bugün

sözlükte nekadar orospu çocuğu ibne varsa ortaya çıkartan kadın. sorsan hepsi fikir özgürlüğünü savunur, kadın hakkı savunucusudur...vs. alayınızı ve alayınızın sülalesini eşşekler siksin... unutmadan bu sözlükteki modların da eline vereyim oynasınlar, o eller başka bir işe yaramaz zira....
Milletvekilleri arasındaki trol.
kendisi sikimin vekilidir. kahpe dolu de bizzat kendisidir.
Troll kontenjanindan milletvekili secilmis organizma.
karaktersizlik timsalidir.
ülkede ki milletvekili kalitesini net bir şekilde gösteren tiplerdendir.

işte bu ve bunun gibi bir ton insan orada senin benim hakkımı koruyacak diye bekliyoruz.
"madem o kadar rahatsizsiniz, e seçmeseydiniZ o zaman." dedirten milletvekilidir.
ak trollerin yengesi.

insan bazen şuurunu kaybedebilir, normaldir. ama hem şuurunu kaybediyor hem de yalakalanıyorsa bu utanç vericidir.
Aday gösterilmemiştir. Güle güle lale kelebeği. Reklam aran sona erdi. Evet.
yalaka söylemleri, tekrardan milletvekili adayı gösterilmesine kar etmemiş, eskimeye yüz tutmuş milletvekili. tuhaf bir tragedya.
istediği filmde oynasın diye azad edilmiş akpli eski vekil. reklam arası bitti, and action.
g*t yalamaktan dili zımpara gibi olmasına rağmen aday gösterilmemiş acuze...
twitter'ı da kapatmış tası tarağı toplamış arnavutluğa mı kaçacak anlamadım. hiç merak etmesin sonu bellidir.

(bkz: yüce divan)
Avucunu yalamış kişi. *
Kaç tülay, yargılarlar tülay, Lale tülay.
--spoiler--
reklamları izlediniz.
--spoiler--
sahi ne oldu sizin şu 90 yıllık ''reklam arası'' ?
Babuşu almıştır.
Ticari hayatına uzun sürecek, belki de hiç bitmeyecek bir reklam arası giren kadın. http://m.hurriyet.com.tr/...degil-film-bitti-40023324
zor günler geçiriyormuş. zor günlerde bende ona geçireyim istedim. beter ol.

--spoiler--
“600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi” mesajıyla tepki toplayan Tülay Babuşcu zor günler geçiriyor. Milletvekilliği sona eren Tülay Babuşcu ve eşinin Balıkesir’deki eczanesi ve kuyumcusu kapandı. Tülay Babuşcu’nun makam aracına icradan yakalama kararı çıktı.
--spoiler--

http://www.guncel-bakis.c...otu-gunler-geciriyor.html
cicekcilik sirketi araciligiyla, akplilere antik osmanli gulleri satarak 3 milyon lira kazanmis tuccar.
akp ağır toplarından olan balıkesir mv li.
Zekasına ve cesaretine hayran olduğum eczacıdır.