bugün

görsel
Tanrı'nın yeryüzünde ki gölgesi..
islâm dinini yüceltme vazifesi verilmiş kavim. ordusu ulusların en güçlü ordusu. yaşasın ırkımız çin'e bedel kırkımız naralarıyla doğunun ve batının zihnine kazınmış olan, çin seddini yaptırtan büyük millet.
mensubu olduğum ırk.

gururlu ve mutluyum.
Üst kimliğim. Şikayetçi değilim ama şikayet doğuran durumlar da olmuyor değil. Sipariş üzerine gelmedik, onun için şikayet doğurmamak gerek.
Gece gece ne alakası var amk dedirten başlıktır.
iyi ki dediklerimden.
iyi ki dediklerimden.
ilk kez GökTürk dönemine ait yazılı belgelerde ortaya çıkan kelime.
türük şeklinde geçmiştir.

tarihi çin kaynaklarında Tu-kue,
yunan kaynaklarında Thrak, Targita, Tyrkae,
hint kaynaklarında Turukha, Turuşka olarak geçmektedir.
nazileri dove dove adam eden türeli turk ziyonist yahudiyi de (bkz: sike sike) hizaya sokacak
https://m.youtube.com/watch?v=wHi4g-pp-58
görsel
Ne mutlu türküm diyene.
nereden biliyorsun diğer ırkların kendilerini övmediklerini. çoğu ırk kendini fazlasıyla abartır. hele hele bu avrupa'da çok vardır. bilhassa fransızlar bu konuda çok maharetlidir. bilip bilmeden yazmayın
savaşmadan 100 yılı geçmemiş bir milletten
Korkak rezil bir millete..

Zillet içinde yüzüyor türk
düzelecek
Elbet bir gün!
görsel
Ne mutlu türküm diyene.
görsel
En azından Türkiye’de hiç bir kimsede yüzde yüz oranında olmayan bir ırk.

Not:%37
Tarihte islam ile izzet bulmuş bir cemaat, günümüzde islamdan uzaklaşmış ama hala o izzet bulduğu yılları anlatarak kendini tanımlıyor ise, böyle cemaatlere cesaret gerektiğini söylemek lazım.
Korkaklığı bırakıp cesur olmaları lazım.
Öncekiler gibi cesur.
Beklenendir
Dünyadaki tüm mazlumların duasında yer alır
Adaletin timsali mazlumun kalkanı, zalimin azabıdır

Elbet bir gün uyanacak bu ruh yeniden

görsel
BEN TÜRK'ÜM

BEN;

Ermeni değilim,
Hocalı'da hamile kadınlara tecavüz etmedi, karınlarını eşmedi dedelerim.
Amerikan değilim,
Irak'ta sivilleri kurşuna dizmedim, pazarları bombalayan ben değilim.
Rus değilim,
Çeçenleri kılıçtan geçirmedim.
ingiliz değilim,
Masum insanları kesmedim.
italyan değilim,
Fırsattan istifade kan dökmeden toprak talep edeyim.
Arap değilim,
Beraber girdiğim savaşta yanımdakini sırtımdan vurayım.

BEN;

Ataları hiç bir kaliam yapmadan 4 kıta 7 denize hakim olmuş,
Haçlı seferi yapan hristiyanlara temizlik adabı öğretmiş,
Topraklarında güneş batmamış,
Gemileri karadan götürmüş,
Bizanslının zulümden kurtulmak için Fatih'e istanbulun surlarını delen toplar döktüğü,
40 kişi ile Çin sarayını basan,
Şimdilerde sanat eseri denen ancak Türk korkusunun birebir delili olan
Çin seddini korkak çinlilere inşa ettiren Akıncıların torunuyum.

Ben bir TÜRK'ÜM!

Ben, Ortaasya'da türeyen, Anadolu'da büyüyen, Avrupa içerine yürüyen TÜRK'ÜM!
Ben, dağlarda gemi gezdiren, taşlara destanlar kazdıran, tarihi baştan yazdıran TÜRK'ÜM!
Ben, adalete, mertliğe örnekler veren, ölüm kalım savaşına gülerek giden, yeryüzünde her murada eren TÜRK'ÜM!
Ben, sancaklara, tuğralara baş eğdiren, beylere paşalara hilat giydiren, kılıçını üç kıtada gezdiren TÜRK'ÜM!
Ben, Atilla'yı, Yavuz'u, Fatih'i var eden, kralları, imparatorları kendisine yar eden, düşmana dünyasını dar eden TÜRK'ÜM!
Ben, Şahları, Sultanları kul eden, altınları elmasları pul eden, kaftanları çul eden TÜRK'ÜM!
Ben, zafer rüyasını görenlere saç yolduran, hezimete uğratıp ümitleri solduran, müzelerde baş köşeleri dolduran TÜRK'ÜM!
Ben, damarlarına Asil Kanın aktığı IRKIM, Benden bahseder destanım, ağıtım, ben TÜRK'ÜM!
Taa iliklerime kadar MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜM!
Dünyanın en güzel kadınlarına sahip ırk.
ne yaparsan yap. ister çin kültürünü, çin prenseslerini, ister arap kültür hegomanyasını getir olmadı amerikan kültürünü getir. on yıllarca yıl yüzlerce yıl ülkesinde o kültür ve değerler olsun alttan alta çalışan, bozulmayan, eskimeyen, unutulmayan bir tepe değeri var bu soyun.
türklük
unutmuyor, unutturulamıyor.
tam unuttular diyorsun. içlerinden bir çevher çıkıyor herkes onun peşinden gidip gerçek kültürlerine dönüyorlar.

en tepe değerleri türklüktür.
tepe ama en tepe. bunun üstünde bir değer tanımazlar.
Savaştan kaçmayan, devlet kurup devlet yıkan merhametli ve asker genli ırktır. Kurtlara çok benzerler, özgürlük biz türklerin şifresidir. Ne kadar arap kültürü, amerikan kültürü sokarsanız sokun sağ gösterip sol vuran bu ırk, zor zamanda fabrika ayarlarına döner. Diğer sığıntılar cepheden kaçıp bize ihanet ederken bizler bu ihanete rağmen korkmadık savaştık. Ülkeye sığıntı olarak gelen, misafir olarak kalan malum ırklar sanki asıl sığıntı türklermiş gibi davranır. Armut dibine düşer, geçmişte yaptıklarımız gelecekte yapacaklarımızın bir habercisidir. BU kan gene o kan. Ne mutlu türklere, ne mutlu türküm diyene!
Acunda Türk adında bir ordu belirmiş. Bu ordunun balası kurt, bastığı yer yurt olurmuş. Tuğlarını diktikleri bir karış toprak bile onlara devlet olurmuş. Kavgaları adalet, ölümleri onlara düğün olurmuş. Biz ki onları andıkça, ruhları şad olurmuş...
https://www.youtube.com/watch?v=DVZXejOsvDw

Çetindir, en dertli gününde bile şükredebilmektir.
görsel

Richard Parkes Bonington, Oturan Türk, 1826.
Ana vatanı orta Asya olan bir insan etnik ırkı.