuş gruplar, o grupların sevmedigi bir yazar hakkında entry girersen kotu oylanması.

bırakın artık bu cocuk oyunlarını sen kotu oyladın diye ben goruslerimden vazgecicem sanki, o sevdigim yazarı artık sevmiycem; yok artık daha neler sizin için sozlukte yapılacak kum havuzunu tavsiye ediyorum.
(bkz: içinden soğumak gelmek)*
konu hakkında bir şey bilmeden moderatorların ve yine bu sınıftan olan gammazlarların ".....bir şey yoktur." diyerek bir de böyle kendindilerinden emin olarak ama tabii ki yanılarak entryleri silmesi.
(bkz: akıl akıldan üstündür)
ilginç nedenlere dayanarak moderasyonun ikide bir entryleri silmesi.
boku çıkan futbol yorumlarıdır. hayır bir de o entryleri girip kendilerini komik sanmaları daha boktan bir durumdur.
(bkz: uludağ sözlük ve kağnı ilişkisi)