bugün

jenerik olacak goldür:

http://www.facebook.com/v...deo.php?v=191066914272466 *
avea reklamında atılan gol bile daha gerçekçidir.
(bkz: bu kadar da iyi davranmayın canım!)
ahir ömründe topu süren oyuncuya yerde kafayla müdahele edilmeye çalışıldığını ilk kez görmeme vesile olmuş gol.
buca fener'e yattı diyen dümbüklerin nedense hakkında konuşmadığı goldür.
yemiyor lan mu ulan ibişler.
şimdiye kadar ligin temiz olduğunu düşünenlerdendim. (bkz: #11525726). yatmaymış, maç satmaymış, almaymış boş işler gibi geliyordu ama bu gol inanılır gibi değil. umut gibi dribblingi o kadar iyi olmayan bir futbolcu santradan top alıp o golü atıyor. gerçekten ilginç.
bariz defans hatası vardır.tıpkı fenerbahce'nin karabük maçındaki gölü gibi.
ben sana nasıl gol attım ya hadi hemen bitmeden gelin atın şeklinde yenen gol.
anadolu takımlarının dayanışması mıdır?
ayağı kayan futbolcunun röportajından bir bölüm.

--spoiler--
Öncelikle Millwall´da A takıma yükselmek ve 2-3 sezon sürekli oynayan bir oyuncu olarak tecrübe kazanmak istiyorum. Tabii ki sonraki hayalim Premier Lig´de forma giymek. Ama nihai hedefim Türkiye´de oynamak. 5-6 sene sonra Turkcell Süper Lig´de oynamayı gerçekten çok istiyorum. Hele Fenerbahçe´den bir teklif gelirse koşa koşa giderim‚ çünkü o benim takımım
--spoiler--

yani boş yere atıp tutmayın koçlar.
Meteroloji işlerinin maç öncesi hava durumundan duyurduğu hadise: FenerBahçe maçı öncesi hava durumu; Tüm bölgelerde güneşli bir hava hakim olacak ve bu hafta sonu da tüm dualara rağmen kemik yağışı beklenmiyor. Rüzgar izmir yönünden Trabzon yönüne ılgıt ılgıt hiç zorlanmadan al abi at abi hadi abi. olmadı kendi kalemize de atarız abi şeklinde esecek. Maç sonrası yurt genelinde sağanak şeklinde yer yer sarı kırmızı yer yer siyah beyazla karışık bordo mavi gözyaşları bekleniyor.
bir fenerbahçeli olarak beni bile sevindiren goldür.

(bkz: iddaa).*
Şikesiz bir futbol mu????????Göremiyorum nirdeeee.
trabzonspor'un 18 maçta 17 galibiyet 1 beraberlik almasını sağlamamıştır. ya da ne bileyim yeni malatya maçını bile kurtaramamıştır. ama gol işte ne dersin...
fenerbahçenin 5-3 aldığı maçtan sonra 3-1 den maç mı verilir diyen trabzonluları utandıran goldür.
hiçbir anormallik olmayan goldür. defans hatası vardır. fakat bu gol şaibesizdir, temizdir. şikebahçe kargaları başka takımlara bok atmadan önce kendi takımlarına bakmalıdırlar.
küme düşen takımların neden düştüklerinin kanıtıdır.
buca'nın yanlışlıkla attığı golden sonra yattığı gol. demek ki hala anadolu'nun en büyüğü bursaspor.
bir fenerbahçe'li olarak beni rahatsız etmemiş goldür. yedikleri gol bir anlık takım halinde gaflet içinde olmalarından kaynaklandı.
ama son yılların en ilginç golü olduğu kesin.*
hakkaten tuhaf bir goldür. aynen, karabüklü futbolcunun ıskalaması sonucu lugano'nun attığı gol gibidir. herkes birilerini bağlamış sanırım.

not: beşiktaşlıyım.
avea reklamındaki adamın halı sahada attığı gole benzeyen goldür.
türkiye'nin 3/4ünün gerçekten de fenerbahçe'nin şampiyon olmasını istemediğini gösteren goldur. (bkz: bütün dünya bir yana biz bir yana ulan)
şerefsizliğin ne olduğunu bilmeyenler için ibretlik bir goldür. gerçi ligin son hafta averajına kaldığında 250.000 dolarlık zalad'la 8-0 kazanan, mafya babalarının 'şampiyonlukta az mı emeğimiz geçti sinan' nidalarını duymuş kitleler için yabancı olmayacaktır bu hissiyat.
(bkz: korcan ın yediği gol)
(bkz: korcan ın tutuklu olması)
o golde yere düşen(!!) adam kimdir? bu sezon hangi takıma trasnfer olmuştur?

meraklısı araştırırsa ilginç şeyler bulabilir.
(bkz: anneeeyeaaaaaaaaaaaa)