bugün

ciddi ciddi el göz koordinasyonu isteyen bir sanat. kimi benim gibi hiç saramaz. kimi tüftüften atacakmış gibi sarar. ama kimisi de vardır, kalem gibi sarar. işte bu son gruptaki insana saygı duyulur. hele ki kübalı hatunsa ve sardığı puroysa... breh breh breh!
(bkz: tütünlenmek)
Sararken de hayal kurmaktir, butun insanlar gibi...
Sigarayı azaltıp bırakmak için iyi bir yöntemdir. Sarımı zor ve uzun sürer, içime uygun hale getirmek biraz zordur, dolaysıyla azar azar içilir ve bırakılır.
Tutun sarmak ,tutun saran insanlar ;benim cocuklugumun figurleri ve hatirladikca mutlu oldugum eylem.....
paran mı yok, sar be kardeşim.
gizeh roll boxımı bırakıp yavaştan ellerimle sarmaya başladım. başarılı da gidiyorum. haydi hayırlısı. roll boxla sararken arap kağıdı kullanıyordum şimdi acemiliğimden ince geliyor. şimdilik mavi rızla diyorum.

not: siqaret çekmek sizin sağlamlığınıza ziyan vurur.
siz markete gidip sigara alır içersiniz.(paranız karşılığı çifleşirsiniz)
ben tütün alıp sarar ve keyifle içerim. ( hissederek sevişmek ve sonrası keyif sigarası)
Ancak Kaliteli tutun bulunca guzel olan eylem. Ve ilk baslayanlar icin elinizde sigara yerine sigara boregi gibi biseyle utanmayin sakin. Zamanla gelisir duzgun sararsiniz.
Fabrikada tütün sarar sanki kendi içer gibi..

(bkz: Alpay)
(bkz: Fabrika kızı)
1 hafta tütün içtikten sonra zaten ses tonun ister istemez adnan polat gibi olcak.
daha az parayla daha çok sigara içmenizi sağlar. iyi bir şey gibi anlattım fakat öğrenciyken bazı kötü şeyleri dostunuz görüyorsunuz. çünkü çoğu zaman yanlızlığın pençelerindesinizdir. e doğal olarak. yak dostum yak!
son dönem yaptığım iş. drum, golden virginia, ve tekel tütünü alıp sarıyorum. sigaraya nazaran daha az içiliyor ve daha sağlıklı olduğunu düşünüyorum. sigaralarda bir sürü madde var diyorlar.
yaklaşık 1 sene önce yaptığım eylem.

çarşaf olarak "arap", tütün olarak adıyaman kullandım.

aldığım yer kapatmasaydı devam ederdim.

hem daha karlı hem de daha sağlıklıdır.
Askerde para dayanmaynca sigaraya tütüne baslamstm sarması zevklidir marifet ister.
Cok kolay olan eylemdir makineleri bile vardir.
genelde askerlerin ve cezaevlerinde bulunan mahkumların çoğu tütün sarar.
genelde yaptığımdır.

(bkz: golden virginia)
(bkz: ocb super slim)
(bkz: ocb organic)
biz bunun genelde üçlüsünü çiftlisini kıvırıyoruz içi dolusu tabi sarma yapmak sanat işidir . Sarhoş olmaya gerek yok sen sar ben hoş olurum keke .
Sirf bunu yapmak icin bile sigara icmeye yeniden baslanabilir.

Sariyorum bugunlerde, gunde uc tane bazen bes.

Sigaraya ilk basladigim zamanlarda ictigim kadar iciyorum.
Fakirlik belirtisi.
paket sigara almak 3 u bir arada kahve icmek . tutun sarmak sutlu kahve icmek.
dünyanın en zevkli eylemlerinden biri.
ilk eserleriniz koyun yutmuş pitona benzese de zamanla alışırsınız. o an canınızın çektiği nikotine bağlı olarak ince ya da dolma misali sarmak da keyfinize kalmış. bende sigaradan daha az öksürüğe sebep oluyor.
yerliyse adıyaman, ithalse drum derim.
Bu günlerde köyde keyifle yaptığım eylemdir. Birçok sigaradan da lezzetlidir ayrıca.