bugün

balık etli olur genelde. tercihimde balık etlidir.
annenize bakarak mi yazdiniz bunlari anlayamadim :(
görsel
Türk erkeğinin genlerini taşır.
Balık etlidir. Evlenmeden önce 65 kilosunu korumaya çalışır, ama bir evlendi mi oho kimse durduramaz onu artık, 70, 80, 90... Doğurduktan sonra balina olur.
ayva gibin !..
Sevdiğim vücut tipidir.

Kardeşim kadın dediğin armut vücutlu olur. Göğüs ve omuz kısımları dar, bacaklar basenler baldırlar kalça ve göbek geniş.

Ele gelecek yani.

Böyle vücut tipine sahip kadın anaç geliyor göze ve güven veriyor.

Alman kadınları gibi geniş omuzlu seven yoktur aramızda zaten onu tartışmaya dahi açmıyorum ama elin çırpı hatunlarına hallenip de gelip burada türk kızına sallamayın.

Türk kızının fizikle sorunu yok. Taş gibi manitalarım oldu seçmece mi aldım lan ben bunları? Türk kızı gayet güzeldir.

Türk kızının sıkıntısı ahlaki. Çok gereksiz aşırı bi ilgi bekleme huyları var. Hayatın merkezini kendileri sanıyorlar. Öyle ki 2 kişilik ilişkide bile kendilerini merkez sanıyorlar ki bu hemen hemen hepsinde böyledir.

Çok şükür bir tane düzgün buldum nişanlıyız.
armut şekilli vücuttur. türk erkeği de zaten göbekli patates olduğuna göre o halde neden kavga ediyoruz ki? hadi sevelim birbirimizi.
Sanki her türk kızının vücudu aynıymış gibi atılan başlık. Zaten türkiyedeki kızların hepsi yüzde yüz türk mü ki fiziğini konuşuyoruz?
Tepsi göt plus tahta göğüs.
Suyu çaydan, kızı soydan alacaksın
Gerisi boş...
Yağlı ve biçimsiz olan vücuttur. Sebebi de kadını eve kapatan çomar zihniyettir. Hiperçomar bir kentte yaşıyorsanız hele spor salonlarında bir tane kadın göremezsiniz.
Ben de cok begeniyorum cogu kadinin vucudunu. Ustteki arkadasin dedigi gibi erkekler olarak bu konuda haksizlik yapiyoruz. Ustelik kendi vucudumuz yarrak gibiyken haksizlik yapiyoruz.
Şu kızların vücuduna saçma salak yorum yapan erkekler,acaba hanginiz kendinize bakıyorsunuz?
Götü göbeği kıllı hanzolar?
Standart yoktur.genelleme yapılamaz.
Yukarıda eline kız eli değmemiş alagavatların dediğinin aksine genetik olarak iyi bir vücud'tur.
Kötü beslenme, hareketsizlik haricinde türk kızlarının vücudu mesoskelic-endomorph'tur. Bu da doğurgan kadın vücududur.

Bu görseldeki gibidir.
görsel
Kocaman leşş bir göbek.
Türk erkeğine çok bile.
Her vücut gibi sadece bir araçtır. Aracınıza iyi bakarsanız kaliteli hayat geçirirsiniz. Amaç haline getirirseniz ise bir hayatınız olmaz. Yani olur elbet de vücuda hapsolmuş bir hayatı kimse istemez diye sanıyorum, temenni ediyorum hatta. Aldığınız oksijenin hakkını verin yani dünyadaysanız, değil mi?
saçmalamayın çok güzel vücuda sahip türk kızları var.
Yeni nesil çok dikkat ediyor. Ok gibi kızlar var ama ortalama için kinamiyo üstad haklı.
büyük göt, küçük meme, kalın bel, kalın bacak.
Genetik değil, Spor yapmıyoruz. Erkekler de kadınlar da Spor yapmıyor bu ülkede. Zayıf sıska olmak fit olmak zannediliyor.
eldeki kuş daldaki kuştan evladır. o yüzden türk kızını asla kötülemem. yorganın altında hepsi aynı.
Armut tipi oluyor genelde.