bugün

yanlış tespittir. herkes okuyamaz ,ama üstün zeka belirtisi olduğunu söylemek iddialı olur , yok artık.
(bkz: kıroyum ama para bende) havasından başka bir hava değildir.
bir, iki, üç, tıp .....
her dönemden çıkar böyle tıp okumayı bi bok sanan tipler. Biz de okuyoz yarram okulda herkes tıpçı artislik yapacak adam bulamıyon diye niye sikiyon insanların beynini, diye cevap verilmelidir.
söyledi, dedim belki söylemez ama söyledi.
bir gün tomas edison, albert einstein ve Prof. Dr. Stephen Hawking eminönünden kadıköye giden vapura binerler. edison elindeki simitleri martılara atarken arkalarından koşarak gelen bir tıp öğrencisi
- biliyormusunuz? tıp okuyanlar daha zekiymişler. yani "tıp okumak üstün zeka belirtisidir" demiş
iki saniye yaşanan şaşkınlığın yüzünden einstein elindeki sigarasını ağzına götürür ve ;
- hayırlısı be gülümder.
stephen hawking ise ufka doğru uzun uzun bakmaya devam eder.
o zaman butun doktorlar ustun zekalidir demeliyiz... madem oyle hala neden hastalik var. cozun aq o ustun zekanizla...
ego tatmin ettiği inkar edilemez ama onca tez yazdım doktora yaptım senin kadar götüm kalkmadı ergen.
dünyayı değiştirecek dahiyane fikirlerin geneline bakınca yanlış önermedir. Tıpçılar zekidir çalışkandır ama en zekisi değildir.
yanlış önermedir. yeterince çalışan herkes girebilir. üstün çalışkanlık belirtisi olabilir. tabi tıp okuyan çok zeki insanlar yok demiyorum, illaki vardır.
doğru olmayan tespittir. bu sınav sisteminde çok zor olmayan durumdur. iki kelimeyi bir araya getiremeyen test manyağı olmuş kalaslar tıp okuyor. ee çok zeki. he yavrum he. evet.
yanlış önermedir.
bu ustun zekasiyla alt tarafi aile hekimi olup hasta moruklara muscoflex ve apranax yazar boylece gecimini saglar.
çok gülünç bir önermedir.
http://inciswf.com/1306682762.swf
yanlış tespittir.tıp okumak ve doktor olmak , özellikle bu devirde zeki adamın yapacağı iş değildir.