bugün

Kesinlikle kezban değildir. Kezban numarası yapıyordur. Görmeye layık olduğun muameleyi çekiyordur. Az efendi olsan adam olsan görürdün ama nerdeee.
görsel

ttk.
fizyolojileri zaten genç yaşta şımartılmaya alıştığı için kas ve dayanıklılık bakımından zayıftır bu türlerin. genç yaşta götü havalanmaya çok müsaittir. otuzlu yaşlarından sonra ise bunlar yaşlanır, buruşur, pörsür. yani ortalama bir güzel genç kız 30-33 yaş aralığında mental açıdan biraz olgunlaşır, sevip okşamaya, sohbet edip, arkadaş olmaya, yarenlik etmeye uygun hale gelir ama 35 gibi bunların zayıf bedenlerinde hastalıklar, dertler baş göstermeye başlar. kendinize sevgili arıyorsanız, 30 yaşındaki kadınlara yönelin. ve o hatun 35 yaşına girdiği gün terk edin kahpeyi.
balık etli ve bir level üstüdürler.
Edebin en yüksek olması gereken kız grubudur.
görsel

senin en güze süsün;

yıldız gözün,
hilal kaşın,
türk bakışın..
öpüşmek için 2, ayaklarını öptürmek için 10 dakika düşünen canlı modeli.
kendileri sarışın erkek vs. esmer erkek muhabbeti yapınca abazan olmayan ama erkekler kızıl hatun muhabbeti yapınca erkeklere abazan yaftası yapıştıran kızlardır.*
türk kızı şöyle, türk kızı böyle diye genelleme yapan erkeklere çemkiren(haklı olarak), ancak aynı genellemeyi erkeklere yapmaktan çekinmeyen varlıklardır. kurunun yanındaki yaşın da anasını bellerler.
kendilerine laf atan, şikayet eden erkeklerde var asıl sorun. abaza gibi yazılınca, ağırdan almayınca kendilerini nimetten sayıyorlar. sanırsın anne hathaway, sanırsın eva green... bir havalar bir havalar. kız bir rahat ol allasen. tek sen yoksun ergen benmerkezcisi. ahahah.

erkek hemcinsime de sesleniyorum. olm ağırdan alın lan. hayır kahroluyorum kızlarımızın bu halini gördükçe. şlaskdjşald.
güzellik konusunda üstüne fazla gelindiğini düşündüğüm kızlar. klasik siz sanki di capriosunuz muhabbeti yapmayacağım ama biz türk milleti olarak güzellik/yakışıklılık konusunda öyle über bir millet değiliz. ha diyeceksiniz ki görüntü kendi seçimi değil ama kezbanlık kendi seçimi bende o zaman size hala yan komşunun kızının nereye gittiğini, kimle konuştuğunu takip eden teyzeleri incelemenizi öneriyorum.
Sağlam kişiliğe sahip olanı az diye tahmin edilmekte.
görsel

ttk.
canımızdırlar ciğerlerimizdirler. mal olanları mevucttur ama bu sadece bizim kızlarımıza özgü değildir ve kesinlikle rumen kızlardan daha güzeldirler.
izmirliyse bana ulaşması gereken kızlardır. yardımlarına ihtiyacım var.
http://www.youtube.com/watch?v=yLYL6US_y_0
Hakkında her ne kadar 10 bini aşan entry girilmiş olsa dahi tek kelimeyle ifade edilebilecek şahısdır. Uzatmaya gerek yok efendim pek analiz edilecek bir tarafları yoktur. 'Kezban' sıfatı bu kadar klişeleşmiş olmasına rağmen bu kişiyi tek kelimeyle anlatmaya yarayacak sıfattır efendim.
fena popidir. baksanıza hakkında 10 binden fazla entry girilmiş.
Kezban ve Kezban olmayanlar diye ayrılır.

Kezban olmayanlar candır. sevilir sayılır evin hanımı çocukların anası yapılır.

kahrolun pis Kezbanlar.
iliskilerde boka sarinca kacan ve sonrasi icin surekli yoklama adina pingleyen, ara ara depresen sancilariyla azami munakasam ve alakam olmustur. isbu tanim turk kizini temsil etmemekte olup, muhattap zatlarin turk kizi olmasindan bu basliga giri olarak kondurulmustur.

Ayrica; hepiniz babanizin prensesi ise oyle kalin. Hayat dediginiz mesgale bu degil. Eninde sonunda oleceksiniz, hayatinizi en kucuk detaylar icin yipratmayin. Bokunuzda bogulursunuz. Turk erkekleri icinde gecerlidir.
sivas'lı bayburt'lu kars'lı rize'li kız yoktur hepsi selanik göçmenidir yada onların ailesi biraz karışıktır.
türk erkeklerinin sözlükte pek rağbet etmedikleri, ama yolda yürürken gördüklerinde asıldıkları, yavşadıkları, taciz ettikleri, tecavüz ettikleri, yine de sesini kesip şikayet etmemesi istenen, sürekli evde oturması beklenen, yeri geldi mi babasından abisinden kocasından dayak yiyen, her daim iki bacak arasındaki namusunu koruması gereken, ama sevgilisine vermeyince kezban muamelesi gören, küçüklüğünden beri tutucu yetiştirilip açılıp saçılmayınca "rus kızları nerde sen nerde" denilen ve sözlükte bu kadar atıp tutanların pek çoğunun annesi, ablası, kardeşi, teyzesi, halası vs. olan kızdır.
sürekli lanetli olduğunu dile getirişleri ile ünlü kızlardır.
yada
benim karşıma hep böylesi çıkmıştır.
her cumlesinin sonuna "caaaam" veya "ceeeeem" ekleyenlerinin bulundugu insan cesidi
Bildiğin Anadolunun bağrında yetiştiyse candır. Bitanedir.