bugün

açılır açılmaz reklamla karşılaştığım program. bir an için ulan dizi mi açtım ben gibi kısa bir şaşkınlık yaşasam da tivibu programıymış.
size uygulama sunmadığı halde web ve mobil servislerini de faturaya yansıtan, saçmalamış tv hizmeti. farkında olmadan bunları ödeyen arkadaşlarımız varsa iptal edebilirler.
Bunca zamandır meğerse içi boş bir kutucukmuş da haberimiz yokmuş. Halk TV yok, Hayat TV yok, +1 yok. Neyleyim ben böyle tiviyi içinde bu kanallar olmayınca.
http://www.youtube.com/watch?v=tOcY__zOukc
digiturk'ün sürekli artan faturasından bıkıp geçtiğimiz, geçer geçmez de annemin halk tv yok bunda geri götürün bunu dediği zımbırtı.
almayın aldırmayın.
ttnet bilgisayarda nasılsa televizyonda da aynı, donup duruyor.
ttnet abonesi olmadan da faydalanabilen hizmet.

https://uyelik.tivibu.com.tr/web#on-odeme
bayram boyunca tüm sinema kanallarını ve seç izle filmlerini ücretsiz yapmış program.
digiturk denen çanak anten destekli müşteri söğüşleme zımbırtısından sonra insana son derece keyifli ve teknolojik gelen platform. düzgün bir internet bağlantısıyla hiç takılmadan izlenebiliyor. digiturk bokunda eski antenli televizyonlardaki gibi aman programı kaçırmayalım diye uğraşırken, bunun arşivine girip belgeseller, filmler arasında cirit atıyorsun.

halk tv'nin olmaması cidden pis bir durum ama onu da yan odadaki eski televizyondan izlerim artık.
pişmanlık sebebi.

kanallarda geçişte donar, bütün filmler paralıdır, belgesel kanalları bir açılır bir kapanır. affedersiniz taşak geçerler sizinle.

canı ister donar hiç açılmaz kafasına göre yani.

tekrarları tvden izlemek harici bi ekstrası yoktur. dizileri bilgisayardan izleme konusunda sıkıntı yaşamıyorsanız almayın.
kullanmaya başladığım günden bu yana bir defa bile donmayan, digiturk rezaleti gibi karda yağmurda sapıtmayan, günümüz teknolojisine en uygun modern tv platformu.

bütün filmler paralı falan değildir, filmlerin büyük çoğunluğu ücretsizdir. ücretsiz yayınlanan filmlerin bir kısmı da ciddi anlamda yeni filmlerdir, mesela şu anda fetih 1453 ücretsiz olarak seç izleden izlenebiliyor. sürekli değişen 60 civarında ücretsiz film bulunabiliyor.

seç izle belgeselleri de aynı şekilde ücretsiz. farklı kategorilerde 60-70 tane hd versiyonları da bulunan kaliteli belgesel sürekli yenileniyor. dizimag'den izlediğin ya da torrent aradığın bir çok dizi yine ücretsiz olarak sezon sezon yayınlanıyor.

13tl'ye böyle bir platform varken digiturk, dsmart falan ziyanlıktır.
türkçe belgesel kanallarıyla akıl çelen hizmet. ama sonra kendi kendine diyor insan "ulan internetim var niye ona para vereyim".

bunun dışında artısı olmayan hizmet. varsa da yarım artıdır o.
berbat bir hizmet. süreli donma problemi yaşanmakta. müşteri hizmetlerinde çalışanların da benden daha çok şey bildiği şüpheli. nalet gitsin.
fena olmayan televizyon hizmetidir. yeni arayüzü öncekinden iyi ama hala yeterli değil. indir izlenin geç gelmesi insanı çıldırtır çoğunlukla.
Sürekli olarak sorun çıkaran zımbırtıdır.
yeri arayüzü sürekli hata veren televizyon hizmeti. bazı kanalların aniden ortadan kaybolması, favori kanallar sekmesinin takılı kalması, yayın geri alındığında başlayan donmalar, birden bire kesilen yayın daha neler neler. ruh sağlığı için eski sürüm kullanılmaya devam edilmelidir.

çeşit çeşit sürümü var, türlü türlü huyu var.
güncellendikçe dandikleşen program.
eski sürümüne geçmenin imkansız olduğu program. yalvarırım bana eski sürümün linkini versin birisi!
yeni sürümü ile bok etmiştir.
nasıl iş yapıyorsunuz amına koduklarım diye müşterilerinden olumsuz not alan program.
aboneligimi iptal ettiğim günden beri huzur buldugum gereksiz cihaz.
hd yayın için ayrı receiver al, su kanalı satın al , bu filmi paket içermiyor. abonelik ile verilen hediye kanallar bitince sik gibi ortada kalıyorsunuz efendim. 1 sene taahhüt bekliyorsunuz. d smart a gectim sinema paketimi aldim kafam rahat. ttnet in ttnetligini gösterdiği programdır.
tivibu web uygulamasıyla beni deli eden, canımdan bezdiren uygulama. tam izlerken bazen durduk yere çat diye oturum sonlandırıyor ya, asıl film ondan sonra başlıyor. aman izlediğim programı kaçırmayayım diye hemen yeniden oturum açarsınız ve güm! reklam. yahu arkadaş yemin ediyorum o kadar tiksiniyorum ki reklamlardan alacağım olsa bile o markanın ürünlerini gebersem de almam. öyle böyle değil ama nasıl reklam eziyeti, nasıl eziyet. küfür etseler bu kadar kızmam. bu aralar bir dondurma reklamını dayayıp duruyorlar. üstelik reklamın girişinde hayatı kaymış bir abla fransızca şarkı söyleniyor mu? zaten sarkozy ve milletine ayar oluyorum iyice gıcık kaptım cibilliyetsizlere.
Bilgisayar uyguamasının anasını sikmişler.. istediğim kanala ulaşabilmem için 40 kere tıklama gerektiyor.. 1 senelik de sözleşme yapmıştım.. Bu ttnet nedense hep bizi sikiyor..
Kendi interneti çekilmezken televizyonunun hiç çekilmeyeceğinin kanıtı almayın aldırtmayın.
bayramda sinema kanalları açık deyip kanalı açtığında paketiniz bu kanalı desteklemiyor diyen platform.
Şaka gibi bir ttnet hizmeti.
Haftalardır takılıyor kendine restart atıyor aradığımız müşteri hizmetleri de bir işe yaramıyor.
Almayın.