bugün

rte nin muhterem eşi emine erdoğandır.
emine erdoğandır. daha fazla konuşamayacağım, böhühühü.
bir ingiliz kraliyet mensupları ile kiyaslanamaz first ladydir.
ingilizler cebinden cikarir. asalet neymis ogretirler.
Amerikancı olduğu için first lady dir...

yoksa

hanımağa olurdu...
inşallah imaj ve tarz değişikliğine gider. Hiç olmadı kumaş değişikliği bile yeterli olur. Onlarla yorgan dikiliyor, koltuk kaplanıyor leydim...daha krep, daha ipek, daha pamuk lütfen.
rte'dir. boşasın emine'Yi, first lady de o olsun. her şey o olsun.
koskoca ülkemizin geldiği iğrenç noktadır, üniversite mezunu olmayan first lady peh.
(bkz: niye hatırlattınız lan)
(bkz: ben kusmaya gidiyorum sözlük)
Binali yıldırıma laf edemeyip, bir "kadın" üzerinden edepsizlik yapılmasında piyon olan kadındır.

Beğenmeyenler için hatırlatma: semra özal, turgut özalın sekreteriydi, nazmiye demirel kız sanat enstitüsü mezunuydu, semra sezer öğretmendi, tansu çiller profesördü de ne bochum oldu?
Sırf tipine bakarak dalga geçtiğiniz insan tipik anadolu kadınıdır, belki anana belki ninene benziyor, biraz fazla yükseğe zıplayabiliyorsunuz diye kendinizi kuş sanmayın, daha fazla zıplarsanız çimlere burun üstü çakılırsınız. kadın üzerinden siyaset yapmayın.
ideolojik söylemlerini yine bir kadın üzerinden yapacak olan itoğlu itlerin yeni konusu.
kimse kusura bakmasında binali kimmiş. Tayyipin amk.
insanların bu hayatta elde ettiklerine ve yaptıklarına bakın. tipini kimse seçmiyor.
kadın hayır işleriyle uğraşan bir kadın. sizin gibi dünden kalan pizzanın kenarını tırtıklayıp bi yandan da tanımadığı insanları tipiyle yargılayanlardan bir farkı da çalışıp didinip bi yerlere gelmiş olması. öğretmenliğine, yaptığı işlere, duruşuna saygınız olsun.

terbiyesiz herifler.