bugün

2. nesil yazar adayı.
öss'ye girecek olan bir başka yazar, forehand bak kardeş diyerek diğer össci arkadaşlarıma tanıştırdığım yazar ayrıca.
sözlüğe geldiğim ilk günlerden itibaren arkadaş olduğum, eğlenceli sohbetiyle güzel vakit geçirdiğim, dj'lik hayatında başarılar dilediğim sevilesi yazar.
cok guzel program yapan,esprı kaynagı genıs,kalıtesı yuksek pekde güzel sesi olan dj lık sana cok yakısıyor insanı.
(bkz: 35 tmr 31) plakalı aracı ege üniversitesi yakınlarında görmemle irkildiğim ve tmr tr mi lan acaba diye düşündüğüm yazar. araç 11 ağustos 2006 tarihinde ege üniversitesi'nden bornova merkez mevkiine giderken görülmüştür. * *

(bkz: plakasını nick yapan insan modeli) *

edit: kendisininin plakadaki 'tmr' harfleri dışında arabayla ve içindeki insanla hiçbir alakası olmadığını ve alanyalı olduğunu öğrendim. *
melankolik: yas kac?
tmr tr : 17 sen?
melankolik : 22 *
tmr tr: o zaman sana abi mi dicez.
melankolik : ehh bi zamet..

replikleri ile tanıstıgim ve gercekten cok cok sevdigim canım kardesim canım dj imdir. Bir arzusu olursa yapilirdir ,gerekirse adam dovulurdur. kanala her gelene asl sorusu sorması isi en cok ona yakisirdir.
artık öss`e girmeyecek yazar *
an itibariyle radyo uludağ'da benim için ogün sanlısoy'un bilmece şarkısını çalan dj yazar. *
bir soru sormam üzere hızır gibi yetişen, yaklaşımı son derece iyi, samimi, dj 'lik kariyerine 20 dakika şahit olduğum, nickinin anlamını kafamdan çözdüğüm * yazılarını zevkle okuduğum yazar, dj, beşiktaşlı evet evet o tmr tr.
bay sabır taşı.şöyle ki dj öğretmeni..
insan olana insan gibi davranan yazar. *
nicki bana iktisatı hatırlatan yaz okulundan yeni çıkmış bir bünye olarak senin mikronu da sevmezdim demek istediğim yazar.
radyo uludağ ile kalplerimizi fetheden ve hemen ardından oracıkta yer edinen sevgili yazar. ayrıca otoriterlik ve sempatiyi birarada barındırarak da göz doldurur. * *
alanya'nın sıcaklığında sozlukte vakit geciren, rus kızlarında gözü olmayan, abisinin akıllı kardeşi.
(#604928 )
(#604942 )
bu becerisinden dolayı kendisini ayakta alkışladığım sevdiğimiz yazar.
dandik bi insan, sevmedigim sahsiyet..
dicey micey diyolar, onu da beceremiyor, gecen yine bozdu radyoyu bana suc atiyor falan..
uzak durucan arkadas böylelerinden öyle emesende falanda konusmuycaksin gece boyu mesgul ediyor insani zaten..
sevmiyorum bak hakkaten. ne sevicem. evet evet..
hamurunda dj'lik olan yazar.
aynı okulda okudumuş olduğumu tenefüslerde geyik çevirdiğimi yeni fark ettiğim uuser. sadık şenel fanı. geleceğin mühendisi, günümüzün dj'i.
cin yolcusu dandik insan;
ne isin var diyorum, okuycam diyor..
yahu suyu mu cikti gülüm üniversitelerimizin diycem vazgeciyorum, kendi kendime zaten cevabini biliyorum..
yolu acik olsun,
hakkinda hep en iyisi olsun insallah..
cin'e uzanacak geniş bir serüvene yolculuk yapacak genc adam.son duyumlarıma göre cinde universite okuyacakmıs, sebebinin bir cin filmindeki kıza aşık olduğunu sanıyorum.güle güle git kardesim.

(bkz: cinli yengeye selamlar)*
sabır ve büyük bir erdem göstererek bana nasıl radyocu olunacağını anlatan kişi.
sabır taşı gibidir kendisi aynı zamanda altın gibi bir kalbe sahiptir , espri kalitesi anlaşılanın çok üstünde olan hayata deniz kenarından bakan yazar arkadaşımdır.
(bkz: t a k) pek de severim. * *
uludag radyosunun sevilen ve takdir edilen elemanlarından birsi.
gitme landir.