bugün

entry si ile habertürk te tv da yer alan celebrity yazar.
tüm varlığı 3 t 3 d' den ibarettir.
pek çok başlıkta ilk sıralarda entrylerini görebileceğiniz 2. nesil yazar.
adresini ver seni aldırayım diye tehdidinden sonra numaramı vermeme rağmen sessizliğe gömülen boncuk.
(#15377426) yazmış olduğu bu entryde halkıma hakaret ettiği için kendisini zor günlerin beklediği yazarımsı arkadaş.
bu entry silinecek, öyle veya böyle.
(#15379002) gül gül öldük yazarı*.
(bkz: fenertaş vs beşikbahçe/#14669685) canı sıkılan yazar.
"özel mesajla ayar yiyenler derneği" tarafından bolcana nickaltı kirletilen yazar.

hayır hep kaşınıyorsunuz sonrada ben kötü oluyorum. hadi anam hadi anammm başka kapıya. *
(#14649968) zenci meraklısı yazar. incide olsa bol bol caps verebilirlerdi.
benim vereceğim tek şey öğüttür: liseli kafasından kurtul kardeşim. sülalende beşiktaş taraftarı bayanlar olabilir.
(#14623707) copy-paste yi bile doğru düzgün yapamayan yazar. *
(#13713750) entry'si ile beni yarmış, kendimden geçirmiş hatta sandelyeden düşürmüş eli öpülesi yazardır.
komik bir adam. birazcık boş işler müdürüymüş gibi geliyor bana. gerçi kendisine de öyle geliyor. *
ayrıca; "o meşgale butonu yanacak!" demek istediğim yazarcan. *
uc turbo dizel arabasi olan yazar.
'yaşın kaç canım?' demek istediğim yazar.
eskilerden tanıdık bir nick. geri dönmüş, hoş gelmiş asil galatasaraylı.
çıraklık, kalfalık dönemlerinden sonra yaklaşık 1 sene ara verdikten sonra ustalık dönemini geçirmek için sözlüğe dönüş yapan mature older yazar.*

umarım eski arkadaşlarımı ve yaşıtlarımı bulabilirim.*
(#449892) "neden özellikle dans kursu?" diye bir soru yöneltmek istediğim yazar kişisi, lakin bir senedir sözlüğümüzde entry girmemiş ve büyük ihtimalle ulu sözlük defterini kapatmış.
kendisini televizyonlardan takip ettiren , magazin programlarına materyal olacak derecede ünlü bir yazar.
tuttuğu takımı*, kurulduğu tarihten beri en çok yenen*** takıma, yani fenerbahçe'ye karşı kin ve nefret duyguları beslediğini düşündüğüm yazar.***
anlaşıldığı üzere hayatında en sevdiği şeyin ne olduğunu cümle alemin bildiği zenci mert nobre'yi tanımayan sözlük kullanıcısı.

marcio muydu yoksa?

edit: bak bir de boncuktan kuş yaptım sana:

(bkz: #480519)
Sanırım iliç' lidir kendileri.
sözlüğün popüler yazarı. bildiğin celebrity. *
geçenlerde "yavrum seni meşhur edicem, al bu kartım" dediğim yazar. pazartesi günü de turneye çıkartıyorum kendisini.

o değil, organizatörlük nuri alço gibi değil böyle olur. meşhur olmak isteyen varsa beri gelsin kartımı vereyim.
televizyonlara kadar sıçrayan celebrity'lik macerasında sözlük bayanlarının özel mesaj fasilitesi ile inbox'ını yıprandıracakları yazardır. ayrıca kısa bir süre içinde 'kısa yoldan celebrity olma yöntemleri' adlı bir kitap yazması beklenmektedir. *
haberi alır almaz g.tü kalkık bir vaziyette sözlüğe kesin dönüş kararı alan yazardır. ***