bugün

Bu senede oscarı alamadı. Artık şansını 2018 oscar ödüllerinde christoper nolan'ın dunkirk filmi ile deneyecek.
tom hardy sevdiğimiz bir abimizdir, adamdır.
o kadar yetenekli dir ki locke gibi sadece arabanın içinde geçen tek oyunculu bir filmi izlenilebilir kılmıştır,yoksa normal şartlarda sadece arabanın içinden ve önünden iki açıyla çekim yapılan tek kişinin telefonla konuşmasından ibaret filme 110 dk nasıl dayanılır ki.
legend filmi ile yine döktürmüştür.
erkeğin sözlük anlamı.
ispanyol çingenesi gibi bir ten rengi var ama genele vurduğumuzda kesinlikle çok çekici ve karizmatik bir adam.
(bkz: Locke)'da şaşırtıcı derecede iyi bir oyunculuk sergilediğinden aklımda kalmış.
Diğer hiçbir filminde hangi rolde bile olduğunu hatırlamıyorum. tuhaf.
ağzı yamuktur.
rock n rolla nın son sahnesi ile gönüllere taht kuran kaslı abi.
the revenant'taki aksanı hayranlık uyandırır.
karizmatik bir herif.
sağ elinin serçe parmağı devamlı bükülmüş halde duran kişi. neden? çünkü doğrama tahtasında parmağını bıçakla kesmiş. serçe parmağının küçük bir tendonu kopmuş. üç operasyon geçirmiş fakat serçe parmağı düzeltilememiş.
(bkz: mad max fury road)
Mel gibson dan sonra max rolünü iyi kotardı.
en sevdiğim yabancı oyuncular arasındadır. adam her filmde başka karakteri o kadar güzel izleyiciye yansıtıyor ki hayran olmamak elde değil. ayrıca bu adamın beslenme uzmanları kesinlikle über profesyonel olsa gerek. adam her film öncesi kendini müthiş derecede değiştirebiliyor. hemen de eski haline dönebiliyor.
(bkz: erkek)
piyasada ki şüphesiz en yakışıklı adamı ,laf söylemeyi,kıskanmayın,boşuna çalışmayın olamazsınız.
Tam adı edward thomas hardy olan, 1977 doğumlu ingiliz oyuncu. Oscar adaylığı vardır.

Çoğu filmini izlesem de oyunculuğunu bir türlü beğenmedim, tipini de hoş bulmuyorum. Aksanı ve ses tonu güzel o ayrı ama bunun dışında çekici bir yanı yok adamın. mad max fury road filmindeki performansı güzeldi, harbiden iyiydi. set dışında tatlı bir adam olduğunu düşünüyorum, özellikle şu fotoğraftan sonra görsel kendisine ısınmış bile olabilirim *
paranın güzelleştirdiği adam. hele bide inception'da gördük leo'dan daha yakışıklıydı diyenleri döveceksin.

tom hardy gençken böyleydi

görsel

leonardo böyle.

görsel
oyunculuğu gayet iyidir.
taboo dizisinde arzı endam eden, oyunculuğu ile hayran bırakan, çıplaklığı ile kızlarımızın ağzının suyunu akıtan, erkeklerimizi kıskandıran kaslara sahip, ingiliz aktördür.

bir çok filmde yer almasının dışında, taboo dizisinde başrol olmasının yanında, dizinin yaratıcılarındandır.
resmen türkiye şubesiyim bu adamın ya.
1977 doğumlu ingiliz oyuncu.
Özellikle Bronson, Warrior, Locke, The Drop ve Legend filmlerindeki performansı görülmeye değer.
2018'de venom'u canlandıracak aktör.
Bir taboo'su vardır ki efsanedir.
bugün doğum günü. 40 demiştir.

görsel