bugün

(#24407821)

nolu entrysinde tramvay ile metrobüsü karıştırmış yazar. belki de tramvayla kırıştırmış yazardır bilemeyiz.
http://galeri12.uludagsoz...om/573/tilki_662566_m.jpg

mclube seven yazar.

tesekkurler.
eğer ki uyarımı dikkate almazsa geldiği kürkçü dükkanına geri dönecek olan yazardır.

uyarıyorum, yaptığın hataları kendin bulup düzelt. *
görsel
derisi kürk olarak işlenen hayvandır.
rumuza sahip yazarın doğum günü kutlu olsun.
(#24430962) entrysi ile kalbimi kırmış yazar. Bunları haketmedim ben...

görsel
Sözlüğün en büyük yazarıdır. Popi kendisi.
(bkz: hayvan)
sözlüğün en kral yazarıdır.

(bkz: tilki kral)
görsel

geldi yine tipini sevdiğim.
bir amaç uğruna sözlüğe gelen yazarları trollükle suçlayarak bi bok yaptığını sanan zavallıdır.
dişi bir tilkinin gözleri termal kamera gibidir; gece bile canlıyı tespit edebilecek kapasiteye sahip bir görüş sağlar. bunu burnunun yakınındaki tüylerde, mutasyona uğramış 3 kromozoma borçludur.
Sevilen bir karakter. insanı güldüren anlayışlı sevecen bir abimizdir. Saygılar.
Gereksiz. Olmasa da olur. Çok var onun gibilerden ne de olsa.

Ha birde fake falan diyorlar onur55 vs o da aynı zaten yani olabilitesi yüksek düşünce.
fox kids seviyesinde.
#24480726 bu entryi okuyunca üzüldüğüm yazar. üzüldüm lan cidden nasıl bir yalnızlık nasıl bir komplekse sahip bir insan kim bilir...hasta olduğunun farkında bile değil ne acı.
özlenen yazar.
Allah rahmet eylesin yazarı. Monitör yetmezliginden vefat etmiştir.

Yakınlarına teselli; çakallara, sırtlanlara baş sagliğı diliyoruz.
okuduğum ilk entrysi #24197834

bir de (bkz: aaaayyyy vajiiişiiiiiiim) diye başlık açarsa kesin (bkz: suzan) tabi liseliler bilmez.
arada tebessüm ettiriyor yalan yok fakat bazen öyle saçmalıyor ki kuyruğuna teneke bağlayıp mahallenin piç çocuklarına şıngır şıngır kovalatmak, tekmeletmek istiyor insan.

abartma oğlum bu kadar 10 başlık açacağına 3-4 aç gülüp geçelim.
herkes tarafından seviliyor diyenler sanırım kendi dünyalarında yaşıyorlar. herkes eksi bir.
hiç sevmediğim yazar. yazar dedim ama gerçek yazar arkadaşlar kusura bakmasın.
görsel
çok bahsedilen fakat hakkında bir şey bilmediğim yazar.
Bugün tam 6 yaşına basan yazar. Mutlu yıllar adamım.