bugün

tam bir hayatta kalma uzmanı. bedava dağıtılan şeylerin sırasında 10 kaplan gücündedir. bir paket makarna için 30 yıllık komşusunun beynini dağıtabilir. otobüste yer avcısıdır. sıra beklemeksizin dr'ların odasına dalan işte bu kadındır. en ufak bir çıkar kaybında ortalığa birbirine katmakta ustadır. türbanı da bir yaşamda kalma stratejisidir. elinde bim torbalarıyla ufka doğru yürürken savanada mücadelelerle dolu bir günü daha geride bırakmıştır.
Dini bütün, müslüman bir Türk kadınıdır.

Teşhirci değildir. Orasını burasını açıp prim yapmaz. Alkol kullanmaz, küfür etmez, kul hakkı yemez, ibadetini yapar.
normalde yampirik yampirik yürürken ufukta bedava gıda görünce vitesi 3'e atan kadındır.
gollum gibi kah dilenci gibi ezik, kah tazmanya canavarı gibi saldırgan bir tiptir.
da'ları de'leri ayıramaz, çocuklarını döver, çok pis beddua eder.
iyi bişeydir ama çoğu kişi neden yaptığını bilmiyordur.
Bıgün okulda birini gördüm simsiyah pardüseli kapalı bir kız ama elbisesi dapdar ve vücut hatları nuda geçtim kalçasının iki yanağıda belli. Tayttan farksız. Kapanmak demek vücut hatlarını belli etmemek demek bi nevi ama çoğu kişi sadece kapanır işte.
22 yaşındaki hali ile ben. Genelde at diyorlar siz artık kimleri gördüyseniz bilemedim.
hastanede sıraya kaynar, itiraz eden olursa da beddua eder. sinsidir ama açıktan saldıramaz.
Altindaki yorumlari görünce midemin bulandigi baslik. Sizin yüreğiniz kirlenmiş çok sevgili sözlük yazarları. Benden söylemesi.
Laa sıcakta pişik olur bee.
tesettüre uygun giyinmesini biliyordur. En azından süslüman değildir.
yanan kadındır. her anlamda...
Kokmasa bari diye tepki verdiğim kadındır. Umarım kokmuyordur.
Annemdir karalara bürünüp çarşaf giymeyen bugün gördüğüm gibi gözlerine kadar örtmeyen gerektiği şekilde kapalı kadındır.
sırada öne kaynamak için vürü vürü diye bağıran bir varlıktır. ağır çirkeftir.