bugün

Konyaspor sayesinde tanıdığım ve ürünleri harika olan marka.
bir türk şekerleme markası. doğal ürünler kullandığını iddia eden firma. inşallah doğruyu söylüyordur.

ekmek üstüne sürülen kahvaltılık çikolatası çok iyi tavsiye listesine girebilir.
kare %60 bitter cikolatasi sahane olan marka.
marketlerde daha çok görmek istediğim türdün ürünler üreten firma. konya ovası'nın bereketini lezzetlerine yansıtmışlar gerçekten.
imece usulünü en güzel şekilde anlatan firma. şu günlerde bu reklamı televizyonlarda gördükçe izleyesim geliyor.

https://youtu.be/AXZ9bGa9Ssk
kaşar peyniri oldukça güzel olan marka.
banada bitter ile yüzümü gülümseten marka.

ciddi anlamda kaliteli.
Ürünlerini beğendiğim marka.
eşe dosta önerdiğim marka. içerisinde çalışan bir arkadaşımın anlattığına göre adamların büyüme hedefinde dünyanın en büyük gıda markası olma hayalleri varmış. hadi inşallah dedik, biz de bi meyve sularını içerek destek verdik.
ben pek beğenmiyorum çoğu ürününü. bisküvi yerken buğday yemiş gibi olmak pek de güzel değil. birkaç beğendiğim ürünü yokmu? var tabii.
ülker ve eti'ye rakip olacak kıvama geliyor. ama ithal ürünleri de piyasadan silecek gibi.
sucuğu yağlıdır.
Diğer markalara göre daha çok güvendiğim markadır. Gerçek şeker pancarı kullanımı başlıca seçme sebebim.
Bi zamanlar millet ulkeri koruyordu noldu simdi, ulker urunlerinin icinde neredeyse tamami kimyasal cikti dimi, torkuda farkli degil icinde herturlu katki var dahasi en dandik yag palm yagi var hani su nutellada da olan , ama nutellanin farki yabancilar yiyor ve onlar sagliklarina dikkat eder bizim gibi hormonluyu kimyasalliyi yemez demekki nutella iyi, tamam hadi dagilin pis fakirler yavan ekmek yemeye devam. Bu entry girdikten sonra torku fanları deli gibi eksilecek ama çok da fifi oluum zaten eksileyen kesim liseli ergenler
banada isimli üründe palm yağı kullanan ama aslında aynı şey olan hurma yağı olarak gösterip, millete ''palm yağı değil hurma yağı kullanıyoruz'' algısını veren firma.
Yahu bu kadar olur yok ellerinde hediyelerle gelmisler, sohbet etmisler ozur dilemisler, inandinizmi!?
asla almadım almam.
no:1 güzel. kaymaklı gofret falan. çok iyi.
Bu arada dogruya dogru daha once cokokrem almiyordum cunku tadi kotuydu, gecen gun yeni tad demisler ve aldim denemek icin ve sevmedigim o cokokrem gercekten formulu bulmus ve sarelleye tadi yaklasmis ben begendim, torku bana gore yogurdu guzel ama cikolata olmamis hele banadaya resmen yagli seker yiyormusum gibi, ne var buna bu kadar seker ve yag katacak?
En sevdigim urunu budur.

görsel
Arkadaşın dediği gibi asla almadım almam. isminde bir acayiplik var zaten. Çomarların ürettiği maldan ne bekliyorsam..

Not:Konya'da yaşıyorum.
torku alma aldırma devletin değil özelin. bari eti alında Eskişehir'e yatırım yapıyor.
Guzel degil bence urunleri ya. Sut urunleride guzel degil ama annem inatla aliyor efendim.
artacak ticaret hacimleri hayırlı uğurlu olsun.
Milleti keriz yerine koyan sirket. ısıl işlem gormuş sucugun icindeki et doğal olsa ne olur, palm yağı olan cikolatanın icindeki fındık organik olsa ne olur.