bugün

erkek yaraticiliginin vucut bulmus icadi. seksilik katan goze ve hormonlara hitap eden kadin aksesuari...
dolgu topuk olduğu zaman yürümesi daha kolay olan ayakkabı çeşididir. eğer ayağınıza uygunsa ve yürüyebiliyorsanız giymekten çekinmeyiniz.***
kadınların vazgeçemediği ayak kabı.

kimileri vardır ki topukların arkadan sağladığı yükseklik ve alışılmamış olmanın etkisiyle 75 derecelik açıyla yürürler yolda. bu komik ve o kadar acı bir durumdur.

genel kanıyı bilmem ama benim gözümde topuklu ayakkabı giyebilmek bir sanattır. nasıl ki über bir senaryoyu sikik bi yönetmen batırabiliyorsa görünüş olarak müthiş bir ayakkabıyı da mahvedebilir kadın kısmının bir kısmı.

uuf ağır cinsiyetçi oldum hacı. ama müzdaribim bu hususta.
(bkz: ofis çalışanı erkek)
hele bir de christian louboutin'nin ayakkabıları vardır ki tabanları kıpkırmızı siyah rugan bir ayakkabı, bir kadının sahip olabileceği en güzel şey.
kadınların şıklık silahı.. doğru komine edildiği takdirde çekici kılar, hoş gösterir.*
kararında ve yerinde olduğu sürece bayanı, gerçek bir bayan yapar. kullananların, nasıl araba sürebildikleri ise merak konusudur.
kararında ve yerinde olduğu sürece bayanı, gerçek bir bayan yapar. kullananların, nasıl araba sürebildikleri ise merak konusudur.
aklı evvelin biri "cinsel istei arttıran eyler" şeklinde bir başlık açmış. baktım buraya yönlendirilmiş. topuklu ayakkabı hee! napıyosunuz lan? topuğu kıçınıza mı sokuyosunuz!*
göte tempra kabiliyeti kazandıran güzel araç, aparat.
kadınların ayak damarlarını gösterme şekli.
insanları ayak fetişisti yapan yegane araç. gün geçtikçe farklı modeller ile piyasaya sürülmekte.
bir ayakkabı türü.

- osman kadının giydiği ayakkabıya bak lan, topuğu boyum kadar.
- oha! zaten boyu uzun neden giyer ki şu topukluyu!

durun kadınlar yerine ben cevap vereyim; topuklu ayakkabı, kalçayı toplar ve daha şekilli görünmesini sağlar.
ah siz düz mantıklar.****
kadını metalaştırmak, cinsel bi obje olarak göstermek falan kaka, pis şeyler eyvallah da bu alanı bize bırakın ablalarım. giyin bunu, taş gibi oluyorsunuz, kırbaçı çıkarıp vurasımız geliyor, baya baya hastayız biz bu işe.

kadına çok yakışandır, yürüyebiliyorsa. bu da kadını objeleştirmeye girmesin amk artık.
zeki müren giyermiş ama yeni nesil erkekler ne olur giymesin.
güzeldir.

http://galeri.uludagsozlu.../g/topuklu-ayakkab%C4%B1/
bağımlılık yapar, her seferinda daha da yükseğini ararsın.
(bkz: sexy)

http://www.mucizeiksirler...4%B1-modelleri.jpg?84cd58
vazgeçilmezdir. başka bir aşktır bu. her kadın daha çocukken bunu giymenin hayalini kurar. ve genelde ilk annelerinin ayakkabılarını evde gizli gizli giyerek başlar bu aşk. zordur o topukluların üstünde durmak bazen ama sırf güzellik uğruna o ayakları çok acı çeksede hiç belli etmez kadınlar.
http://galeri.uludagsozlu...klu-ayakkab%C4%B1-313445/
yaklaşık 12 cmlik olanıyla yürümeyi başardım sanarken merdivenleri toto ûstünde inmek ve sonrasında kırılmış bir topuk ve basamaklarda kalan patinaj izleridir.
şişmanlara yakışmayan ayakkabı türüdür.
ilk defa 2 gün önce giydiğim ve giydikten sonra da ayaklarımın su toplamasına neden olan bayan ayakkabısı, felaket bi şey bunlarla yürümek.
alıştığın zaman vazgeçemeyeceğin ayakkabı türüdür. özellikle ince bilekli iseniz sizi oldukça zarif gösteren bir detaydır.
onunla yürünmesi sanattır.
Ses çıkaran cinsi özellikle etkilidir. Ama eğer Ömer Seyfettin'in "yüksek ökçeler" hikayesini okursanız, topuklu bir ayakkabının insan hayatını bir anda nasıl darmadağın ettiğini görüp çok şaşırırsınız.
genelde bayanların 2 nedenden dolayı giydiklerini düşünüyorum ya seksi gösterecek ya da boy kompleksini ortadan kaldıracak. sakın rahatlık için giyildiğini söylemeyin çünkü spor ayakkabılara hakaret olur. ayrıca her sene bu topukların boyu nedense artıyor bu sene 5 - 6 cm ise seneye 10 -12 cm oluyor.