bugün

smallville dizisinin başrol oyuncusu, clark kent olmaya bu kadar yakışacak başka bir oyuncu bulunamazdı dedirten aktör.
the fog filminde de oynamis oyuncu.
gercekten superman karakteriyle örtüsen bir ifade ve karizmaya sahip arkadas. tek yumruguyla yeri gögü inletecekmis gibi sert ve cesaretli bakabilen, oynayabilen oyuncu.
1.92 boyunda evli, 1978 doğumlu aktör.

türk olmasını çok isterdim. böyle bir güzellik bizim milletimize ait olmalıydı, elin amerikalısına değil.
sözlükte çok popüler olmamasına hem şaşırılan hem de sevinilen şahane adam.
tip olarak clark kent rolüne cuk otursa da aktörlük yeteneği içler acısıdır.

8 sezondur "...lana!" diyip öküz gibi bakmasından biz bıktık, o hala bıkmadı.
-kız olsam verirdim.
çok soğuk,somurtkan ve hatta öküz gibi durduğunu söyleselerde çok derinden baktığını düşündüğüm ve güldüğünde kendisini mıncıklama isteğimin geldiği aktör. **
yakışıklılık kriterlerini yüksek tutan biri olarak diyorum ki,bu adam yakışıklı değil.insan için übermensch* neyse,erkek için de o.*
mavi t-shirt ü kırmızı ceketiyle bir fenomendir. 5 sezon boyunca aynı kıyafeti giymiş, her bölümde kirlenip parçalanmasına rağmen bir sonraki bölümde üzerinde görülmüştür.
10 sezondur smallville'de izlediğim ve senarist kurbanı olduğunu düşündüğüm aktör. Oysa bi dean winchester karizması olmasa da* bi sam winchester karizması yapabilirdi.
draft day filminde sakatlıktan kurtulmak için savaşan oyun kurucu brian drew rolünde iyi bir performans sergilemiş amerikalı aktör. yaşının 37 olduğuna inanmak zordur.
39 yaşında olan ex-clark kent.
(d. 26 Nisan 1977; Putnam Valley, New York), ABD'li oyuncu ve eski modeldir. Çeşitli filmlerde oynadıktan sonra Smallville adlı diziyle dünyaca üne kavuşmuştur.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Tom_Welling