bugün

ben de sizin gibi hödüklerin artmasına uyuz oluyorum.
O zaman silktir git başka yerde yaşa dedirten entrydir.
türboya hayır.
Biri daha sen gibi diyodu kanser oldu başını örtmek zorunda kaldı hani.ilahi adalet şaşmaz.dikkat et.
Uyuzluk az sana geber. Ya kim bu başlığı atan. Harbi gıcık oldum.
(bkz: Iğğzzğğzzyyy)
yobazlığın aslında ne olduğunu kendi üzerinden ifade eden yazar .
salyalarından belli oluyor diye cevap verilecek sıçmık.
insanların dış görünüşü olayını aşın artık diyenlerin bu başlığı mini etekli yada şortlu olarak değiştirsek nereye kaybolacağını merak ettiğim konudur. zira olay türbandan mini eteğe şorta döndü mü ahlaksızlık kaşarlık vs vs olacaktı değil mi çok samimisiniz.
ne türban ahlak ne mini etek ahlaksızlık.
entry nick uyumuna örnek gösterilecek başlık.
Bir "mal"ın beyanı.
21 yaşımın 8 yılını türban karşıtı olarak geçirdiğim biraz erişkin olduğumda sakıncalı bulmadığım olay. Tabiki çarşafa hala karşıyım.
Bunların hepsi suriyleliler yüzünden.
Bende böyle cahilce başlık açan insanlara uyuz oluyorum.
Evden çıktığımda teseddür kokusu çarpıyor yüzüme.
Bende senin gibilerin artmasına uyuz oluyorum babanıza diyinde şapka falan taksın sizde onun içinde kalın.
özgurluğün kelime manasindan bi haber , sacma fikre sahip yobaz kafali yazar dusuncesi. isteyen dekolte giyer isteyen basini orter sanane.mahallende olmalarindan rahatsizsan bas parayi git villa sitede otur kimseyi gorme . heee paran yok ise emin ol bu ulkede senin gibi yobaz insanlar fakir de sevmiyor yani senide gorunce birileri uyuz oluyor simdi napacuk ?
bu entry i giren ergen 5 6 yil sonra düşünce, kılık kıyafet özgürlügü diye diye sokaklarsa çok jop yiyecek şimdilerde ise bu işi twitterdan yapıyor.
bende başı açıkları görünce azıyorum ona napcaz.
tercih meselesi diyelim.
Ben de senin gibi mallarin artmasina uyuz oluyorum onu napicaz?
Beğenmiyorsan ayrı yayıl!
adresini ver uyuz ilacı göndereyim .