bugün

bir insan sırf türk olarak doğdu diye, kürt'ten üstündür diye bir kaide yoktur.

aynı şekilde, bir insan sırf kürt olduğu için türk'ten üstün de olamaz.

üstünlük soyda değil, erdemliliktedir.

ve hiçbir ırk diğerinden üstün değildir; allah katında her ırk eşittir.

bu yüzden;

soyperest, ataperest, kanperest veyahut da bayrakperest olmayın!
Doğu çünkü kürtler aryan dır aryan bak ağza nasıl doluyor söyle bakayım aryan.
Üstünlük araplıktadıra getirecek olan yazar beyanı. Ümmetçilik dediğin uyutularak araplaştırılmaktır.
Üstünlük takvadadır ve türkler takvası en yüksek toplumdur. Doğal olarak Türkler, kürtlerden üstün bir ırktır.
her ırkın arasından kötü insanlar çıkabilir, bu sadece belli bir ırka özgü değildir. kendi kendinizi kandırmayın.

allah katında hiçbir soyun üstünlüğü yoktur. siz allah'ın huzuruna türk bayrağı altında çıkmayacaksınız beyinsiz herifler.

gelmiş bana ırk masturbasyonu yapıyor, ulan gerizekalı senin gibilerin aynısını almanya'da da gördüm. tek farkın türk olman. amerika'da da var senin gibilerden.

salaksınız...
ya bırak bu işleri. kürtlerin %99'unun hali ortadaymış. sanki kürtlere karşı nesiller boyu işlediğiniz katliamları, köy yakmalarını, asimilasyon politikalarını bilmiyoruz da gelip bize hikaye anlatıyor.

ulan beyinsiz herif. hiç kimse durup dururken isyan etmez. sen bu adamlara zulüm etmişsin ve hala aynı faşist zihniyette diretiyorsun. pkk nasıl besleniyor sanıyorsun? işte pkk senin gibi şeytanın çocuklarının ötekileştirdiği kürt gençlerini kadrosuna katıyor. amına kodumun salağı.

ölen her insanın en büyük sorumluları sizlersiniz. bu ülkenin asıl bölücüleri de faşistlerdir.

hiç bana hikaye anlatmayın. üstün falan değilsiniz. siz de kendi ırkınızı yüceltiyorsunuz işte, bu kadar basitsiniz.

tekrar ediyorum; her ırkın arasından kötü insanlar, şerefsiz insanlar, hırsızlar, katiller çıkabilir; bu yalnızca bir ırka özgü değildir.

türkler arasında da şerefsiz, katil, hırsız insanlar var. hem de çok var. hiç kendinizi kandırmayın.
bu ülkedeki en büyük hırsızlıkları yapanlar hep türkler. 17-25'ten başlarım, ebenin amından çıkarım şimdi, beni kızdırma.

kürtçü, kürt milliyetçisi değilim; sadece apaçık ortada olan bir realiteyi anlatmaya çalışıyorum. ama size bu gerçeği anlatabilmek o kadar zor ki...

abicim siz ırkçısınız, hiç bana masal anlatmayın. sadece ırkçılığınıza oradan şuradan duyduğunuz, hiç aslını araştırma niyetinde bile olmadığınız birtakım hikayeleri bahane olarak papağan gibi tekrar ediyorsunuz.

adama diyorum ki; ey gafil! sen mükemmel misin? senin ırkından, soyundan hiç aşağılık insan çıkmadı mı?

yine kıvırmaya başlıyor. yok öyle, yok böyle. bana hikaye anlatma, ben salak değilim. sizin ne kadar faşist ve münafık olduğunuzu da çok iyi biliyorum.

nesiller boyu kürtlere yaptıklarınız ortada. ve hala aynı zihniyette diretiyorsunuz. sonunuz o kadar kötü olacak ki, sizin sonunuzu tarih bile yazmaya utanacak. göreceksiniz...
Içinizdeki şeref yoksunlarını kendiniz temizleyin o halde.
hiç değilse bir konuda vardır: türk haybeye tehdit etmez. tehdit ettiyse, dikkate almayan önünde sonunda büyük bir felakete düçar olur. misal rumlar, misal ermeniler, misal çukur kazarak ordumuza, polisimize karşı direnebileceklerini sanan fistanlılar.

burada şuna buna insanlık dersi vermeye kalkan şahsın şu lafına bir bakın:

--spoiler--
nesiller boyu kürtlere yaptıklarınız ortada. ve hala aynı zihniyette diretiyorsunuz. sonunuz o kadar kötü olacak ki, sizin sonunuzu tarih bile yazmaya utanacak. göreceksiniz...
--spoiler--

hani hümanisttin? hani çiçek, böcek? buraya kadar değil mi? biraz sinirlenince gerçek yüzün ortaya çıkıveriyor. eh, öyle olsun!

olsun olmaya da o dediğini kim, hangi kuvvetle yapacakmış bak onu merak ettim. dikkat edin de o dediklerin sizin başınıza gelmesin!
siyasi, ekonomik, eğitim alanlarında üstünlük kastediliyorsa vardır. diğer türlü diyosanız ırkçısınız.