bugün

dizisi de çıkacamış, başrolde zall oynayacakmış yönetmen july4th.

görsel bu formatta bişey herhalde.
(bkz: amerikanın oyunları)
fake hesap sahibi olan yazarların bulundukları mekana helikopterden halatla sarkarak camdan atlama usulüyle dalış yapan timdir kendileri.
(bkz: kahrolası federaller)
yazarlara biber gazı sıkabilitesi olan ekiptir. akıllı olsunlar yakarız "gelişmeler"i.
ulu sözlük ün mit i fbi i cia i hatta mossad ı ve MI-6 sı denebilecek grup. yazarların korkulu rüyası. dın dın dındırınnnn !
(bkz: hayalet avcıları)
tam yetkili özel ekip in isteyeceği belgeler ile yeni yazra başvurularını alacaklarmış.
yakalasalar bile 'o benim yeğenimdi', 'o benim emmimin oğluydu' tarzı basit açıklamalara inanarak kişinin üyeliğini iptal etmeyecek ekiptir. Kıyamazlar.
beni baya bir korkutan ve derinden sarsan ekip. fbi bunların yanında halt etmiş. hayır peşime takılmalarını hiç istemem. kim ister ki? mazallah evimize baskın düzenlerler tepeden iple inen adamlar, silahlar falan. aman aman ayağımızı denk alalım.
muhtemelen her yerde olan gizli teşkilatma olayının sözlükte ki görünen yüzü diyebiliriz.
(bkz: adam tam yetkili özel pislik çıktı rıza baba)
(bkz: adam fake çıktı rıza baba)
kurbanda 3-5 kişi birleşip bilgisayara girdiyseniz bu arkadaşlara hesabını vericeksiniz.
(bkz: fakirsen söyle)
yetkili abilere benzeyen topluluktur.
adım adım bu ekibi tanıyalım.
Şimdi bu ekibimiz özel silah ve taktiklerden müteşekkil bir ekiptir, yabancı dil ile ifade edersek, s.w.a.t timidir.
Şimdi bu ekipteki arkadaşları pozisyonlarına göre tanıyalım.
ilk önce bluevelvenin ekipteki pozisyonu ve örnek bir resmini sunmam gerekirse;
görsel
Hangisi olduğunu söylememe gerek yoktur herhalde.
diğer bir resimde bütün gece fake hesapları araştırmaktan bıkmış ve bitap düşmüş, hicbiseyebosunaiclenmeyenadam var.
Bakmayın, troll takıldığına aslında o uludağ sözlük neferi. buyrun;
görsel
e tabii bir ekip olacakta içinde ekipleramiri olmayacak mı?
görsel
ve tabii ki, kuklayı söylemeden geçmeyelim.
görsel

evet, şu ana kadar tespit ettiğim ekip üyeleri bu yazarlardır.
korkulması gerekiyor bu arkadaşlardan.
off.. çok havalı lan! yemişim fake hesapları deşifre etmelerini, isimden acayip prim yapar bunlar. hem tam yetkili, hem özel ekip, yeminle dibim düştü.
suratlarına bakıp, sen yetkili birine benziyosun denilemeyecek yetkililerdir.
değişiktir.
görsel
(bkz: ustyöe)
tam yetkili sıfatında olmaları yüzünden sözlüğe zarar verecek oluşum.

kıl oldukları adamları kafaya göre uçurmayacaklarının garantisini kimse veremez.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

evet özel görüntüleridir bunlarda.
çok kötü işler yapacaklar, zıçtık olum..
http://galeri.uludagsozluk.com/r/242365
(bkz: aynasızlar)
(bkz: Evinden aldırırım)