bugün

Trollerin besin kaynağı olan eksileri onlara vermez isek onların azalarak biteceği düşüncesini içeren çağrıdır.
Boş çağrıdır. Gidin yatın amk.
trollerde yüz olmaması hasebi ile eksi artı fark etmez her türlü aynılardır.

seyreltik sülfirik asit gibi piçler dominodan akü alıyorlar, sözlük var olduğu sürece dahil olacaklardır.
Evinize dönün. O sıcak, mutlu yuvanızı bırakmayın. Öpüyorum gözlerinizden.
trolsüz olmaz. çekilmez.
sözlüğün içler acısı, yürek parçalayan durumuna karşın zamanında yapılmış çağrıdır. gelin birlik olup belki de biraz faşizan duygularla bu duruma dur diyelim. nasıl yaparız bilmiyorum ama yapalım.
Gitsinler bi müzeye yerleşsinler. Hayır yani müzelik oldular artık.
Sevgili bu kategoriye giren yazarlar. Lütfen.
Troll olmayan her düşünceyi konusuruz, adam kufur ediyor, hakaret ediyor, son sığ bir beyni var saldırıyor. Başlıklara bakıyorum sinirlenmiyeyim diye okumuyorum. Adam gibi bir düşünce ortaya koymayan bir insandan nefret ediyorum. Eksi de vermeseniz, görmezden de gelseniz bitmeyecekler. Dün bir saat farklı gorusu tartistigimiz biriyle konuştum ne kufur, ne hakaret bir şey dedik. Ama az önce birisi kufur etti bende kufur ettim. Şimdi soruyorum pes etmekten başka çare var diyorsun da moderasyon uyurken istediğini yap güzel kardeşim burasi duzelmez. En iyisi hesabı kapatıp gitmek.
sözlükten soğuyan yazarlardır.

la tanım gireriz, eksi yeriz. sikerim böyle sistemi.
Güldüren çağrıdır.
trol başlık açanlarda suç yok. adam embesil. ne kendisine ne ailesine. ne memlekete 5 kurusluk faydası yok.. eğlence diye zannedip akşama kadar yaptığı şey türk kürt, kadın erkek, alevi sünni ateist, fakir zengin vs başlıklar açıp insanları ayrıştırmak birbirine düşürmek ve bu arada kendilerine verilen eksilerle ve edilen küfürlerle tatmin olmak.. bu canlıya kızmanın alemi var mı.. çöp zaten.. bu başlıkta da bir çoğu subhaneke boncuğu gibi dizilmiş zaten... asıl kızılması gereken o başlığın altına entry giren diğer yazarlar.. yazma kardeşim adamın amacı belli.. sinirlenme. yoksay bunu.. yazıyosun eksiliyosun adam prim yapıyor.. yani şimdi bi ahmetbeyinceketi desen kimse tanımaz sözlükte.. ama bi oytunkaran bi orantısız zeka bii imamhatipte namaz kılan ateist miydi neydi bunları desen bak bende dahil hepimiz biliyoruz.. iyi veya kötü bilinmek önemli değil onlar için.. bilinsin yeter.. anama avradıma küfretsinler yeterki o küfürün metası ben olayım diyorlar galiba.. onur erdem gibi şeyler sonradan kazanılamıyor işte.