bugün

delikanlı gibi takılanları da vardır. bu kadar olumsuz yazmayın gençler.
haa gidip ukrayna, rus, romen, greko-romen alacaksanız yorum dahi yapmam, o ayrı tabi.
(bkz: yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı)
sadakat, aşk, cesaret, zerafet, güzellik, zeka... hepsini içinde barındıran kız topluluğudur.
bakımsız ve bakımsız olduğu kadarda havalıdır. ulan sümüklü, ulan çapulcu evden çıkmadan şu siktimin aynasına bir bak lan. Arkadaşlarından aldığın gazla atiker sıralı sistem taktırmış gibi dolanma ortada. dış güzelliğin yok bari iç güzelliğin olsun. *
--spoiler--
Hem ciddi ilişki ister hem serbest olsun, hem sevgilisi beğenilsin ister hem kızlar uzak dursun...
--spoiler--
öz sarışın olanların fevkaladenin fevkinde olan kadın topluluğu.
adriana limayı bile eleştirebilen yaratığa türk kızı denir.
çok çılgınım ama bir o kadar da duygusalım :(
yalan varsa işin içinde ben yokumm!!11!!
en çok nefret ettiğim özelliğim dürüstlüğüm

falan gibi nereden öğrenildiği hâlâ sırrını koruyan iletilerle süslü twitter-facebook kıl yün hesapları olan,

sanki bütün dünya onu ve karakterini merak ediyormuş gibi formspring hesabı açıp talep olmayınca mini etekli fotoyu avatar yapıp bekleyen,

herhangi bir kurumsal şirkette veri giriş elemanı bile olsa maaşı elbiseye yatırıp sinek gibi görünmesini sağlayan devasa kaynak gözlükleriyle alışveriş merkezlerinde hımmfff puffff diye dolaşan,

bu şirkette ilerleyemeceğim galiba arayışlardayım diye ortada gezerken maili çalışmayınca kovulduğunu zannedip bilgi işlemde teknik elemana bi baksana ne olmuş teknik bir şey değil mi diye yalvaran,

rüyamda bir otoyolun ortasındaydım ve hareket edemiyordum sen de yolun kenarından bana gülüyordun diye 2-3 gün konuşmayan, telefona cevap vermeyen,

sanki outlook un mail geldi sesi direk beynimizde çalıyormuş ve toplatıya girmiyor, sigara içmeye çıkmıyormuşuz gibi 15 dakika içinde iki mail gönderen ikincisinin içeriği meşgulsün galiba rahatsız ettim gibi ipe sapa gelmez bir trip olan,

başlarda çetin ceviz olup sonra muhallebi kıvamına gelip her boka ağlayan, duygusal bütün yükü direk sizin omzunuza bindiren,

sarışın erkek sevmeyen ama kıvanç başka diyen,

adriana limayı güzel bulmayacak kadar gözü karartan bir kıskançlığa sahip,

aynı gömlek ve eteği aynı anda başkasının üzerinde görünce deliye dönen ama her 5 kadından 4 ünün sahip olduğu ugg a para veren

kıza türk kızı denir.
%95 imizin evleneceği kızlardır atıp tutmayalım.
iyi , güzel kızlardır. fakat özenti olmasalar daha da bir iyi olacaktır.

not : olm özel üniversitelere gidin de bakiyim çirkin mi ? okuyorum oradan biliyorum.
türk erkekleri tarafından sürekli eleştirilen kızlardır.

acaba hangi milletten kadın çeker

erkeğinin istediği vakit bir başka kadınla beraber olmasını,
erkeğinin 3 öğün dayak atmasını,
erkeğinin ahırdaki hayvanlara karısından daha iyi davranmasını,
erkeğinin evine ekmek dahi getirmemesini,
erkeğinin her gece bir başka sokakta sızıp kalmasını, ayyaşlığını,
erkeğinin hakaretlerini,
erkeğinin umrunda olmamasını evladının

hangi kadın çeker?

ha zaten bulabilseniz çekebilecek bir başka kadın hiçbiriniz şuan bir türkle evli olmazdınız.

soruyorum acaba siz türk evladı değil misiniz?

