bugün

Kuzenimle izlemiştik ama çok korkmuştuk. Hiç unutmam, filmdeki Samara bize bakarken telefon aniden çalmıştı. Ben pencereyi açtım, bir şey olursa bağırırım diye. Korkuyla açtı telefonu, arkadaşıymış.
görsel
suanda starda gösterilmekte olan filmdir. korkuyorum annee.
götle gülerek izlenebilecek film. yani şundan korkan adamla, ben arkadaş olmam. karizma çizer yanımda.
(bkz: yüzük)
ilk filmi en iyi olan seri.

orjinali olan ringu dan 1000 kat daha iyidir.

adamlar nasıl bir pastel ton kullandıysa mis gibi doğa manzarasını öyle bir gösteriyor ki götümüz 3,5 atıyor o derece sağlam bir tonlama , güzel bir kurgu mevcut.

boşuna gaza gelip diğerlerini izlemeyin zira hiçbir halt anlaşılmıyor. konu 0 , sadece ağız kalabalığı. kim ne yapmış kaseti kim çekmiş vs hep muallakta.
en son sahnesini anlamadığım filmdir. çocukla anası kasedi birlikte izlediler onlara niye bir şey olmayacak, kadının kocası niye öldü birisi bana anlatıversin dediğim filmdir de ayrıca.
Gece tek başına ışıkları kapatıp televizyondan izlenecek bir film değil. Hele bir de o televizyon tüplüysee..... izlemeyin.
ilk defa 2002 yılında çıkan korku filmi.

dün imdb'de gördüm. yalnız "rings" ismiyle. allaallahh dedim başka bir film herhalde isim benzerliği olmalı. neyse tıkladım fragmana ne göreyim; 2002 ile aynı konuyu taşıyan hatta ilk filmden kesitler alan, sadece kahramanlar değişmiş ve yeni teknolojik görsel efektlerle daha orijinal-izlenilesi bir hal almış. merakla bekliyoruz efendim.
ilk filme kadar ben de destekledim ama sonra maalesef çok bozdu.
http://www.youtube.com/watch?v=dVl4vrFuYTc
Shahrukh khan ve anuska sharma'nın başrollerini paylaşacağı 2017 Ağustos gibi çıkacağı söylenen bollywood filmidir.
olaylar örgüleri karmaşık ve güzel bağlanmış. korku ögesi yok ama gerim gerim gerdiren ve bir sonraki sahneyi merak ettiren filmdir.

tavsiye ederim.