bugün

görsel
ne yazık ki ayakları güzel ve bakımlı olanı pek azdır.
hepsi ayrı ve değişik kafada ama geneli (bkz: kezban) dır.
defalarca söyledik, yine söylüyorum. uludağ sözlük bünyesinde kız yoktur. en fazla harun abi bulabilirsiniz.
24.01.2020 tarihli güncel excel listesine ihtiyacım olan kızlardır. kimdirler, nelerdir özellikleri ile hepsinin yazılı olduğu dosyayı tarafıma yollayın canlar. hiç uğraştırmayın beni.
Kendilerinden hiç ses çıkmıyor.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Bebeklerim.

Bakmayın bu totoyu göbeği salmış tipsizlerin kezo mezo laflarına. Hepiniz nambır one siniz. Daşsınız kızçelerim.
Hayal kurmak tabiki bedava.
totoma kas goz cizsem hepsinden iyi olacaktir.
yoklukta bile gideri olmayan kizlardir. ewed.
Hepsi bakın ama hepsi yedikleri kazığın acısını çıkarmak için buralara düşmüş,duygusal gelişememiş kızlardır.
Tipleri birbirine genel olarak yakındır.
Yarar için birleşir,zarar için ayrılırlar.
Tartışamazsınız genelde haklı olanlar onlardır onlar için.
Felsefe,bilim yada ilim yalnızca gösteriş için bile var olabilir.
Hayatta yüze bakılmaz kimselerdir,yüzü burada yaratabilirler işin kötüsü bunu başarırlar da.
Kızçelerim siz siz olun bu erkeğimsulara kanmayın ...

Siz kim bunlarla olmak kim. Daha iyilerine layıksınız.
GoncaGül gibi kızçelerdir.

Fizikleriyle Victoria s secret a adaydırlar.

Erkeğimsuların hayran hayran baktığı menekşelerdir.
alayı kezbansa neden hep aynı kişi başka başka kadınlarla uğraşıyor?

"iletildi" ifadesini görünce entry silinecektir.
Erector reise yapılan bu hain saldırıyı kınıyoruz misli ile karşılık verileceğine hiç bir kezo şüphe duymasın.
hiçbiri son feci kedi gibi harika olamaz. üzgünüm.
Tanıdıklarımız iyi insanlardır, kardeşlerimizdir. Arada cinsler de var tabi.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel

Taş gibiyiz kızçelerim ...
Bu traveler kız mi erkek mi , sadece meraktan sorulmuş bir sorudur.
çok güzel kızlardır.

burda silkilmiş yazarların dediklerinin aksine hepsinden daha da delikanlı kızlardır.
Arkadaşlar bu lanetlybebe yi hanginiz reddetti aq?

Çabuk söyleyin sikicem belanızı.
görsel
sözlüğe fotoğrafını atıp beğeni bekleyen zavallı kezbanlar yüzünden kötü bir genellemeye kurban gitmektedirler. size yüzümü, oramı, buramı gösterip ne yapacağım allasen? kamu malı mı benim bedenim? buralara fotoğraf atan hemcinslerimi de instagram'a davet ediyorum, burası anonim bir platform. sizde olanların aynısı bütün kadınlarda var, bedeninizi bu kadar metalaştıran sizsiniz. anonim bir platformda bedeninizi metalaştırdıktan sonra sizlere ahlaksızca saldıranlara karşı çıkmanız biraz saçma oluyor.

edit: eksileyin anam daha da çok eksileyin. hepiniz feminizmi yanlış anlamış zavallı eziklersiniz. beğenilmek için kıçınızı başınızı açıp burada sürünmeyi tercih eden de sizsiniz. kendi değerinizin biraz farkında olsanız dönüp "ben ne yapıyorum?" der de biraz normal hareket etmeye başlarsınız. ama yok, işinize gelmeyen gerçeklere bok atmak daha kolay değil mi? evet daha kolay ve her alanda kolayı seçenler olarak, kolay insanlar olarak, burada da kolayı seçmeniz gayet doğal. şimdi eksisini veren herkesi sırayla kum havuzumuza davet ediyorum. orada oynayın.

edit: bak bacım, anonim bir ortamda millet fikrini paylaşırken buraya donla çektirdiği fotoğrafı atan kadın da olsa erkek de olsa dikkat çekmeye çalışıyordur. güneşi balçıkla sıvayamayız, kimse de aptal değil. bunu sen de biliyorsun ben de biliyorum. kol, bacak veya başka bir insan uzvunun namusla ilgisi olmadığını biz de biliyoruz. ancak her şeyin bir adabı, yeri, yordamı var. buraya göt baş atan bir kadına da erkeğe de hoş gözle bakmamı kimse beklemesin. ahlak kendine sahip olabilme yeteneğidir. buralara götünü başını atan bir insanın amacı bellidir, tartışmaya açık da değildir. benim yazımda kimi eleştirdiğim belliyken yok yere polemik yaratmaya çalışmayınız.
Burdan 2 tane kızla tanıştım, buluştum. Devamı bende kalsın. 2 si de türbanlı çıktı. Şimdi diyeceksiniz görmedin mi kızları buluşmadan önce. Gördüm de başları gayet açıktı wapp fotoğraflarında. Sonra buluşunca şok.
Tabi bunların dibi düştü beni görünce. Takıldık bir müddet ama olmuyor ya. Kemalist adamım ben. Türbanlı gördüm mü ipler kopuyor ister istemez. 2 si de dünya iyisi insanlardı ama mamafih.

Edit: ciddiyim düştüler. Profil fotomdaki ebleh ben değilim.
Kız sanmış swh. Şaka bir yana bence göt meme fotoları twitter dan alıntı. Bunları atanlar da dibini dövdüren folloş labunyalardır.
(img:#1988827)