bugün

36 yaşında futbolu bırakmış yorumcu olmuş ya la.

beşiktaş taraftarı bu arkadaşa ana bacı küfür etmiştir sonra da allah belalarını kariusla vermiştir.
Karius'u eleştirince yönetim ipini çekmiş.
topun savunmadan sektiğini göze alamayan andavalların taşladığı kaleci.
edit: bjkli değilim.
aq evladı yaktı yine bizi ya.
Kaleye bir tane top geldi gol oldu. Anca yok bana küfür ediyorlar diye ağlasın. Tam kova. Evet.
City's AVM'de alışveriş turu yapan Tolga Zengin, 800 bin TL değerindeki Range Rover marka aracıyla oradan ayrıldı. beşiktaşın 2. kalecisi olmak kolay değil amk.

https://www.posta.com.tr/...ri-haber-fotograf-1291070
Kaleci mevkinde forma giyen türk milli futbolcu. 1983 yılında Artvin'de doğmuştur.
Sakatlanmış, kesin yaşanmıştır bu. Maça çıkmaması iyi olmuş, hiç değilse genç oyuncuyu geleceğe hazırlamış oluruz.

Şaklabanın biri.
Yine ustaca topu ağlarında görmüştür.
Negredo'ya bir sene tanıyan taraftar tolga'ya iki hafta göz yummuyor. Bence en az lens Ya da negredo kadar kredisi olmalı bu takımda. Tüm sezon yükünü bence de kaldıramaz ama bu kadar yüklenmek de amaçsız.
süper ligin en iyi kalecisi. ilerleyen haftalarda göreceksiniz.
Siz değil misiniz musleraya laf eden? Allah taş eder adamı lan işte böyle fenerli gibi çarpılırsınız.
kaleci falan değildir. adam 35 yaşında, 2 senedir eline top değdiği yok yaptığı hatalardan bahsetmiyorum bile. fikret orman denilen adamın vicdanı rahat olacaksa buyursun kaleyi buna teslim etsin.
Senin yüzünden her maçta 1-0 yenik başlıyoruz geberik adam.
Adam akıllı çık al şu topu amk kalecisin sen ceza sahasında dokunulmazlığın var.
Kulübede yedek kaldığı iki sene boyunca formundan hiç bir şey kaybetmeyen kaleci. Hala kötü hala kötü. Tam bir istikrar abidesi.
Senin ecdadını sikeyim. Yeter artık yeteeer.
Volkan demirel vol 2.
Yazık be.
yine yaptı yapacağını...

bu adam hala nasıl takımda forma buluyor anlamak güç.

fikret orman gör bunları.
Her sene bizi avrupadan eden kaleci. Şerefsiz herif yetmedi mi brugge, lizbon maçları da bir de linz çıkardın başımıza? Az kalsın sikiyodun yine aq.

Fiko seni de napalım be! Şu malı övdün övdün siktin sen de
muslera üst düzey kaleci. volkan demirel de öyle. fabri de üst düzey kaleciydi. beşiktaş bu sene saçmalamış.
Kaybetmeye mahkum kaleci, Muslera'nın dünya kupasında yediği golü eleştirenler Tolga'nın üstüne gelen topu tutamamasına ne diyecekler acaba... Yazık lan...
kalede bu adam olduğu sürece beşiktaş bir üst tura hiçbir zaman ve hiçbir yerde çıkamaz.
beni üzen kalecidir.
beşiktaş'ın lask'a yenilmesi ve elenmesi sonucunda muhtemelen yine topa tutulacak ve sert eleştirilerin odağında olacak isim. beşiktaş yarın bursaspor'a harun için teklifi götürür.