bugün

luxus un zirvede sahne almasını akıl eden ve sağlayan her kimse buradan kendisine sonsuz teşekkürler etmeyi borç bilirken; sözü ertem abi ye bırakıyorum.

-evet abi, söz sende.

+teşekkürler caveman...ellerinden öpüyorum luxus u getiren adam; her yerinden öpüyorum...
neden sürekli istanbulda ? olan zirvedir.
ayrıca eleştirilere bakılırsa 1 kere gidenin recep tayyip erdoğan gibi döndüğü zirvedir.
her giden daa daa gitmem diyor peki neden ?
gerçekten dandik bir zirve mi? herkes kafasına göre bişeyler yazıyor çekin 1-2 video veya resim ne kadar eğlenceli olup olmadığına bakalım ona göre karar verelim.herkes kafasına göre bişeyler yazıyor.
gidenler beğenmiyor gidemeyenler çamur atıyor.bu ne ya !
içinde barındırdığı bütün pkk yandaşlarını da tek tek ve bizzat tanıtması gereken sözlüğün zırvası.
(bkz: hepsini toplayın oraya)
saat kaçta başladığına ve sona erdiğine ilişkin bir bilgi edinemediğim zirvedir...?????????
gelmeyeceğim zirve, tüm kızların dibi düşsün istemiyorum... herneyse zaten 1000 kilometre uzaktayım, yakın olsamda gelmezdim herhalde...

bu başlığın en yukarda sürekli durmasını anlıyorum da engellenememesi niye onu anlamıyorum...
yakamda m.kemal atatürk rozetiyle katılacagım zirvedir.
yaşlı bir sözlüğün genç kullanıcıları tarafından tecavüze uğratılacağı ucuz içkili buluşma.
posteri el emeği göz nurudur, yapan ellere sağlıktır ama o "5" ters taraftadır malesef, anlaşılmıyor. gerçi, varsın olsun bizim posterde de anlaşılmayıversin, biz bizeyiz şurda.
sözlükten benimle katılacak bir bayan bulursam katılacağım zirvedir.*
edit: düşündümde sözlükten olmasada olur.
bayrağı dikeceğim zirvedir.
Tek başıma yalnız bir erkek olarak katılacağım zirvedir. Kimseyi de adam akıllı tanımıyorum sözlükten. En kötü ihtimal çakarım biraları dinlerim Feridun abimi sallana sallana dönerim evime.
mecidiyeköyden yürüyerek gelecegim zirve. O degil de yaş ortalaması 18 lerde olmasa bari. Umarım yazılarını takip ettigim 3-5 yazarla tanışıp shot yapma imkanım olur. 1 saat durur babylon a akar bu bünye. Son olarak
erkegim. +1 im erkek olursa içeri girebiliyoruz degil mi? Yoksa kumkapı dan zenci hatun çağıracağım. Çeşit olsun.
Didit : gay degiliz lan.
afişi hoşuma gitmeyen zirve.

edit: sadece beni ilgilendirecek bir şey gibi gözüküyor fakat öyle değil. yine de şu şekilde düzeltiyorum:

afişi bir bütünlük içinde olmayan objelerle** dolu olan zirve. ayrıca 5 rakamını elle göstermek her ne kadar sempatik bir fikir olsa da anlaşılır değil.
işlerimi halletmem durumunda katılacağım zirvedir * yazar mazar bahane cuma cuma amaç eylence *
+2 imle katılacağım zirvedir. Feridun Düzağaç geceye büyük keyif katacak.
başlığının tepeden kalktığı zirvedir. kaç gün olmuştu sahiden?
NERDEN KAYIT YAPTIRIYORUZ DEDiĞiM ZiRVE?

VE BiR ZAMANLARIN EFSANE ZiRVECiLERiNE SESLENiYORUM.. HAYDiN DOSTLAR ESKi GÜNLERi YADEDELiM...
sanırım ben yine gelmiyorum, gelsemde kimseyi tanımıyorum o yüzden önemli değil. umarım hepinize fayda sağlar.
gelmek istediğim ama okuduğum yere uzak olduğu için gelemeyeceğim zirve. benim içinde eğlenin olur mu?
büyük bir heves ve iştahla okuduğum ancak paçaları erken sıvamış olduğumu gördüğüm organizasyondur. zira ankarada olduğu umuduna kendimi fazla kaptırmışım. ankaraya da bekleriz.
bir grup zavallı yazarla beraber sevmediğim şarkılar dinlemek istemediğim için gelmeyeceğim etkinliktir.
gidene de mani olmayalım tabii.
eşimle; metrobüsle geliyoruz..
sırf ''bizde zirve düzenliyoruz'' diye düzenlenen zirvelerden nefret ederim. güya orada kaynaşıp sözlük ortamı pekişecekmiş, bu pekişme içi boş olan bi balona kuvvet uygulamak gibi bir tepki, karşıt tepkisi yok yani.

amacı olmayan bir sözlüğün amacı olmayan bir zirvesine katılmak bence gereksizdir, gereksiz olan bir zirveye katılmakta daha çok gereksizliktir. içki vs gibi eğlence adı altında enjekte edilen saçma eylemlerde bana çok ters, ha bunu dine bağlayabilirsiniz ama o sizin düz ve sığ mantığınıza kalmış demektir.

eğer burası bir sözlükse buranın zirvesi içkinin ön plana çıktığı bir zirve olmamalı, nasıl daha iyi yazılar yazabiliriz, gibi bir zirve olmalı. ölü ozanlar derneği gibi zirve olsa 300 km öteden kaçıp gelebilirdim. ama bizim sığ düşünceli yöneticiliremiz hiç bir zaman estetik ve sanat açısından düşünmediğinden sırf alkol ve bohem bir eğlence için zirve düzenlerler. peh...
(bkz: evet nerde kalmıştık)
nerdeyse 2 gün kalmış olmasına ve ikinci gün kayıt yapılmasına rağmen telefona kodun gelmediği zirvedir.