bugün

sözlüğün izdivaç programına dönmesi.
basvuru da bulunuyorum.
Boy1: 80 cm
Boy2: 95 cm
Toplam 175 cm boyum, 62 kg agirligim var.IQ'um 142. Sac uzunlugum 8-9 cm. En sevdigim renk kirmizi. 10 ay 7 gundur gitar caliyorum. Dolabimda 7-8 don var. 1'i kirmizi, 2 si mavi
kalanlar beyaz. 5 gomlegim var 2'si uzun kollu. Burnum biraz buyuk. Ara sira nefes aliyorum ara sira da nefes veriyorum.
internetin yurdumuzda ilk kullanıldığı günden tutun da en yaygın şekilde kullanıldığı günümüze kadar internet aleminin belki de en köklü ve en eski kültürünü yaşatmak gayesinde olan yazarlardır.

bu yazarlar ki;

icq, mirc zamanlarında da,
msn, messenger zamanlarında da,
skype, facebook zamanlarında da,
twitter, instagram zamanlarında da,...

istikrarın ve kalitenin tek adresi olmuş bir tebanın devamı niteliğindedir.

bıyıklı, hafif seyrek saçlı abileri ve korse ile beraber ekoseli etek giyen ablalarından bayrağı devralmışlardır.

en asil duyguların insanıdır bu gruba dahil olan yazarlar.

tavla, okey ve daha ne çeşit interaktif oyun platformlarında kişisel iletisini "seviyeli bir arkadaşlık" yapan dedelerin torunudurlar.
birliğe katılmak isteyenlerin zall'a özel mesaj ile fiziki halleri, yaşları ve mesleklerini özel mesaj atmaları gerekmektedir.
kesinlikle içlerinde olmadığım gibi, gördüğümde de seke seke kaçacağım yazarlardır.

kesinlikle seviyesizim. uzak durun.
seviye var dediler geldik, beni de yaz dostum.
özelden gelin bayanlar.
özelimde özel sohbetler gerçekleştirebiliriz.
ssk desen yok, para desen yok, ev de yok, hat safhada seviyesizim...
sınırsız çay ve petibör bisküvi ile beklemedeyim.
An itibariyle neskafemi kapıp katıldığım topluluktur.
ne kadar seviyeli? duruma göre değişir yani. ehehe.
Listeye göz atınca sadece erkeklerin oluşturduğu ve yeni çeri ocağı vari oluşumdur. Bukadar seviyeli yazarlar bir aradayken neler olabileceğini merak ettiren oluşumdur.
(bkz: inanma seni sikecek)
ana haber bülteni sanki amk!
(bkz: böbrek mafyası)
Ne seviyede o önemli. Evet.
Uludağ sözlük ve seviye.

Peki.