bugün

ozaman oraya gidin buraya gelmeyin. yetkili olunca bu ayrılıkçı oluşumdaki herkesi banlıcam. uludağ sözlük bizim için her şeyin üstündedir. varolsun uludağ sözlük.

(bkz: true nun yetkili olması)
diskort ne lan?
O ney lan escord gibi.
Tamam işte bu ayrılıkçıları çaylak yapın, zaten sözlüğe ihtiyacınız kalmamış, takılın işte kendi aranızda.
Bildiğin ayrılıkçı yapılaşma sözlük için tehdit olan discord grubudur, burada bunun reklamını yapmayın çaylak yersiniz.
--spoiler--
ups da geldi yalnız.
--spoiler--

götündeki 3 beni de getirdimi?
ak partili olduğum çin beni almıyorlar oraya...
Ne konuşuluyor ki.
Bi bok konuşulacağı yok aq boş yapıyorlar.
Kadının da erkeğin de delikanlı olduğu yer. Ne salça olan var ne patates. Gruba katılmayan bir şey kaybetmez lakin guruba katılan çok şey kazanabilir, bu değişir.

Selam ederim herkese, iyi geceler.
4 vesikalık, tc kimlik numarası ve ikametgah istediler. Bir de e imza çıkarttırıp aldılar. Karşılığında da beni her gün öveceklerini söylediler. Kabul etmeyi düşünüyorum, zararsız insanlara benziyorlar.
Lan bırak bilmediğim gruba girmem ben fetoş metoş iltisaklı çıkarırlar neyimize gerek.
Grubun içinde farklı insanlar var. Yukarıdan bir ses yükseldi. Amınımi şago şago a siglim Pablo Pablo.
malafatkokteyli atmayı düşünüyorum.
(bkz: çok pis seks döndüğü düşünülen yerler)
Nude gönderiyor herkes.
Bunlar kavga edip buraya tekrar gelince sözlüğe almayalım.
denemekten zarar gelmez.
Belki de gelir. Kim bilir?
orada çok fazla güzel kız var, bize uymaz.

karınızı banyoda yıkar mısınız sorusunun cevabını bulmuşlar, enteresan bir yer.

en son kocanıza sahip çıkar mısınız ve kadınınıza mini etek giydirir misiniz sorusuna cevap buluyorlardı heyecandan kaçtım....
darkness hanımefendi iki kere dm'den üyelik teklif etti. benim de pek merak ettiğim istediğim birşey değildi açıkçası girer bir bakar çıkarım diye düşündüm. pek kullanmam herhalde ama istersen ekle dedim. uygulamayı indirdik. aynı nick'i aldık. haber verdik. hanımefendi önce takipleşti sonra gruba alıcam ama biriyle problemin varmış halledeceğim dedi. bu mesajı 15 gün sonra görüp cevap verdim. kimle problemim varmış diye sordum. rainbow eyes dedi. tam onunla doğru dürüst bir diyaloğum bile yok, birkaç mesajlaşma olmuştur diyecektim ki beni engellemiş hanımefendi. sonra mesaj attı. sen tehlikeli biriymişsin boşver dedi.

ne yalan söyleyeyim gruplarıyla pek ilgilenmesem de bana dediği tehlikelisin lafı çok canımı sıktı. sekiz yıldır buradayım. nasıl bir tehlikeymişim ben çok merak ediyorum. yaptığım şeyler aktrollerle dalaşmak, aslolan fenerbahce dir salağıyla dalga geçmek, bir de sekiz yılda üç tane sözlük kızına yürümek. bunlardan biri rainbow eyes falan da değil üstelik. ulan ben kime ne yaptım. hakikaten deveyi diken insanı ..... yaranırmış. gece gece keyfim kaçtı. bunu da buraya böyle anlatıp içimi dökmek istedim sözlük.
Baykuş u bile çağırdılarsa Haliç in 90lar zamanı gibidir aq.
Grubu amma dert ettiniz arkadaşlar. Bi rahat bırakın insanları dilediği gibi takılsınlar.
Ayrıca uluhun, özel şeyleri ne diye genele yayarak dedikodu yapıyorsun?
Bir de komik sebeptenmiş deyip heheh gülüyorsun.
olay oldu siktiğimin grubu.

ben şahsen böyle bir oluşuma katılsam ve arkamdan bu kadar yazsalar bidaha sözlüğe dönemem. ama bunların yüzü tuvalet terliğinin altı gibi olduğu için yarın kuyruğu kıstırıp yine dönerler kürkçü dükkanına.

bu arada karıma ihanet ettim uludağa etmedim öylede delikanlıyım.
evet şimdi tekrar okudum abartmışım biraz. banyo terliği daha iyi gibi.