bugün

15 temmuz 1990 doğumlu basketbolcu. 2,03 boyunda, 85 kg ağırlığında ve kısa forvet pozisyonunda oynuyor. nba'de tutunabilmesi için mutlaka kilo alması gerekiyor. aksi takdirde ligde kalıcı olamaz. ncaa'de ucla bruins'te fena olmayan iki sezon geçirdikten sonra 2011 nba draftı'na katılma kararı aldı. ilk turun sonlarına doğru seçilmesi bekleniyor.
2011 nba draftı'nda 35. sırada sacramento kings tarafından seçilmiştir.
houston rockets ile sacramento kings arasında gerçekleşen takasta houston rockets'in yolunu tutmuştur. bu takasta takımların aldıkları:

houston rockets: tyler honeycutt, francisco garcia, thomas robinson.

sacramento kings: patrick patterson, cole aldrich, toney douglas.

edit: houston rockets tarafından serbest bırakıldı.
http://m.basketfaul.com/m...uttin-smaci-1-numara.html
2017 türkiye all star smaç yarışması şampiyonu anadolu efesli basketbolcu.
Çok enteresan bir adele yapısına sahip basketçi. Ceylan, çita, çekirge gibi canlılarla benzer kaslara sahip olduğunu düşünüyorum, incelensin. insan cinsinin böyle sıçrayabilmesi mümkün değil.
2017 allstar smac şampiyonu. şekil şu;

görsel
aaron gordon gözümde çıtayı öyle yerlere çekmiş ki bunlar çok sıradan geliyor artık.

2017 tbl smaç sampiyonu olmuş forvet.
2017 türkiye all star organizasyonunun smaç yarışması kazananı basketbolcu. james white çıtayı öyle bir noktaya çıkardı ki artık bu hareketler kesmiyor şahsımı.
(bkz: james white)
(bkz: smaç)
Efes in yarısı desem az kalır. Adam tek başına savaşıyor. Eşlik edecek kimse yok.
Adam olduğunu söylemiş miydim?

Söylemediysem söylüyorum ya da tekrar belirtiyorum. Adam , adam!
bay enerji.

Düzeltme: mekanı cennet olsun.
bu adam tam bir saatli bomba bir bakarsın müthiş performans bir bakarsın saçma sapan şutlar elden top vermeler vs vs enerjisine laf edemem ama sanırım arkadaş üflüyor bazen dozunu kaçırıyor ama.
muhtemelen kolpa haberdir. dünyada bu kadar çılgın şeyler olmuyor henüz.
amerika da yaşayan arkadaşlardan doğrulattım.

honeycutt ölmüş.
Los Angeles'ta polisle çatışmaya girip öldüğü söyleniyor.
ölmüş mü öldürülmüş mü anlayamadım. polis ile çatışma haberi dönüyor. tyler polis ile neden çatışsın?

var bir şeyler ama dur bakalım.

https://www.eurohoops.net...piakos-zach-ledayi-kapti/