bugün

(bkz: charlie sheen)'siz tadı tuzu kalmamış dizi.
ilk sezon hatırlamadığım bir bölümde beni ayağa kaldırarak alkışımı almıştır bu dizi.

--spoiler--

charli reyiz yatak odasında bi' hatunla sevişiyordur. hatun hemen geliyorum bir yere ayrılma der ve banyoya girer. reyiz de kendi kendine ''bacaklarımda yürüyecek kadar kan kalmadı zaten'' der.
--spoiler--

(bkz: ereksiyon)
charlie sheen reyiz öldükten sonra iyice çekilmemeye başlamıştır. bitsede gitsek modunda izliyorum artık diziyi.
9 sezonu şimdiye kadar çekilen tüm bölümleri izledim ama 4.sezon 6. bölüm kadar güldüğüm bölüm hatırlamıyorum.
bigbang theoryden sonra en iyi 2. komedi dizisi.
hala harika olan dizidir. izlenesidir sevilesidir.
jenerik muzigi harika olan dizidir.
9. sezon 24. bölümle, jake diziden çıkıyor mu sorularını akıllara getiren efsane dizidir.
--spoiler--
9. sezon 24. bölümde ekrana getirdiği jake ile ilgili nostaljik kareler beni bile duygulandırdı. tüm diziyi yeniden seyretmiş gibi oldum. ayrıca jake harbi sevimliymiş küçükken.
--spoiler--
imdb puanı düşmüş dizidir. http://www.imdb.com/title/tt0369179/

zaten charlie sheen gittikten sonra sadece 1 bölüm izledim o da kötüydü. umarım final yaparlar daha düşmeden.
charlie sheen den sonra eski tadı kalmamıştır benim için.
şu sıralar ilk sezonlarını izlemekte olduğum sit com. charlie sheen süper kotarıyor. diziden ne zaman çıkacak diye gergin bir bekleyiş de yok değil hani.
charlie sheen'in 9.sezonda ayrıldığı dizidir. ama onsuz da tadı yok, bıraktım izlemeyi. alternatifi ise shameless veya the it crowd olabilir.
charlie sheensiz tadı olmayan dizi. bir mucize olur da dirilip gelirse diye ümitleniyorum halen. ashton kutcher'in hakkını yememek lazım elinden geleni yapıyor ama her oynadığı bölüme güzel diyemiyoruz. halbuki charlie öyle mi? adam hiç konuşmayıp öyle mimik yapsa sağa sola gülmekten kırılıyoruz.
güzel esprileri olan dizi.
jon cryer'ın işi tek adam şova dönderdiği dizi. charlie varken de iş bu adamdaymış.
şimdilerde 'two men and one man more' a dönmüştür.
9.sezon 9.bölümde diziye giren londralı kadının hayatımda izlediğim en tatlı tv karakteri olduğu dizi.
(bkz: #17263287)
sophie winklemanden etkilenmem neticesinde 9.sezonundan itibaren izlemeye başladığım ama senaristlerin puştluğu mudur, amerikalıların dejenere yaşam şeklinden midir nedense, kadın walden'ın evlenme teklifini kabul etmeyip, bir anda ortada hiç ama hiç birşey yokken,başka biri var demesinden sonra soğuduğum dizi.
resmen 10.sezonu yarıda kalsın diye beddua ettiğim, hemen önümüzdeki hafta yayından kalksın diye dilediğim dizidir artık.
bu kadar aptalca bir senaryo geçişi olamaz.
evet boktan bir sitcom'a fazla değer atfetmiş olabilirim ancak, beni çeken, işlenmeye başlanan konu, işte amerikalıların dejenere one night stand'ini terkedip, düzenli bir hayat kurmayı isteyenlerin hikayesiydi.
bu hayal kırıklığını uyuşturucu müptelası hayvanoğlu hayvan senaristlerin azıcık dumanlı kafa hali yüzünden yaşadıysam, iyice terkederim bu dizi tutkunluğunu falan filan.
Charlie Sheen'siz izlemeye bir türlü alışamadığım ancak asthon kutcher'inda hakkını verdiği bir komedi dizi. aslında hala çok güzel ama charlie olmayınca tadı tuzu yok sanki.
ashton kutcher kesinlikle hakkını veriyor ama charlie çok başkaydı. Alan yeni bir kadınla tanışır ve kadın aşçıdır. ALan'ın oğlu Jake'in kadını sevmesi üzerine,

alan : daha şimdiden birbirlerine ısındılar
charlie: Alan, jake'e kamp ateşinde marsmallows sandviç yapıyoruz deseler taliban'a bile katılabilir.

yemin ediyorum nefes alamadım gülerken ! askljdlaksjdlaksjdlaskjd
bu yıl 10. sezonu yayınlanan komedi efsanesi olan dizidir. charle sheenin 2 sezon önce özel hayatı yüzünden kovulduğu dizidir. en son 10. sezon 11. bölümünü yayınladılar.
bazen judith beni çok sinirlendirse de izlemekten keyif aldığım dizi. boşanma ve nafakayla ilgili bize çok bilgi verilmiyor ama alan sömürülüyor gibi bir izlenim uyandırılıyor ve ben delleniyorum.
komik ve kesinlikle izlenmesi gereken bir dizi.
Sıkı takipçisi olduktan sonra, dostlar tarafından şahsıma yapılan 'erkek esprilerini' savuşturabilme yeteneğimi kazandıran dizidir.Oyunculuk ve senaryo bakımından ülkemde de aynı başarıyı görebilsem diye hayıflanmıyor değilim.