bugün

jet hızıyla ve mide bulandıracak ölçüde kezbanlaşmakta olan ırkımın kızları. bunun da nedeni bu amk dinci kafasının yönettiği ülke ve tabii ki ülkenin erkekleridir. yurtdışına çıkınca fabrika ayarlarına dönen ve hatta "bu da eksik kalmasın" diye yemedik halt bırakmayan kızlarıa burada selâm verince "aaa, sen beni ne sandın yhaaa"ya bağlıyorlar.

buradan hem erkeklere hem de kadınlara sesleniyorum: yapmayın, etmeyin. gittiğiniz yol, yol değil. insan gibi yaşayalım. ne siz kezban olun ne biz abazan.
hiç merak ettiniz mi gençler..
bu faşistleri, vitaminsizleri kimler doğuruyor, kimler yetiştirip böyle olmasınj sağlıyor diye..

yere çok yakın olan bağzı türk kızlarımız dimi, evet..

aslında biraz kilo verip, bakık yeseler ne bileyim bari sudoku fln çözseler bir adım atmış olacak bağzı türk kızıhanımbacılarımız işte..

güzel olmamanız sizin suçunuz değil elbet..
ama güzel olanların ve güzellikle yaşamak isteyenlerin suçu hiç değil..

çok duygusalım lan bugün..
bir elimi kaybetmiş gibiyim sank böhü..

bir ırka ait hanımbacılarımız..
bağzısı her yönden yere yakın..
kezban, itici, ne oldum delisi, makyaja bayılan, daha iyi şartlarda yetişmiş olanlar ergenlik dönemlerinde justin bieber one direction hayranı, daha kötü şartlarda yetişmiş olanları arabesk rap takılan veya murat boz vs hayranı, piç erkek seven ve onunla her haltı yiyip iyi erkekle evlenip parasını yiyenlere denir

not: istisnaları vardır ama geneli bu.
Bi Kürt kızı olmayan kızdır, zira Kürt kızları namuslu ve ahlaklıdır.
Türk kızı akıllıdır, ailesine düşkündür, kalitelidir ve kaliteli bir yaşam sürmek ister.
erkeğini sevmek onun tarafından da sevilmek, değer görmek ister.
güvenmek ister en önemlisi malum biz erkekler kadınlar da hiç iyi bir etki bırakmadığımızdan kadınların bize bakış açısı yerin altındadır.
bu şekilde bir erkek buldular mı da bırakmazlar zaten, sıkı sıkıya sarılırlar.
ne yaparsanız yapın yaranamayacağınız kız türüdür.
görsel
bu kızlarda evrim temalı fotoğraf merakı var. yapmayanını görmedim nerdeyse.

bir fotoğrafta 9. yaşındaki hali diğer fotoğrafta 23. yaşındaki hali ikisini yanyana koyup "arkadaşlar evrim diye bir şey var:)" yazıyorlar. lan 14 sene var arada 14 tabi ki değişeceksin amqum kerizi. sanırsın ugly betty'den kate upton'a evrilmiş. aq yine patates yine patates sadece büyümüşsün. bu mu lan evrim?

süper kızlar.
Sünnileşmiş rum kızlarının evrim temalı fotoğraf merakını kendisine yaftalanmaya çalışılan Türk ırkının katun cinsiyetidir.
http://mobil.hurriyet.com...ajdan-tutuklandi-40112657

Ona buna çıplak fotoğraflarını atan bir kız ve bu kızı tehdit edip parasını alan 3 kız. Evet yaşları daha 16.

Siz daha bunların namuslu olduklarına inanmaya devam edin, keriz oğlu kerizler.
Yemin ediyorum o kadar çirkin ki t.rk kızları midem KALKIYOR görünce..

