bugün

türkiye'nin en başarılı mankenlerinden biridir. çeşitli uluslardan erkeklerle yaptığı evlilikler sonucu gündemden hiç bir zaman yerini kaybetmemiştir.
dini istediği gibi kullanacağını zanneden bir bayan.
(bkz: sen çok değişmişsin tamamen allah sız olmuşsun)
değişik bir güzelliği var. din seçimine hoşgörüyle yaklaşmak gerekir.
Annesinin en zor gününde * gidip yunana bir zengin çipi için dinini değiştiren manken.DAha sonradan tekrar müslüman olmuştur.
hakkında bu kadar çok entry girilince yine din değiştirdi sandım.
victoria's secret tarafından teklif gelmiş ve reddetmişse akıl sağlığından şüphelendiğim manken kişi.yahu bir mankenin dünya çapında işler yapmaktan büyük hedefi olabilir mi yoksa ben çok mu düz yaklaşıyorum olaya.
muhtemelen evdeki saatinin alarmı "din dön" şeklinde çalıyordur.
seçimleri o su, bu su bir yana, avrupa standartlarındaki ölçülere sahip sayılı mankenlerdendir kendisi.
güzel kadındır. şimdi bir daha alıcı gözüyle baktım da çok tatlı hatun ya.
başlığı solda görünce, bugün din değiştirme operasyonu geçirdiği sanılan vatandaştır.
bi ara hristiyan olduydu ama.
evinin zili din den dön diye çalan hatun.
atatürk havalimanı gibi alına sahip manken.

not:ayrıca kadınla ilgili entry lerin yarısı dinle ilgili amk.bi bok bilmiyorsanız sürekli din değiştiriyor diye yazmayın .bu da böyle bi uyarımdır neden dert yaptıysamç
sık sık din değiştirmeleriyle tanınan kafası karışık ünlü.
sürekli din değiştirdiğini zannetmediğim ama bir kez değiştirmesi dolayısıyla herkesin diline sakız olmuş güzel, çok güzel kadın.
En son kilisede namaz kılmaya çalışırken papaz tarafından aforoz edilen kişi.

(bkz: bunu bunu alın dışarıya)
' seven insan herşeyi yapar abi' çerçevesinde değerlendirilebilicek bir insandır bu gibi durumlarda örnek gösterilebilir.
dini tercihleri kimseyi ilgilendirmemesi gereken sahis.
zaytung' un son dakikasına haber olmuş manken;

--spoiler--

Transferin son gününde, Diyanet işleri Başkanı'nın da hazır bulunduğu törenle kendisini 3 yıllığına müslüman yapan imzayı atan Tuğçe Kazaz: "Yuvama döndüğüm için mutluyum"
--spoiler--
gereksizlikler insanı.
o kadar entry girilince başına bir şey geldi sandığımdır. yokmuş birşey, insanlar kaldığı yerden devam ediyormuş, din değiştiriyormuşmuş! sanane! bizene kardeşim!

işinde gücünde bir mankendir. *
(bkz: two che coz us)

evet komik.
şimdi de Umre'ye gidiyormuş.. komik hatun vesselam.
bir sevgi uğruna dinini değiştiren zavallı insancıktır.