anneleriniz türk değil mi?
peki ya kız kardeşleriniz?
ya ruhunuzda hiç geçmeyecek derin izler bırakan o aşkından sarhoş olduğunuz kadın?
tavlamak çok kolaydır.
türkün kızı çayda gezer,
lelele türkün kızı,
14 ünde justin bieber,
lelele türkün kızı,

türkün kızı lise gider,
lelele türkün kızı,
justün gider edward emer,
lelele türkün kızı,

türkün kızı kampüse girer,
lelele türkün kızı,
ağda gelir bıyık gider,
lelele türkün kızı,

türk kızının kemik iri,
lelele türkün kızı,
elin siksen daha iyi,
lelele türkün kızı,

fakattttt
rusun kızı mini giyer,
lelele rusun kızı,
dar pantolon göte girer,
lelele rusun kızı,

elin atsan ete değer,
lelele rusun kızı,
baksan bile buna değer,
lelele rusun kızı.

sen rusa göre palasın,
lelele türkün kızı,
umarım evde kalasın,
lelele türkün kızı.
erkeğin sorduğu "naber?" sorusunu bile götünden anlayan, türlü anlamlar çıkaran, twitter'da takip edince bu çocuk kesin boş değil bana, facebook'da da eklerse valla kabul etmeyecem yüz vermemek gerek diyerek türlü sapkın düşünceler içerisine dalabilen xx kromozomlu insanlardır. tabi ki de genelleme yapmıyorum ama yaş grubumu baz alarak bunları gözlemliyorum. sonra da bu erkekler çok rererö öyle mi? ehe.
hepsi birbirinin aynıdır. çünkü birbirlerinden ne görüyorlarsa onu yaparlar. kendilerine özgü bi tarzları yoktur. yandan kahkullu esmer düz saçlar, kalın bacaklı kalın belli vucut yapısı, nar çiçeği renginde ruj, 1.60 boylarında belden geniş paçadan dar pantolon, ugg bot, büyük çanta, kürk yelek kombinasyonu ile soğuk kış aylarında caddeleri doldurmaktadırlar. dizilerde bile karakterleri karıştırır insan. Seri üretim gibilerdir.

edit: kızlar beni eksileyeceğinize öz eleştiri yapın ayırt edici bir özelliğiniz yok. kızım olsanız tanıyamayacağım kalabalıkta.
anlaşılması zor olan kızlardır. TÜRK Kızı; Hem Ciddi ilişki ister, Hem Serbest Olsun. Hem Sevgilisi Beğenilsin ister, Hem Kızlar Uzak Dursun. Ben Çözemedim, Siz de Denemeyin Bence.
türk kızları da tüm türk erkeklerine bayılmıyor. aralarından bir tane seçiyor. siz de seçin. hepsini nikahınıza almanıza gerek yok.
bir tarafı fizanda diğer tarafı kaf dağında olan kızdır.fazla götü kalkıktır.
her şey de olduğu gibi onların içinde de iyi-kötü, güzel-çirkin vs. vardır. ama benim gözüm birtanesinden başkasını görmüyor.**
kötü yönlü eleştirilecek bir şeyi mutlaka bulunacak kızdır.

özellikle de cinsellik konusunda.
arkadaşlar bu konuda lütfen biraz yavaş olun. türkiye' de yaşıyoruz.
yani;
kadınlarının bedeninin olmadığı bir ülkede!
cinselliğin kadına orospuluk olarak empoze edildiği bir ülkede!
kadınlara ta çocukluktan bekaretinin sahip olduğu en değerli şey olduğu öğretilen bir ülkede!
çoğu konuda kadının küçük yaşlardan başlanılarak kısıtlandığı bir ülkede!

sonra üniversite kazanıyor bu kızlar;
başka şehirlere gönderiliyorlar.
başlarında baskıcı bir babaları artık yok, özgürler ve sudan çıkmış balığa dönüyorlar!

giyim, davranış, kafa yapısı olsun her konuda ne yapacaklarını şaşırıyorlar.
türk kızlarının yaptığı çoğu saçma şeyin arkasında bir baba figürü var.

(bkz: türk kadının bedensiz olması)
Her sevgili kavgasinda kendilerini hakli cikartmaya calisirlar, yapma dedikleri seyleri kendileri yaparlar. Sen bir kizka konusurken "konusma, istemiyorum" o bir erkekle konusurken kankasi olur. Cok ilginc yaratiklardir vesselam.
edit: türk kızları sinirli.
türk erkekleri tarafından her ayrıntıda eleştirilen, bu eleştirilere -hayatında 3 5 dolar veripte becerdiğin yabancı uyruklu kadınlardan başka hatun mu tanıdın- diyerek cevap veren zeki insan türüdür.
(bkz: kurban olduğum)
bugün itibariyle savaş açtığım gereksiz insanlar topluluğu.
(bkz: türk kızlarının grup seks sevmemesi)