14 yaşında olup da bakire kalmış olanını bulmak çok mı çok zordur..
Türkiyede erkeklerin neslini bitirmek üzere var olan cins.
Tokyonun kizlari dirift atar
Turk kizlari tirip atar.
Infertil degilseniz ve cabalarsaniz yuzde elli ihtimalle bir gun sizin de olacaktir.
Türk kızı

Pınar başına geldi
Bir elinde güğümü;
Çattı yay kaşlarını
Görünce güldüğümü,
Bağlamıştı gönlümü
Saçlarını düğümü.
Bilmiyordum bu örgü
Acaba bir büğümü?

Sordum: nerdedir yerin?
Nedir senin değerin?
Yedi kral vurulmuş,
Ne bu ceylan gözlerin?
Hangisine varırsın
Bu yedi ünlü erin?
Şöyle dedi bakarak
Göklere derin derin:

Kıralların taçları
Beni bağlar büğü mü?
Orduları açamaz
Gönlümdeki düğümü.
saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü.
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü...

Hüseyin Nihal Atsız
ilginç bir dengedir. Kimi zaman ruyalarının kızı kimi zaman hoş ulan diyerek kabusunda görmek istemeyeceğin kız olur.
görsel

(bkz: köpek çekmek)

bezdim.
Yürürken baldirlarinin iç tarafı birbirine delice sürten kizlardir. Ama yine de sevilir aşık olunur hatta 4 sene geçer hatırlanir hatta bir mani atağı sırasında evlenme bile teklif edilir.fakat verilen cevap hiç değişmez:olmaz koma yapamayız biz.
Dunyanin en guzel kizlari. *
Tıpkı dünya gibidir; kutuplardan basık, ekvatordan şişik.

Türk kızı : Boydan basık, ortadan şişik.

Sonuç olarak ikiside elips oluyor.
Öyle genellemeler yapıyorsunuz ki 35 milyon insanı, gördüğünüz 2-3 ergen kız sanıyorsunuz. O bakkala giderken gördüğünüz bazen ekmek kuyruğu bekleyen kızları, starbucks kafede yer bildirimi yapan kızlarla aynı şekilde değerlendiriyorsunuz.

Tamam ben de genellemeler yapıyorum ama böyle birkaç kişiden yola çıkarak yapılmaz ki. Sevgiliniz çirkin diye tüm Türk kızları çirkin olmuyor. Ya da okulundaki kızlar özenti diye tüm genç kızlarımız özent olmuyor.

Biraz da ülkemizi gezin yahu. Aynı okul, aynı mahallede, aynı insanları göre göre çok saçma yorumlar yapıyorsunuz.
https://www.youtube.com/watch?v=7IfEVSpeYGw

Saraylarda süremem
Dağlarda sürdüğümü
Bin cihana değişmem
Şu öksüz Türklüğümü.
çoğu cahil, cühela kadir kıymet bilmez, yalancı ve ahlaki açıdan büyük sıkıntı çekmektedir.
değer verirsiniz, fedakarlık yaparsınız sonucu genellikle kocaman bir yarrak olur. kendi hatası yüzünden ilişki bitse dahi sizi en hassas noktanızdan vurmaya, canınızı acıtmaya devam eder. daha sonra farkedersiniz ki, görmediğiniz bir ton yalan söylemiş.
dünya benim etrafımda dönüyor zanneder ama sadece siz onun etrafında dönüyorsunuzdur. siz gittikten sonra dünyası sikilir ve geri dönmeye çalışır.
döner mi? kafasını alır sadece. sizin içinizde ise sadece nefret kalır.
çoğu,kültürlüdür,kıymette bilir,dürüsttür ve güzel ahlaklıdır, fedakarlığın sonucu Mutlu biter, kendi hatası yüzünden ilişki biterse size destek çıkar, dünyanın Güneş'in ekseninde döndüğünü bilir. Ok?

t:Ortadoğu-Balkan'lar arasına sıkışmış olan bir güney Avrupa ülkesinin kız ırkıdır.
paralı seks yapan çocukların laf söylediği kızlardır . ulan hayatında kaç milletten insan tanıdın genelleme yapıyorsun.