bugün

Trabzon,izmir,Bursa.
Osmaniye,Mersin, Gaziantep
Samsun
Trabzon
Artvin

Gonul bu uc sehirden yana bakalim zaman neler gosterecek.
izmir,
Antalya,
Giresun.

üçünde de yaşadım.
Bursa
izmir
Muğla.
Eskişehir
antalya
muğla.
antalya, ankara, izmir.
Izmir izmir izmir.
Eskişehir

samsun

giresun.
van ama sadece gölün içerisi.
istanbul ama sadece boğaz.
Akşehir ama tekrar sadece gölün içerisi.

Buralarda havalar güzel.
Çanakkale, Yalova ve Antalya.
izmir
antalya
eskişiehir
Tabii ki melek Subaşı'nın yegane memleketi Muş.
Not: benimde doğum tarihim Muş.
simav,demirci,selendi.
Konya, ısparta, balıkesir.
eskişehir, sinop, muğla
antalya
izmir
bursa.
cizre
sur
silopi.
Rize,rize,rize.
bursa, çanakkale ve muğla. izmir diyebler milleti kandırmasın memleketimi bana satmayın. türkiye' nin en büyük köyüdür izmir. ~ ~
türkiyede yaşanılmazdır. 3 tarafı denizle 4 tarafı cahille kaplıdır.
izmir
izmir
izmir.
sinop , uşak , çanakkale
neden bu şehirler diye merak ediyorsunuzdur . çünkü bu şehirler hakkında çok az ya da hiç kötü haber duymadım .
aralarında kesinlikle bursa olmayan şehirlerdir...

neden mi? anlatayım; şehirin türbeden başka bir boku yoktur neredeyse... eski yeşilliği bulunmamaktadır... insanı götverendir. işçilere ödenen mayışlar anadolu şehri kıvamında olmasına karşın pahalılığıyla istanbul ile yarışır. türkiye'nin en pahalı halk ekmeği, en pahalı ulaşımı ve en pahalı şebeke suyu satılmaktadır. büyükşehir beleidyesi ticarethane zihniyetiyle kar yapmak için uğraşır. trafik son yıllarda iyice boka sarmıştır. saat 21 bilemedin 22'den sonra ölü şehir izlenimi verir. yobazların, anadolu çomarlarının yoğunlukta yaşadığı bir şehirdir. sanat iş yapmaz. sanayi şehridir. bir takım paralı adamların emrinde çalışan köleler ordusu vardır, ucuz paraya çalışırlar sesini çıkarmazlar. ak parti'nin kalelerinden birisidir. pek siyasi karakteri bulunmaz, 2000'de kentte dsp yönetimi varken 2002 itibariyle ak parti gibi bir sağ parti ciddi bir oranda oy alabilmektedir. 3 milyona yakın bir nüfusuyla koca bir köydür.
Türkiye'nin en yaşanılabilir şehri Ankara'dır. Öyle bunaltıcı trafiği yoktur, düzenli ve planlıdır, sağlık ve eğitim hizmetlerinde bir numaradır, arkadaşlık ortamı çok iyidir, sosyalleşmek garantidir, ülkenin ortasında sayılır, londra'ya benzemektedir, başkenttir. insanları genellikle çağdaş ve ulusalcı ya da milliyetçi ve muhafazakar tabanlardan meydana gelir. Bölücüsü, gericisi çok azdır. Denizi yoktur ama deniz gibi gölleri vardır. Öğrenciler, iş adamları, devlet çalışanları, mühendisler gibi meslek grupları için idealdir. Kısacası diğer şehirlerimize kıyasla avantajları daha çok, dezavantajları daha azdır.

Diğer iki şehir: istanbul, Mersin.