bugün

yandaş medya haricinde kimseye özgürlük tanımayan akp faşizmini görmezden gelendir. tutuklu gazeteci, muhabir haberlerini gözlerine gözlerine sokmak gerekiyor.

bugün türkiye'de onlarca gazeteci, muhabir cezaevindedir...

son örneği;

http://www.evrensel.net/news.php?id=5965
var evet katılıyorum kendisine ama basın değil o, bas-ma özgürlüğüdür bahsedilen. yani her yeri basın, her şeyi silin, siline-me-yenleri yakın, yakıla-ma-yanları içeri atın.
uykuya yatan, ama kıçı açıkta kaldığı için rüyasını gerçek sanan akpli.
evet bu ülkede basın özgürlüğü vardır. ama akp den yana olmak kaydıyla.
türkiye'de yaşamayan akp'lidir.

yaşıyorsa da aksini söylemeye yüreği yetmiyordur.
karşılaşırsanız sırtını sıvazlayarak uzaklaştırın, yoksa gitmez. sonra işinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.
yerel televizyon kanallarında dahi kuyruğuna basıldı diye, kanalın kapısına mühür vurabilen zihniyetin ne kadar özgürlükçü olduğu aşikardır... kurmak istedikleri korku imparatorluğuna karşı çıkan onlarca yazarın öğretim görevlisinin çeşitli yazıları yüzünden, çeşitli örgütlere mensup olduklarını söyleyerek içeri atan zihniyetin ne kadar özgürlükçü olduğu aşikardır...
vardır aslında. o zihniyete hizmet etmek kaydıyla sonuna kadar vardır.
(bkz: türkiye de basın özgürlüğü vardır)
*
sadece yandaşlara olan özgürlüktür. buna da bir akp'li normal olarak özgürlük diyebilmektedir.
yalancıdır. mumu yatsıya kadar bile yanmayandır.
yılmaz özdil okuyun basın özgürlüğü varmı yokmu karar verin.
atatürkçülük ve kemalizm adı altında milletin anasından emdiği sütü burnundan getiren vicdansızların yaptığından ders almış,artık basın,medya,muhaflif düşünce gibi şemsiyelerin altına sığınıp hayatı provakatörlükle geçen ,habercilik hariç her türlü işle uğraşan operasyonel habercilerin! ruhunu ezberlemiş olan vatandaştır.
espri yapıyordur.
ben elimde silah birilerinin maşası olayım sonra da gazeteciyim diye geçineyim yok öyle birşey. içerde olanlar haketmişler ki içerdeler. niye dışarda halen muhalifler var o zaman.
aynı zamanda " halamın taşakları var " diyen akplidir.
Aynı zamanda türkiye dünyanın en büyük ekonomileri arasındadır diye iddiada eder asgari ücret alıyorken.