bugün

Gazoz macında milli takımı cekleri yendi diye sevinebilen insanlara sahip ülke, gercekten mutevazi beklentileri var olan insanlara sahip ülke.
pedofili kaynayan ülke.

13 yaşında kız taklidi yaparak chat e giriyoruz başlığı sağ olsun, bir işsizlik yaptım ve aleme daldım. gerçekten de insanlar 14 yaşındaki bir çocuğun yaşını sorgulamadan gelip konuştular. bu kadar mide bulantısı yeter. ülke artık kasıyor bana.

bakın adamları elimden geldiğince korkuttum. egm'dir ip almadır falan. adam aynen şunu söyledi bana.

(caps lock açık) ''ee demezler mi adama 14 yaşında bir çocuğun burda ne işi var?''

sanki bir yerlerden tanıdık geliyor değil mi iq kokusu? fazla uzağa gitmeyin kokuyu almak için.
1000 yıllık Türk Yurdu.
Gençliğe hitabe okuyan öğrencilerin disiplin kuruluna sevk edildiği, Türk bayrağının tahrik unsuru olarak görüldüğü, cumhurbaşkanının terörle mücadele etmediği, şehir merkezlerinde teröristlerin fink attığı ülke.

yukarda akplinin biri 1000 yıllık türk yurdu yazmış. AK KOYUNLAR sizin yüzünüzden insanlar artık türküm diyemez oldu.
büyükşehirlerinde sık sık büyük patlamaların olduğu bir ortadoğu ülkesi. Seni bu hale getirenler utansın.
Her geçen gün daha da bataklığa saplanan güzel ülkem. Biz bunları hakedecek ne yaptık amk?

görsel
insanların şansa yaşadığı gittikçe diğer orta doğu ülkeleri ile aynı kaderi paylaşacağını düşündüğüm ülkem.
Gelen vuruyo giden vuruyo
Bir de içeriyi karistirmaya calisiyorlar siz bari durun lan.
son 1 yılda 17 bombalı saldırı düzenlendi, 294 kişi öldü, bine yakın insan yaralandı ve hiçbir yetkili istifa etmedi.
bitse de gitsek ülkesidir..
alacaksa da almanlar alsın..
rusları fln severim de ikinci bir şark kafasını kaldıramam yani..
almanlar alsın da huzuu içinde yaşayalım..
sürekli patlayıp çatlayan ülkedir.

başında uzun adam dedikleri bir yobaz var.

aman tengrim...
bu kadar abd yancılığı yeter.ne yaptıysak ibnelere yaranamadık.rusyayla bu kadar yakın olsaydık eminim ki bu durumdan daha iyi bi durumda olurduk.

putin diktatör olabilir ama obamaya tercih ederim şahsen.
fatmagülün vatanıdır.
Ülke ülke değil lağım çukuru mübarek.

Yarrak gibi lan. Atatürkün kurduğu o temiz ülke kalmadı.
o eski, köylü,
temiz yüzlü tamiz kalpli insanlar tükendi herkes akp seçmeni oldu artık. Dağı taşı bok bi ülke.
Bu ülkeye gelen Avrupa uyruklu başta olmak üzere tüm gelişmiş ülke vatandaşlarını sikeyim.
Başlarına ne gelirse gelsin artık üzülemiyorum bile. Niye geldin ki bu bok çukuruna? Git o refahli ülkede yasa bu ülkenin değil sınırından, komşu ülkelerinden bile geçme. Mal.
Huf lanet olsun ya.
bir ülkede etin kilosu 50 tl,
sigaranın paketi 12 tl,
benzinin litresi 5tl ise;

o ülkede kriz yoktur.
keriz çoktur.
Okulda her ortama girmeye çalışan fakat her daim kullanılıp, dışlanan çocuk gibi memleketim.
cok sevdigim ama omrumun ilerki yillarini goremedigim ulke. en kucugunden en buyugune dert olabilir mi ? sinava girmisim 2 sene ertelememe ragmen emeklerimin bosa gitme ihtimalimine yaniyorum sonra bi anda 2 3 teroristin silahla etrafi taradigi ortami dusunuyorum benim aklim hayalim almiyor bunu. ordan ölmek ya da sansa yarali kurtulmak degil, ben boyle bir seyle yasamak istemiyorum. boyle yasamayi kimse haketmiyor. hepimiz farkliyiz, kotumuz iyimiz kimse bunu haketmiyor. kanserden ölene, trafik kazasi gecirene , yasli birinin hastaliktan ölmesine kahrolabilirim ama orda sansa bulunan masum birinin ölmesi beni mahvediyor ben buna uzulmeyi istemiyorum. buna uzulemem, buna uzulcegim bi dunya istemiyorum. hayatimi erteledim ben tam mutluluguma az kalmisken herkesin sık disini dayan sen emek ettin az kaldi rahatlayacaksin dedigi bi zamanda ben de orda olabilirdim. olmayisima sevinmiyorum. cunku bu ihtimallerle de yasamak hep bi eksik kalacak. cok aci gercekten cok aci.
kendilerinden helallik isteyen sahiplerine cevap veren develer gibi hissediyorum.
büyük bir kısmı anadolu toprakları üzerinde kurulu olan ülke(m).
görsel
adim adim seriat devletine dogru giden ulke, isidi sirin gosterme cabalarinin ardindan 3.5 milyon suriyeliye vatandaslik verme sozu bunun bariz ispati, hdp cozum sureci sonlandirilarak, mhp ise paralel katakullisi ile icten cokertildi, hesap sormayi gectim itiraz edecek bir adam bile kalmadi, cok karanlik gunler bekliyor bizleri.
Şu sıra başı belada olan vatanımız.
Bir şerefsiz çıkıyor makarna ve kömür ile ülkeyi satın alıyor.
Başka şerefsizleri şerefsizce ülkeye sokuyor ve vatanı onlara satıyor.
Biz?
Uyumaya devam.
Yazık.
Bir ortadoğu ülkesi. Diğer her ortadoğu ülkesi gibi bomba patlar ve terör vardır.
262 milyon varil petrol rezervine sahip ülke.
bunun parasal karşılığı ise 11 milyar 952 milyon 440 bin dolardır.
rusyanin saha sahasını denetleyecek ülke.