bugün

her defasında şu başlığa bir yenilik geldi diye sevinrek girmem ama üzülerek çıkmam. teşekkürler yönetim.
sözlükte fazla mesaj atılmasını engellemek için yapılmış uygulamadır.
Güzel ama eksikleri çok fazla olan uygulama. Evet.
mobil tarayıcı mobil uygulamadan çok daha gelişmiş halde ama mobil uygulama çok daha hızlı.
Şu anda ne durumda olduğunu merak ettiğim uygulamadır. Play store'da göremiyorum.
ne yazık ki kısa süre önce hic bir açıklama yapılmadan bir anda google playdan kaldırılan uygulama ama hâla kullanılabilir durumda muhtemelen kaldırma sebepleri sitenin hitinin trafiğinin düşmesi siz insanları web sitesini kullanmaya zorlamak yerine acaba sözlük moderasyonu olarak daha çok çalışıp ortamı güzelleştirseniz mi o zaman daha çok uye kazanırsınız ama nerede sizde o kafa.

uludağ sözlük mobil apk: https://m.apkpure.com/ulu...lük/com.uludagsozluk.zall

apk olarak indirdikten sonra kurup giriş yaparak sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.
Sözlükte ki linkleri tıklayınca sözlük kapanıyordu silip geri yükleyeyim dedim uygulamayı bu sefer App Store da Uludağ sözlük yok şaka gibi.
android versiyonundan şikayet edenler fazlaydı ama açıkçası app store olanı iyiydi. geliştirilerek tekrar hayatımıza girmesi dileğiyle.
Kabullenin la burası maymunlar cehennemi gibi.
kimsenin umrunda degil yazarlar daha cok yazsın
Daha çok para
Sallayanmı var.
birini çaylak yapmak için bunu kullanmanız gerekiyor.
ios uygulamasında yetkili paneli yok.

mobile girip yetkili paneli açmaya çalışınca da bu hatayı veriyor.
görsel

işte bunlar hep error.
(img:#2114163)
artık mobil uygulaması apple storeda bulunmayan hede.
Eksikleri çok fazla olan uygulama.
Güncelleme yapılması lazım. Sanki tek ben uygulamadan giriyorum gibi geliyor nedense.
iOS uygulamasi en guzeliydi, gitti cancagizim.
yıllar geçmesine rağmen asla kendini geliştirmemiş. umarım artık bir güncelleme gelir.
Artık biraz el atılması gerekiliyor buraya. Şu an bilgisayardayım evet ama yer yer bende mobilden Sözlükte takılıyorum, artık biraz bile olsa gelişmesi Lazım.
Sayın yetkililer artık şu uygulamaya bi el atın amk . mesaj geliyor açamıyorum uygulmadan atıyor. yıllardır bi güncelleme yok şu sorunları çözmek için biraz çaba gençler. her daim pc başında mı olalım , safari mi kullanalım yapmışsınız bi mobil uygulama geliştirin yahu valla ayıp .. bana inanmış 4 adam lazım bu konuda sesimizi duyuralım.
cep telefonundan adı üzerinde arabada, otobüste, trende, tramvay ve metroda canım sözlüğüme giriş şeklidir.
Uludağ sözlüğü android telefondan google chrome ile ana ekrana ekleyerek bir mobil uygulama benzeri mobil site edinebilirsiniz. Hem site gibi kullanışlı hem aplikasyon gibi hızlı oluyor.
Genellikle hep mobilden girerim cidden bu uygulamaya ayar yapmaları gerekiyor.
Açık oylayan yazarlara basınca anasayfaya atma saçmalığını da düzeltin artık.
koyu mod getirin dicem de var olması bile mucizeyken bunu istemek tabii lüks olcak biraz mq. Hataları fixleyin kafi.
masaüstü varken mobile iş düşmez.
profil resmi olmayanlara mesaj atarken uygulama atıyor seni. dün gece bez bebek nana sana cevap veremememin tek nedeni budur kanka.
bazı eksikleri ve hataları olsa da pratik ve internetten az yiyen uygulamadır. çok yaşa zall!

bir hatırlatma tanımıyla bu lüzumsuz entry'mi bitiriyorum, her artı oyun açık oy şeklinde gittiği uygulama.
Benden başka kullanan var mı şuan bilmiyorum eğer varsa profilinizde ve başlıklara tıkladığınızda o kocaman boşluk sizde de var mı? Bir kaç gündür var bu sorun.