bugün

Ligin ikinci yarısındaki performansını gelecek sezonun tamamına yaysa en büyük şampiyonluk adayı olur.
eğer bu kadroyu koruyup üstüne skorer bir forvet ile 2-3 transfer yaparlarsa seneye şampiyonluğun 1 numaralı adayı. evet.
skorer forvet diye aldıkları rodallega'dan ümidini kesen takım.
trabzonspor her sene aynı, cacık olmaz.
Cumartesi günü büyük beşiktaş tarafından hezimete uğrayacak takım.
Ligi 4. bitirerek uefa avrupa ligi 3. ön eleme turu biletini kapacak olan takım. uefa avrupa liginde gelecek sezon son 16 hatta çeyrek final bile görebilirler takım baya oturmuş durumda.
sıradan bir köy takımı.
2011 de şike şike aglamadiklari tek yer kudusteki ağlama duvarı olan takım.

ee ne oldu şimdi kimse şikeden bahsetmiyor.

Türk spor tarihindeki en iki yüzlü takım.
Eğer feneri fetocular yaktiysa bu Trabzonsporunda araştırılması lazim.

hani Galatasaraya fetocu diyorlar ya en büyük fetocu Trabzonspordur o zaman.
Böyle taraftarı olduğu sürece sıradan bir takım olmaya devam edecek futbol kulübü. Futbolcu hata yaptı diye ıslıklamak nedir amk ?
Not: hamsispor
Bu hafta Komşu şehrinin takımı çaykur Rizespor'un ligden düşmesi için Kayserispor'a yatmış olan takımdır.

Karadeniz dayanışması böyle bir şey , işte bu yüzden Anadolu'nun geleceği Kürt halkınındır, silkin birbirinizi.

Not. Ayrıca ikisi de ligden düşsün.

Edit. Sonra Fenerbahçe şike yapiyi, siktirin lan şikeciler.

Edit 2. Hani Karadeniz tece'nin en milliyetçi yeri ya o bakımdan şee ettim.
Olm yerel bir rekabeti nasıl oldu da anadolunun geleceğine bağladın? O zaman biz fenerliler beşiktaşlılar galatasaraylılar hepimiz düşmanız manyak mısın? Futbolda olan futbolda kalır.

Kürdün trollü de bizimkilerden beter oluyormuş.
yavaş yavaş büyük takım statüsünden çıkıyor.
hayatım boyunca asla saygı duymayacağım güruh.

benim olanı benden çalmak için uğraşanlara karşı kimse benden saygı duymamı beklemesin.
görsel
5 haftada sadece 3 puan toplayabilmiş.
6 kez şampiyon olmuş takım için ''trabzonsporlusunuz siz kendinize gelin. ligde ilk 4'e girmek şampiyonluk gibi bir şey zaten sizin için.'' diyen adamların hakkında yorum yaptığı kulüptür.

kibirinize s.kayım.

not; bjk
Başlık, trabzonspordan cok cikciklerin cirit attığı yere dönmüş. Ulan timsah yürüyüşü yaptırdık size kendi sahanızda, ne biçim yüzünüz var ki hala bıdı bıdı konuşuyorsunuz. Şampiyonlar liginde sıfır çektiniz. Sizin sıradan dediğiniz takım bile, o kadroyla 7 puan topladı şl de. Tarihinizde 3 kere üst üste şampiyonluğunuz bile yok. Siz diğer kulüpleri eziklediğiniz sürece sizi kimse sevmeyecek.
bu yıl düşeni de tayin edecek. eğer haftaya evinde bursaspor'u yenerse bursaspor yüksek ihtimal düşer.
Hem şampiyonu belirlemiş hem de küme düşen takımı belirleyecek olan karadenizin en köklü takımıdır.

Aklıma kurtlar vadisindeki laz ziya karakterinin şu sözlerini getirtti;

" Ben trabzonluyum, şampiyonu ben tayin ederim."
fırtına, ihtilal, efsane.
Eski gücü yok. Evet.
Haftasonu oynanan fener maçının ikinci yarısında iyi oynadı, yıllar yıllar sonra fener kalesine gol atabildi diye neredeyse kendisini galip ilan eden bir garip takım. Fener'e karşı bu sezon üstün oynamayan takımı dövüyorlar Halbuki. Düşen Adana bile barcelona gibi top oynadı Ülker stadında.
Sadri Şener kupamızı isteyrüz diye ağlayarak ve anca çaydanlığın sapını alarak kendini bitirdi şimdi de 6 şampiyonluk kupalarına haciz konulma ihtimali varmış.

(bkz: Laz fıkrası)
Bestesi ve aldigimiz oyunculari icin severim keretalari...
uefa şansını cömertçe harcadı.
takim tutmadigim halde taraftarına antipati duydugum takim. Amedspor Taraftariyla eşdeğer.