bugün

uyku ilaçlarımla katılacağım zirve. hepinizin içeceğine ilaç atacağım. yaşasın nuri alço gençliği.

(bkz: nuri alço)
araba ile uzaktaki tekele gidebildiğimiz zirve. insan iyi hissediyor lan araba olunca... neticede öğrenciyiz.
bundan 5 sene evvel yapılsa idi hunharca katılabileceğim bir zirve olacaktı.
(bkz: kıskanmak)
fotoğraf çekilirken peynir yerine yumurta diye bağırdığımız için ortaya çıkan görüntü yüzünden bilgisayarlarınızın ayarları ile oynamayın. bu arada biradetbeyfendi foto çekilirken arkandan işaret yaptım hacı kusura bakma.
çok eğlenceli... iki erkeğiz ve on striptizci bayan çağırdık... gelmeyenlere duyurulur!
an itibari ile striptizcilerin cidden yaramazlaştığı zirve... çok kız çağırdık yahu... bir kaçı boşa gidecek.
edirneyi temsilen belli bir süre sakaryada olmama rağmen gelmek istediğim zirve. lakin abimle format atmakla mesgulum ozanların karanlık sokaklarının birazcık arkasında.
vatan millet sakarya'dan sonra
evde toplaşıyoruz sakarya biraz hafif kalmıştır.
an itibarı ile tekila shot müsabakası düzenlenen zirvedir. katılımcılar beton dökme ustası olduğundan tekila stoğumuz sağlam ancak limon için manava adam göndermek zorunda kalınan muhteşem ötesi bir ortamdır.
evimin içine s.çılmış zirvedir afedersin. striptizci kızlardan biri kusunca döverek gönderdim...
'leyla' olmanın güzelliğinin yaşandığı zirvedir. ev sahibimiz selcukalone pek bir misafirperver olduğundan tüm içki stoklarını açmış ancak ortama göz kulak olmak için fazla içmemektedir. ama kalem dusmanı kalemtras ve biradetbeyfendi yoğun alkol etkisinde hünerlerini konuşturmaktadırlar, apaçi bize ters ama kolbastının kralını oynarız diyerekten 4 şiddetinde bir sarsıntıya neden olmuşlardır. şu an komşular deprem oluyor hezeyanı yaşamakta biz katılımcılar ise gülmekten kriz geçirmekteyiz.
sakarya sakarya olalı böyle çılgınötesi eğlence görmemiştir. biraz daha içmeye devam edilirse balkondan atlama yarışı başlayacaktır. 12. kat tabi ki paraşütle.
http://www.dailymotion.co...ckelback-photograph_music

geceye armağan edilen parça.
birazdan fotomu atacağım zirvedir. sazan avı falan değildir.
vay vay vay dediğim zirve.
kafaları toplayıp pokere oynamadan önce birer kahve içelim önerisine selcukalone'ın yanında nane likörü olmazsa içmem dediği zirvedir. mecbur gecenin bu saatini likör arıycazz ya da yeşilçayın içine eklediğimiz cini yutturacağımız zirvedir.
selcukalone'ın leyla fotolarımızı çektiği zirvedir.

not: lütfen yayınlama gelecek politik hayatımız biter vesselam.
kahveleri* yaptığım için ifşa edilecek leyla pozumu seçme hakkının verildiği zirvedir. teşekkürler selcukalone.
inanna salome'nin iki biradan sonra kafayı bulduğu zirvedir. tutamıyoruz efendim. attığı kahkahalar ile kapımıza komşuları toplamıştır. polisi aramışlar ben kaçıyorum.
aşağıdaki fotoğrafla kendimden geçmediğimi gösteren zirvedir. son sürat eğlenmeye devam. tüm sakarya'nın akıp gelmesi istenen zirvedir.

http://galeri.uludagsozlu...z-sakarya-zirvesi-130150/
yazarların alkolün de verdiği etkiyle çocukluklarına döndüğünü bildirmek istiyorum arkadaşlar. inanamazsınız ama şu anda uzun eşşek oynuyorlar. inanna salome yastık konumunda. altta biradetbeyfendi ile selcukalone var şuan. kırıcam belinize geliyorummmm.
pencereyi açıp avazım çıktığınca söylediğim aryalar ile keşfedilmemin yakın olduğu zirvedir. kapı çalıyor, umarız talih kuşu, dahi bir müzisyendir kapıdaki. aida operası'ndan aşağısı kurtarmaz çünkü.
ben diyeyim verdi siz deyin donizetti... harika aryalar bu gece... harika bir zirve.
inanna salome'nin alkolün de verdiği etkiyle bana evlenme teklif ettiği zirve. evleniyorum sanırım sözlük.