bugün

taş gibi dizi.
Başrolleri oynayan oyunculardan çok klaus karakterini canlandıran joseph morgan dikkatimi çekmektedir adamın dudakları kendinden çok dikkat çekiyor. Dudağın adamı var resmen.
Bana bir faydası olmasa da izlediğim dizi. tabii klaus'un diziye girmesiyle daha da izlettirdi kendini, gerek aksanı gerek de mimikleri olsun. Favorimdir.**
klasik vampir dizisi.

''ayyy şu vampir çok yakışıklı yeaaa''

dünya üzerinde teenage kız kalmasa vampir dizisi çekilmez bir daha amk.
iğrenç bir dizi. birkaç bölüm izleyip sinirlenmeme neden olmuştur. vampir konulu dizi yapıcaksalar böyle yapmasınlar güzel arkadaşım. twilight gibi olmuş işte olmamış yani. öyle vampir mi olurmuş? böyle diziler filmler yüzünden vampir temalı her şeyden soğuyacağım nerdeyse. ama sonra aklıma alucard geliyor yatışıyorum...
ilk başta duyduğumda umursamadığım, supernatural'in dolmasını beklerken neymiş bakayım deyip de kilitlendiğim dizidir. ne dizidir, ne dizidir. bağımlılık yaptığı açık ve net. şimdi sezon finalinde o kötü oldu.
--spoiler--
dizinin baş karakteri elena'ya karşı baya baya nefret beslediğim dizidir. onca insan bu kız uğruna öldü ve bi kişi de sesini çıkarmadı ya ben daha da bi şey demiyorum. zaten "senin yüzünden öldü bu insanlar, geber artık" demeye kalksan, sessizliğiyle, sinsiliğiyle yine üste çıkar bu. gerçek hayatta da vardır ya bu tipler, hah elena da aynen o model. sinsi kadın. *

bana göre dizinin en güzel karakterleri klaus, caroline ve damon salvatore\'dur. keşke elena ölse de hepimiz kurtulsak. *
--spoiler--
Aslında ilk 3 sezon iyidi. ama izledikçe sıkıldığım bir dizi haline geldi. 4. sezonu hiç izlemedim devamıda gelicek gibi değil. ilk sezonlar çok iyidi. kardeşlere selamlar
ilk 2 sezon süper 3 sezon ok 4 sezon bok ilk 2 sezon damon cuydum abi adam benim amerika versiyonum * şaka amk 3 sezon klaus reyiz 4 sezon stefan abi sen ne biçim adamsın ben olsam sikerdim 4 sezonda hem kezban elanayı hem damon amk adam hiçbişey yapmıyo senin amk.
--spoiler--
insan olsun, vampir olsun, kurt adam olsun bu dizideki herkesin kapanan bir kapının ardından şırak diye çıkma huyu var.
--spoiler--
5. sezonunun sabırsızlıkla beklendiği bir gençlik dizisidir. kurgusu sağlam, kendini izlettiren, hem cast ekibinin doğru ve yerinde seçilmiş olması hem de karakter yapılarının güzel oturtulması sebebiyle izlediğim ve de izlemeye devam edeceğim dizidir.
ayrıca bir çoğunu belki de önceden dinlemediğimiz mükemmel soft-rock soundtracklere sahip dizidir.

Stefan Salvatore karakterini canlandıran Paul Wesley ile Niklaus karakterini canlandıran Joseph Morgan dizideki favorilerimdir. Paul'un sadece bakışları bile yeter kanımca. Joseph'in ise mükemmel ingiliz aksanı dizinin en güzel detaylarındandır.
kesinlikle twilight serisi ile kiyaslanamayacak super bir amerikan dizisidir. 5. sezon sabirsizlikla beklenmektedir.
Bir ara gece gündüz izlememe rağmen 4. sezona gelince soğuduğum iyice suyu çıkan dizi.
vampirin insani isirdigi anda cips sesi cikar.
tüm bölümlerini soluksuz izlediğim vampir dizisi. kafamda oluşan tüm vampir filmleriyle ilgili tabularımı yıkmış yerine yenilerini kurmuştur. dizi içeriğinde damon ve klaus gibi muhteşem sevimli karakterler içermektedir. ayrıca en beklenmedik anlarda hiç olmadık sürprizler yapan bir dizidir. dizide bulunan stefan kişisini damon ve klaus kadar sevemesem de yine de bazı davranışları takdir edilesidir. caroline karakteri de favorilerimdendir, klausu reddetmesi anlam veremediğim bir konudur. sezonu muhteşem bir finalle bitirerek yeni sezonu birçok kişiye * büyük bir heyecanla bekletmektedir.
fena halde bağımlılık yapan dizi. bir günde 14 bölüm izlediğimi hatırlarım.
Stefan'a üzüldüğüm dizi. Ulan hep kaybediyor çocuk. Aynı ben. *
en sevdiğim karakterleri damon ve klaus olan dizidir. nedeni aynı ben dışardan kötü adam gibi görünüyorlar ama iyiler aslında.
şaka maka klaus un öldüğü dizidir.
klaus diye bi zibidi var. her bölüm ölüp ölüp diriliyo.

bi tane de elena var. mahallenin orospusu gibi ortalıkta dolanıyo. bi abisiyle bi kardeşiyle.

2 tane de midesiz kardeş var.

sırf batının ahlaksızlığını almamak adına daha fazla bu diziyi izlememeye karar verdim.

tüm vampirlerin recmi vacip. ahlaksız zındıklar.
beni ağlatan sahneleriyle zevkle izlediğim dizi. ian ın rolü müthiş
çekirdek gibi başlayınca sonu gelmeden bırakamıyorum bu diziyi. elena sen nasıl bir karaktersin öyle mıymıy, ne buluyorlar bunda anlamadım ki. caroline ve klaus bu ikisi arasındaki uyum süper.
beşinci sezon birinci bölümü i know what you did last summer an itibari ile yayınlanmış.
vampirli saçma sapan şeylerden halbuki hiç hoşlanmam sanırdım bu diziyi izleyene kadar.
5. sezonunu sabırsızlıkla beklediğim ve nihayet kavuştuğum dizidir.