bugün

(t)üm (t)ürkiye'de (n)ah (e)rişirsin (t)eknolojiye.
çok sikimtrak renginde duygular veren müessese.
üç saat kadar bir süre sevgili sözlük yazarlarını; değerli entrylerimden mahrum bırakmıştır.
ne oluyo lan dedirten, dandik sözde internet sağlayıcı.

genel kesinti öncesinde akk nedeni ile 1 mb'e düşen hızımı, kesinti sonrası eski haline 10mb'e çıkarmıştı fakat şu an tekrardan 0,59 mb'e indi hız...

kurumsal olarak taşak geçiyor.

bu hıza alış türkiye eller havaya...

edit: bim'den le net bekliyoruz, olmadı bimnet hiç değilse eşek yüküyle para vermeyiz...
birkaç saattir kesik olduğundan merkezi arayıp hakaret yağmuruna tuttuğum servis sağlayıcı.

niye karşıma hiç erkek çıkmadı, muamma? kızlardan birine ileri-geri yaptım, ayıp oldu biraz ama?
dandik servis sağlayıcı. Süperonline varken bunu kullananlara müstahak.
görsel
klavye kırdırtan internet sağlayıcı.
sağ olsun dün gece bizi internetsiz bırakan kurumdur. allahtan modemi kurcalayıp sıfırlama gibi bir hataya düşmedim. telefonumdan edge hızında internete bağlandım bir de ne göreyim kesinti ülke çapında imiş. ddos atak saldırılarına karşı bizimkilerin yapacağı en iyi savunma çekin fişleri kapatın interneti kiminle uğraştıklarını görsünler olmuş. bunun üzerine redhack ve anonymous gülmekten saldırıya ara vermek zorunda kalmışlar. gerçekten dahice bir fikir. sevindim açıkçası. bizi bu kadar süründürürken sağ olsun hacker larda az çektirmiyor ttnet e. neyse ki akk nı sıfırlayarak tekrar gözüme girmiştir. zaten mtu açığını kapatmadıkları taktirde de download da pek bi sıkıntı olduğu da yok.
edit: imla
Bu kuruma küfür etmemek , gösterilebilecek en büyük sabır göstergesidir.
redhack dün gece operasyonu başarıyla tamamlamış olup ttnet ise güvenlik açısından bütün türkiye'nin internetini kesti, yazıklar olsun!
dün saldırıya uğramışlar. gerekirse tamamen çökertilsin ona razıyım ben.
türkiye'de dün 22:00 sularında birçok ilde internet koptu. türk telekom'dan yapılan son açıklamada sorunun fiber altyapı çalışmalarından kaynaklandığı belirtildi. bu karikatür bizden ttnet'e girsin, pardon gelsin. *

http://a2.sphotos.ak.fbcd...8_1913387_319017010_n.jpg
(bkz: senin vereceğin hizmetin ben)
berbat bir hizmet anlayışı olup yeni xoom2 tablet kampanyası ile dikkat ceken firma.
süper ötesi hizmet veren bir şirket. dünyada liderler.
atarlı internet sağlayıcısı tabii doğru dürüst rekabet eden olmayınca .
haftasonu herkes internete girince aşırı derecede yavaşlıyorsun.

internet kafe misin oğlum sen?
adamı çıldırtacak şekilde interneti bir hızlı bir yavaş veren şirkettir. aldıkları para da az değil. internet artık lüks değil ihtiyaç oldu. ama bunu anlayamadılar gibi.
ttnet, dünyanın en kalitesiz hizmetini vermesine rağmen dünyada bir ilki gerçekleştirip zam yapıyor.

aga o bu değil de ttnet çi mod yada yazar okurlar var. eksilemişler ya.

insan durup bir düşünüyor insan. insan diyorum; gerizekalı çok burada. insan tabii ki burada küfür eder, troll olur, olur yani.

çok acayip çok. sikilmeye razı ne kitle varmış. sikeniniz bol olsun.
internet tekeli bitirilmesi gereken şirket.
özellikle son 1 haftadır anasına avradına rahmet okuduğumuz internet sağlayıcısı.

yetti gaari lağn!
kaç gündür çalışanlarının kulaklarının fena çınlatıldığı internet sağlayıcıdır. ama sağlam çınlatılıyor hakkaten. öyle böyle değil.

not: hele şu an... ah. anlatılmaz yaşanır dediklerim.
internetin kesilip durmasına o kadar kıl değilim kişisel olarak. normaldir babam. türkiye şartlarında olur böyle şeyler. internet ülkemize gireli şurda adam akıllı 10 sene oldu. öncesinde şimdiki hızına geleceğini hayal dahi edemezdik. o nedenle arada bir olabilir böyle şeyler. olmasa tam süper olur ama o zaman da ttnet değil süperonline olur zannımca. etraftan aldığım duyumlar bu yönde.
neyse efenim.
benim kıl olduğum nokta ise şu. bu ttnet neden kullanıcılarının tüm haklarını gizli tutmuyor. günde 3 defa diğer internet sağlayıcı şirketlerden telefon alıyorum. yok bize geçin size şunu da verelim. bizi seçin yanına bir de 3 bıyutlu gözlük takıp evde dolşın. neden benim ttnet kullanıcısı olduğumu duyuruyorsun elaleme. hadi duyurdun. telefon numaramı neden dağıtıyorsun sevgilisine kızıp numarasını kızlar tuvaletine yazan liseli kız gibi.
hacı ayarlayın bunları.
bunlar karşısında eyüp peygamberin sabrı zorlanır, o kadar diyeyim. son olarak 1 mayıs 00:10 itibariyle download miktarımı 3gb göstermiştir.

hız 8mbit, düşünün artık gerisini. telefonla aramama karşın 'bir sorunla karşı karşıya olduklarını' ve en kısa sürede düzeleceklerini söylediler. yedik biz de tbi.