bugün

(bkz: düşünüyorum öyleyse varım)
arkadaş bi' grup sextir gidiyor anlamadım gitti.
bireyseli yapanlar kalmamış gibi.
her gün yapılan olay.

sol frame'den çıkardım bunu. sözlüğün yarısından fazlası katılıyor bu etkinliğe.
yalnız organizasyondaki tek pasif şahsın sözlüğün bizzat kendisi olması biraz düşündürücü.
(bkz: burda yapmıyoruz evladım burda yapmıyoruz)
(bkz: hani bakar dalarsın ya guruba)
uludağ orgy parti gibi bir şey olur sanırsam. yalnız 31823013 erkeğe 1 kız düşerken böyle bir olayı göze alamayan bazı yazarlar olacaktır. bunu bir fıkrayla açıklayayım.

temel,dursun,idris ve arkadaşları her gece aynı kadınla yatmaktan sıkılmışlar ve aralarında pazar günü toplu seks yapma
kararı alırlar pazar gelir ve herkes karısını metresini alıp temellere giderler. tek kural vardır oda kesinlikle karanlık olacak ve ışıklar yakılmayacak. başlarlar ve temel 10 dakika sonra ışığı açar ve "arkadaşlar organize olalım" der. herkes çok kızar ve kapatır. 10 dakika sonra yine aynı şey çok tepki görür kapatır. ve arkadaşlar "organize olalım" der bu
defalarca gerçekleşir ve temel uzun bir aradan sonra yine ışığı yakar ve büyük bir haykırışla "organize olalım" der. bu sefer sorarlar nedir ikide bir kalkıp niye organize olalım diyosun. temel cevap verir "organize olalım arkadaşlar sabahtan
beri yaladığım iki meme yediğim y.rrağın haddi hesabı yok"

şimdi bu hikayede temel olduğumuzu düşünelim.

(bkz: onlar varsa ben yokum abi)
(bkz: bela okumak istemiyorum ama allah belanızı versin)
(bkz: bütün mahalle tren oynuyo bu ne lan)
(bkz: sen yoksan bir eksigiz)*
(bkz: gruba dalıyoruz reis)
(bkz: annem göster ama elletme dedi)
(bkz: sen git ben geliyorum) *
bu eylem sonrası sol frame güllük gülistanlık olacak, karşılıklı husumetler sona erecektir.
(bkz: zenciler bir adım öne)
Sözlükteki yoğun testesteron kokusu dağılacaktır aktivite sonrası.
Artık aramızda olmayan kadın yazarlar için de nick altına çiçek bırakılacaktır.
-abi sözlükte grup seks yapıyorlarmış
+hadi lan
-abi valla moderatörlerde kameramanmış
+hakediyorlar olum,neyse lan hadi gidelim
-abi ramazan,oruç?
+lan siktir et olum koş lan koş.seks yapıcaz seks..
bitişine müteakip arabamı kova kova am suyu ile yıkama hayalimi gerçekleştirebileceğim komunal seks durumu.
hızla "kafa izni" yapılası durumdur.
(bkz: yapamam tövbe ettim)
(bkz: sol frame in boşalması)
(bkz: açılın fantezim geldi diyen yazar)
-arkadaşlar kurallar çerçevesinde yiyişelim lütfen !
bedevi yumdum gözümü tut beni !
(bkz: ossur ossur ipe diz)
tren yapılması durmunda en arkada olacağımı belirtmek isterim gençlik. ayrıca önümde ki insanı da yapılan başvuruları değerlendirme yöntemine giderek ben seçeceğim.
yeni serverimiz uludagsozluk.orgy .*